Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.04.2020
2
16
3
42
Pozdrav. Ako može neki tips, odgovor ili savjet.
Royal jack automatic na slici, nikla 14. tačnije u nedelju. Prva dva dana je narasla stabljika i onda kao da je stala. Ovo sto je na slici od danas je isto kao i u prva dva dana kad se razvila. Danas sam je ubacio dublje u zemlju.
zanima me jel može biti da sjeme nije dobro,ne kontam da nikako ne miče.
hvala 8C238C3D-BD80-469D-9D47-49253FFFB23C.jpeg
 

vamzemaljac

Aktivan Član
10.06.2020
105
342
63
33
Pozdrav ekipica, danas sam bio na sajtu i snimio sam video ---> Video Biljoza
Znaci totalni sam pocetnik sto se tice ovoga.. bio sam nesto eksperimentiro kada sam imao 12,13 god i sjecam se da bi mi biljke dostigle preko 1 mj i onda bi ih starci skontali i moro bi ih iscupat jer sam sadio u vrtu haha.. Tako da evo nakon dosta god sam posio.. Ove biljoze rastu 3 mj sto je smijesno i meni a ne profijima sa foruma.. Ova najmanja ima mj dana sto je isto smjesno jer pratim slike konstantno sa foruima i vidim da ljudima u 1,2 mj biljoze budu grmovi a meni bambusi hahah.. Sjebo sam stvar sto sam biljoze drzao u malim staklenkama dok nisu bile 2 i po mj.. Ova najveca je takodjer narasla jedno 40 cm u 2,3 tjedna.. Takodjer ih nisam presadio jer sam u centru a moj sajt je sada od mene 8 km pa nisam nikako mogao.. Od kada sam ih presadio iz tih malih staklenki u ove kante, podivljale su.. Gnojim ih isto tipa svakih tjedan dana sa nekim ljevim gnojivom da budem iskren haha.. Takodjer ovo su 3 vrste nekog ""domaceg skanka"" .. bile su neke ful dobre domaje koje su imale okus i mirisale kao skunjare i posadio ih ( ovo sjeme sam zivim slucajem nasao u njima.. tipa u petardi jedno sjeme ) .. ocito su sve zenke.. To je to o biljozama sto imam za reci..