Frisian dew outdor by Gandzaros

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Lesi

... se vraca kuci
03.05.2018
188
940
93
VAU! Super izgleda :thumb:
Nemam sta da savjetujem oko te visine.
Nikad foto nisam stavio u out ili imao prilike vidjeti ovakvo drvo uzivo,ali mislim da bi bilo dobro da napravis kako ti je 420Florist savjetovao sa onim kolcevima.Ovo vrijeme je ludo steta da ju strga ,bolje sprijeciti nego lijeciti ;)
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Slazem se sa Bestijom. Biljka nije ni trenirana i vec je dosta i odrvenila. Bolje zabij 4 kolca okolo i okruzi sa mrezom za krastavce ili spagom, da se te grane kasnije imaju na sta nasloniti.
 
04.05.2012
178
169
43
39
Ma može je i povit prema kolcima.. Definitivno ne puno, al mislim da dovoljno da je sakrije. Samo naravno oprezno jer kao što su ti rekli ostali, drvenasta je sigurno već i lako puca. Nije neriješivo i da pukne, al bolje spriječit nego liječit.

Što se osunčanosti tiče, ne sekiraj se za to, sigurno će bit ravnomjernije svjetlost raspoređena kad je saviješ nego što je sad. Možeš još eventualno male tanke grančice sa donjeg dijela skinut da energija ide u već dobro razvijene grane umjesto u razvoj malih popcorn cvjetića koji ti neće predstavljat neku bitnu količinu a puno posla ima oko trimanja. A i pomoći će da lakše cirkulira zrak kroz nju pa barem koliko toliko se osiguraš od pljesni.

Sretno u svakom slučaju što god da odlučiš :)
 
30.05.2015
68
172
33
40
Nasao sam privremeno resenje. Privezao sam dva tanja drveta kanapima i iskrivio ih u jednu stranu, zaklonio pogled komsiji sa prozora na spratu:). E sad drvo je vislje za pola metra od biljoze, ako biljoza naraste jos pola metra moracu da je savijam... sada je 2,80 m ::listomahanje::
@Stipa zasto da se grane oslone na nesto, mislis da ce pucati od tezine kad krenu hedovi
 
16.07.2018
10
4
3
36
Pozdrav ljudi...::listomahanje::
Ove godine hrabro, jedna semenka samo, ne smes vise zbog mesta growa...

Seme: Frisian dew, Dutch Passion

Semenke stavljene u zemlju 25.04,
izasle za 2 dana
Zemlja:Pogledajte prilog 215650
Pogledajte prilog 215651
U rupu stavljeno 100 l zemlje
Posle mesec dana:Pogledajte prilog 215652
Pogledajte prilog 215653
Pogledajte prilog 215654
Pogledajte prilog 215655
Posle mesec dana 23.05 nahranjene Plantelom list, pola doze na 10l medjutim nije im prijalo kao sto se vidi... bez hemije do daljneg.
Ako imaš problema sa puzevima 1 kg kopriva moze i vise ne mozes pogresiti,24 sata neka odstoji i prskaju foliarno,smrdi odvratno ali stas a probaj ostaviti koprivu u vodi toj istoj tjedan dana i dobro je gnojivo

15-15-15 mozes odradit sve,vjerojatno imaš i kuci a za cvijetanje samo pojacati fosfor tipa,yara(15-30-15)

Lani imao AK 47 3,8 tek usla u cvat veliki prinos ali malo kasnije dojdje,ko ima mjesto da u 4 mjesto ima dobar flanac obradovati Ce se,LETS GROW SOME MENDO DOPE
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Neopitroidom se ne prska, Neopitroidom se prasi. Nije ti bas pametno sad s njim radit. Vrhovi su ti vec fino formirani i prah se uvuce duboko u njih da ga ni kisa ne moze oprati, posto ga vec i ovako tesko ispire. Ostane ti unutra do kraja growa. Ako te muce insekti, radije kupi neki insekticid i pospricaj to ti je puno bolja opcija. Ili ako ces organski kupis neemovo ulje pa s njim spricas.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gica-prasica