Freddy's best, Orange hill special i Euforia by Triptank

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Ok, dao si konkretan savjet. Da te pitam odmah, koliko još da ih držim u vege fazi? Danas im je 29. dan, sljedeća dva zalijevanja će dobit samo vodu ako ti tako kažeš. Bio sam ih malo zeznuo prije flusha, ali poslije nisu pokazale da nešto ne valja. Ova gnojiva imam image.jpeg

Na slici nisu carboload i b-52, i njih imam.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Mozes prebacit na cvjetanje.
Sto se gnojiva tice. Vidim da imas AN i Sensi.... ne koristim niti jedno od njih. Savjet je da koristis istog proizvodjaca od pocetka do kraja. Ako se vec igras, onda koristi po tablici kako pise, s time da mozes krenut sa pola doze ili 2/3 da vidis kako se ponasaju. Nekako imam osjecaj daj AN ipak bolje gnojivo....po pricama pa bi mozda terao i cvjetanje sa njime.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Sve je AN, sensi grow i sensi bloom su isto od AN. Nisam planirao mješati proizvodjače gnojiva, samo AN ću furat. Dajem im manju dozu da ih ne spalim. Piše 4 ml/l, ja im dajem 1ml/l.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Kao sto rekoh, ne poznajem ta gnojiva. Mislio sam da je Sensi jedno a AN drugo :D
To je malo pre mali omjer za gnojenje. 3ml stavi pa vidi kako se ponasa. Ako joj je ok, nastavi sa 4ml svako drugo ili trece.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank

bandit

RDWC
07.10.2014
575
4.048
163
JAMAICA
Pokusaj sa advanced kalkulatorom,imaju profi tabelu ukucaj litrazu I djubriva koja koristis u tom periodu podeli na pola date vrednosti koje ti da kalkulator I uzivaj:rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Nekako mi se učinilo da donji izdanci na biljkama ne mogu doći do svjetla, pa sam prije sat vremena napravio defolijaciju o_O
Nadam se da ih nisam previše ošišao, sad su bočne grane na svim biljkama izložene svjetlosnim zrakama.Vaze sam uspio približiti jednu do druge, prije šišanja su morale biti razdvojene da se ne zgužvaju :)

Prije šišanja(slikano jučer)
image.jpeg

I poslije šišanja
image.jpeg

I što se tiče gnojenja prilagodit ću si ovaj raspored ( pošto je napravljen za auto sorte) , vrijednosti su izražene u mililitrima. Od gnojiva koja su u rasporedu prihrane imam sve osim Sensizym, Rhino skin i bud factor x. Kad prebacim na 12/12 koristiti ću dodatno Bud Blood koji bi trebao ubrzati proces da biljke prije počnu cvjetati. U vegi će biti još par dana.
image.jpeg

Zahvaljujem svima na savjetima i pomoći! Puno mi znači vaša podrška
:joint2:
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
To nije defolijacija nego prunanje. Sad je najbolje vrijeme za to. Sve te sitne grane koje nikada nece doci gore makni i ocisti 1/3 biljke.
I ne pretjeruj jos sa vegom. Dok se one prebace na cvjetanje pa onda strechanje u cvjetanju 2-3X. Imat ces guzvu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Onda ću sutra ubacit gavitu na 12/12, znam da ide stretchanje u cvjetanju ali nisam znao da to bude 2-3 x, mislio sam max 2x, znači nemam šta više čekati s prebacivanjem. Hvala! :D
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Mali update jer je prošlo nekih 8 dana od prošlog. Biljke su 38 dana stare (mlade), danas 7 dan na 12/12, preuzele su box i otišle u širinu i visinu. Sve ok, još ne cvjetaju, u međuvremenu zalio jedan put vodom podešenog ph na 6,5 i jučer nahranjene. Na 5 l vode stavio:
5 ml sensi bloom A
5 ml sensi bloom B
1,5 grama Bud Blood u prahu
2,5 ml carboload
2,5 ml B-52

Svjetlo se gasi u 9 ujutro, a pali u 9 navečer, ne ulazim u box dok je mrak, ni u sobu u kojoj je box. Tako da mi se nekako nije dalo navečer vadit svaku posebno da slikam, ali ovih dana ću to napraviti. Zasad jedna slika ispod gavite
image.jpeg

Slika je od sinoć, a evo i jedna za usporedbu, ova je kad su imale 30 dana. Radijator s lijeve strane može poslužit da se usporedi koliko su narasle u 7 dana .
image.jpeg

Iznenadile su me malo valjda neće još puno u visinu.
:zvezda::
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Uhuh ne duvam već nekih dva tjedna, tako da ništa od jointa, podignute su ali ova najmanja je baš pigmejac pa sam ju htio sasječ, ako kažeš da ju pustim, onda ću ju pustit. :) malo sa strane da ne krade lumene od većih
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.