freak_sb - [Baned]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

freak_Sb

Banned
Banovan
26.08.2011
9
1
0
30
auff advanced nutrients bome i kosta...
ali ghe mi je jako prikvatljiv..
koliko je pametno koristiti ova ''komercijalna'' gnoiva sto se moze nac u svakoj poljpoprivrednoj trgovini ?
 

freak_Sb

Banned
Banovan
26.08.2011
9
1
0
30
sto se tice doziranja bilokakvog gnoiva minije problem..a i imam i prijatelja koji je poljoprivredni tehnicar...seka mi je fitofarmaceut..tako da ako sta zaskripi znam koga pitat..a gnoiva bi mi taj prijatelj nabavljao iz svoje skole..skola se bavi proizvodnjom voca i povrca na veliko,,i trenutno je najbogatija skola u hrvatskoj( just soo you know ;) ) http://ss-mareljkovica-sb.skole.hr/skola
t
ako da oni sigurno imaju i bio ali i kemiska gnoiva..to bimi uveliko smanjilo troskove jer mi moze nabavit(nadam se ) ph metre i te ''sitne'' stvari koje kostaju..99% sam se odlucio za skunk 1 jer imajakomal period cvjetanja a meni treba da sto prije pokrijem troskove opreme i svega toga.samo me rasvjta zeza :sadbanana: al sad vec idem off topic SOORY ..

ako iamte jos kakav savjet naravno je dobrodosao :D

i hvala ;)
 

freak_Sb

Banned
Banovan
26.08.2011
9
1
0
30
pa dakle to sto cu uloziti sve za uzgoj( box openito - posude rasvjeta kablovi tajmer struja voda sjeme ventilatori filter) sto znaci da cu urod..kakav god bio morati prodavati ( nazalost :/ ) da dobijem te novce nazad...jasnije ? :D
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
A sta nije bolje ovak...''kada posadim svoje vise necu morat kupovat travu pa cu te novce stedit i povratit ulozeno u grow''valjda znas da je ilegalno to prodavat i da ti to nije pametno.tebi ce se samim pusenjem i gustanjem u vlastitom plodu povratit svi novci.a ko ce ti vratit to sta si do sada kupovao?
 

freak_Sb

Banned
Banovan
26.08.2011
9
1
0
30
hehe to bome jesi u pravu ali ipak tu i tamo dodatne pare nisu na odmet...ali sumljam..neda mi se tolko riskirat..
ovo zadnje pitanej bas i nekuzim...nisam jos nista kupio..teku sve pirpreme prikupljanje novca..organizacija..i onda kad dobijem sjemenje da sve sto brze moze ici..bez ikakvih komplikacija
 

freak_Sb2

Banned
Banovan
31.08.2011
0
0
0
30
dakle da omda razjasnimo.. NELEKRAMIRAM samo se inforimram !! nadam se da je jasno :)

dakle..dali ovim lampama treba prigusnica starter ili tkao nsto ? razumjem njemacki ali ne bas toliko a i nerazumjem se u lampe..pa ako mi neko moze lijepo objasnit dali tim lampama treba starter i prigusnica dali su kvalitetne i stvari tomu srodne..

Leuchtmittelmarkt.com : Sylvania SHX Plug-In

hvala..

i jos jednom NE REKLAMIRAM samo pitam
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.......ti nisi dobio ban zbog reklamiranja nego zbog tog sto zelis uzgajat za komercijalnu upotrebu a ne za osobnu......a to je ovdje na forumu ZABRANJENO.....

.....cini se da nisi procitao pravilnik a ban ces pobrat ponovo.....sretno
 

tinitus

Aktivan Član
19.08.2010
202
11
0
43
mislim da bi ovakve offtopic-e trebalo brisati,
jer ovo nije tema "kako vratiti ulozeno" :ludaci_lol:
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....nije on skuzio, evo ga opet pod novim nickom......
 

freak_Sb2

Banned
Banovan
31.08.2011
0
0
0
30
Ivach je napisao(la):
.......ti nisi dobio ban zbog reklamiranja nego zbog tog sto zelis uzgajat za komercijalnu upotrebu a ne za osobnu......a to je ovdje na forumu ZABRANJENO.....

.....cini se da nisi procitao pravilnik a ban ces pobrat ponovo.....sretno

ja sam samo iznjeo svoje misljenje da postoje i takve opcije a ne da ja to zelim napraviti ;) al ocito ljudi traze samo negativu
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Znaš, trebao si uzet nick koji te ne otkriva :) Osobno te neću kickati, ali ti zato savjetujem da kontaktiraš admina, isprićaš se i zatražiš da ti promjeni nick :)
 

freak_Sb2

Banned
Banovan
31.08.2011
0
0
0
30
a svidja mi se moj nick xDD kontaktirao sam moderatora He-man a i ispricao sam mu se jer kolko znam on me i bano..vidjet cemo kako ce ic dalje..taman se naviko i dobih nogu..


mea culpa mea culpa mea maxima culpa :sad2:

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.