Frisian dew outdor by Gandzaros

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Ovo je u biti dosta dobro sredstvo, barem prema ovome sto pise. Sad ne znam uzivo jel ucinkovito, ali ako tamani dobro gamad onda si na konju. Vidim da mu je karenca 10 dana max, tako da ga mozes koristiti vise puta, ali nikako nekih 15 dana pred branje. I jos jedan savjet, sa ovim bi ti bilo najbolje spricati pred mrak, posto sadrzava permetrin, a permetrin ti je foto senzibilan, osjetljiv na svjetlo. Tj. brzo se razgradjuje na svjetlu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SpliffCRO
30.05.2015
68
172
33
40
Super radi posao, kad poprskam sl. 2 nedelje nema nikakve gamadi... Za sunce i prskanje pred branje znam, ali nzm da li poslednje zalivanje crvenom plantelom treba da bude max dve nedelje pred skidanje i da li treba raditi flush te dve nedelje zbog ispiranja?
 
30.05.2015
68
172
33
40
Izvinjavam se, jako sam polupan, sad sam skontao, sipao sam 50ml na 6l i tako jos jedan balon od 6l, to je 100ml na 12l vode i jos sam sutra ujutru zalio sa 6l samo vode, eto i sto su zuti listovi, overdose...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipa
30.05.2015
68
172
33
40
Pozz ekipa, evo i ja da vam se pohvalim sa jebenim gusenicama, tek sam danas provalio posle nedelju dana i uz pomoc foruma sta je i odakle suvi i truli hedovi... ne mogu da verujem da se ta govna tako uvuku u hedove i jedu iznutra, posto vidim na forumu da nema leka sem pincete, ceo dan sam pregledao hed po hed i u svakom 5-6 sam nasao po jednu, ili zelenu ili crnu...
Sva sreca pa nema puno do kraja pa cu se izboriti sa njima.
 
20.09.2016
1
0
1
40
Pozdrav ljudi,moze li mi neko reci koliko moze se duarti jos vrijeme toplo je dosta pa da mi malo pojasnite do koliko hladno smije biti zbog hedova,sta od temperatura trpi bez stete marihuana