Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Mislim da u ovom podforumu nedostaje galerija sa komentarima, kao što ima u Unutrašnjem Uzgajanju, pa evo, možda zaživi tokom ove sezone :)

mali prilog, da krenemo muski ;)


* * *
- tema je prvenstveno namenjena vasim najboljim fotografijama biljaka
- stavljajte fotke max. 800x600 direktno u post, vece prikazite kao thumbnail
- ne preterujte s brojem fotografija, stavite samo probrane/najbolje
- uz fotke nemojte postavljati pitanja vezana za uzgoj, za to postoje druge teme
- tolerisu se kratki komentari clanova na postavljene fotke, ne diskusija o uzgoju
- svaki spam i off topic ce biti uklonjen
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ma kakav kralj druze... uostalom, svako od nas moze biti kralj u svom kraljevstvu tj. basti ;)... elem, Danish Durban sam ove sezone prvi put posadio (seme iz razmene) cisto da vidim kako se ponasa u indooru. od 3 semenke dobio sam 2M/1F, devojka je u boksu (prilicno neobican fenotip) a ovaj je izleteo odmah kada je pokazao pol na terasu cisto provere radi, jer stoji prica da su danci godinama radili na danish durban i danish gold da ih prilagode svojim kilmatskim uslovima. iako terasa nije klasican outdoor ipak su temp. u nazad nedelju dana bile od -2 jutarnja do +22 dnevna (na suncu), za sada se malisa drzi mada je primetna promena boje cveta (sto je uobicajeno za kanabis generalno ako su vise dana razlike izmedju dnevne i nocne oko ili preko 20 stepeni)... takodje, primetno su i spusteni listovi, sto je isto normalno jer je vlaga napolju izmedju 65% i 90% (za razliku od boxa, ovde se nece pojaviti listovi uvijeni na gore;) nisam bas ocekivao da ce napredovati, racunao sam na stagnaciju cele biljke, ali za nekih nedelju dana uocljiv je razvoj cveta (diskretno ali uocljivo) dok cela biljka prakticno nije napredovala uopste. eto malo zapazanja, a ono na sta polazem velike nade za ovaj outdoor je Spontanica od KC Brains Holland, koja je upravo presadjena, peace to all growes, and keep growing!



 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
jedva čekam da vidim rezultate FIM-a, inače svi rade ili topping ili LST, rijetko se tko odvaži na takav pothvat...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
DEDE je napisao(la):
Nema vec ovakva tema zapoceta ?

ja je nisam nasao u vanjskom uzgajanju, sa komentarima (ima u unutrasnjem), ako znas da ima daj link pa ce moderatori spojiti
evo update za danas [noc/dan] na suncu je bilo 35*C al' kad se sunce maklo sa terase palo je na 16*C, kak je trenutno


@DEDE, prvi prikaz sam stavio u galeriji bez komentara, mozda si zato pomesao... tamo su fotke od prvih par noci
ovo: https://forums.vutra.org/vanjsko-uz...m-galerija-*bez-komentara*-13.html#post195533
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica and WEEDetix

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Moguce je

Sad vidim razliku "unutrasnje" i "spoljnje". Naslovi su isti zato je doslo do zabune.
Mozda da se doda u oba naslova "unutrasnje" i "spoljnje"?
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
powerseed je napisao(la):
ja je nisam nasao u vanjskom uzgajanju, sa komentarima (ima u unutrasnjem), ako znas da ima daj link pa ce moderatori spojiti
evo update za danas [noc/dan] na suncu je bilo 35*c al' kad se sunce maklo sa terase palo je na 16*c, kak je trenutno


@dede, prvi prikaz sam stavio u galeriji bez komentara, mozda si zato pomesao... Tamo su fotke od prvih par noci
ovo: https://forums.vutra.org/vanjsko-uz...m-galerija-*bez-komentara*-13.html#post195533




extra su ovi cageri kao u sinobusu!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: volim da sadim

kutije

Aktivan Član
07.07.2011
89
36
18
47
da,
pogotovo sada, kad i tako nema sunca.:icon_mrgreen:
imaju neke krosnje okolo, al racunan ako se izduzi, i lito 3-4 miseca sunca ( dalmacija), dobro ce doc malo lada.
ko nevoli malo lada.
 

pero123

Aktivan Član
11.10.2011
98
129
43
ho ho ho evo zenke :D


2dbuzvs.jpg


i jebaca

js1qtf.jpg


i alfa jebac :D

2cia0qh.jpg



samo da velim .. bilo oko 20 komada ostalo 7 zenki al to je katastrofa .. nemaju puno sunca izduzile se majko mila imaju metar i pol ni jedne grane .. hebiga sta je tu je .. valjda bude za dim dva :p ionako je to test pozicija bila .. bez paznje i tak to ;)

edit.. mislim da su ovi automatici .. pa sam ostavio mudonju .. nek oplodi pa cu druge god pokusati sa istim sjemenom .. :\ bumo vidli kaj bu s toga.. pretpostavljam pun k hermici .. al neka .. volim eksperimentirati