Frankfurt?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.10.2008
11
0
0
41
poznaje li netko nekoga iz Frankfurta, ili , postoji li forumasa iz FFM?
hvala vam svima unaprijed na odgovorima

---------- Post added at 02:21 ---------- Previous post was at 01:58 ----------

bilo tko , hitno je ??
 
14.10.2008
11
0
0
41
netko iz frankfurta ili okolice ? ovako.. ovdje sam vec 4 mjeseca, a nemoguce je pronaci snjur jer sam iz predgradja frankfurta, radim po cjele dane i vikendom tako da nemam bas vremena , osim poslije ponoci ili ujutro , a gdje u to vrijeme upoznati lika .. ako netko nekog poznaje , neka se javi u inbox,bio bi mu zahvalan .. insomnia teska , spavam po 3 sata dnevno.. sve u p.m.
hvala vam drustvo
 
14.10.2008
11
0
0
41
ma znam za taj site.. ali , kao sto sam vec rekao , radim od 15-24.. svaki dan , a u medjuvremenu nema bas djecurlije sa bliskog istoka ..
zajeban problem skroz... na prirodi sam vec ima 15 godina, i ovo je prvi put da sam izvisio , gdjegod sam bio imao sam jako dobar snjur , ali sada... problem je i to sto je predgradje malo , svatko svakoga zna , i vecinom cisti njemci , mamini i tatini sinovi i kceri... jbg.. oni ako i uzimaju su na kemiji bjeloj , a to mi se gadi
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pročitaj pravilnik, pravit ču se da neke stvari nisam pročitao. Rasprava ne smije iči dalje od ovog linka šta ti je Powerseed dao. Potražnja je strogo zabranjena.
Hvala na razumijevanju.
 
14.10.2008
11
0
0
41
ok.. jasno mi je to , oprosti.. ali mi nije jasno , na koji nacin klinci pitaju vezu u grckoj, netko opisuje gdje , kako , sto ,,.. lik prica kako prevesti vlakom , a mene upozoravas ?? da se razumjemo , znam da sam mozda presao granicu , svjestan sam tog , ali mi nije jasno na koji nacin mene upozoravas a lik ispituje kako da preveze 2 kilo vutre vlakom ?
sorry ali....(?)
 
14.10.2008
11
0
0
41
ne doslovce, ali na pitanje da zeli velike kolicine prevesti , on nista ne odgovara.. nema veze.. post star 2,3 godine ...ali dobro , kako rekoh , sorry
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pokušaj pitati te tatine sinove i kčeri, tko konzumira kemiju i ostalo konzumira vjerovatno i travu, a možda i mrkneš neku plavu njemicu:)
Vjerovatno netko i duva s kim radiš ali ljudi ne pričaju svašta dok ih bolje ne upoznaš. Proširi druženje, šta da ti kažem.