Frisian Duck 2017

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Doktor.Martin

Aktivan Član
25.03.2016
105
516
63
Seed: 3x Frisian Duck by Dutch Passion
Flowering Time Indoor: 53 - 67 days (~60 days)
Yield / Quantity Indoor: The crop of this strain is very high.
General Impression Indoor: is all together there are much better strains.
Harvest Time Outdoor: End of October in CmShα climates.
Strength / Lasting Effect: The weed affects very light and short.
Yield / Quantity Outdoor: The crop of this strain is very low.
General Impression Outdoor: is all together not recommendable.
Votings of our users: Frisian Duck gets 3.38 of 10 possible Points in the average!


Posle skoro mesec dana ispod mh 400w prebacene na sajt 15 juna u mesavinu zemlje sa sajta + stajsko, radjen 2 put toping i na svakih 10 dana dobijaju trokomponentni Jungle Juice/grow/micro/bloom
Trenutno dobijaju po deci ipo jednakog miksa na 6l vode , pre toga dobijaju po 6l ciste vode..
Za sada su se vise razgranale u sirinu nego u visinu a i to mi odgovara jer je jako osuncan sajt pa nema potrebe za visinom a i prosle godine sam se namucio sa lemon skunkom , nema potrebe za toliko visokom biljkama...
Ova godina je jako teska za start od polovine juna jer je rano krenula susa, i padala je kisa 3,4 puta od kako sam ih posejo....
Ne mogu da nadjem da je iko kod nas probao ovaj strejn pa mi je zadovoljstvo da zajedno izucimo o cemu se to tu radi! :D Vidite kakvi su listovi! sta je ovo!? , Kada sam dosao na sajt posle duzeg vremena mislio sam da mi je korov obrastao bilje! Pozz! :rasta: :gled: 1.JPG
2.JPG
3.JPG
 

Prilozi

  • 4.JPG
    4.JPG
    645,7 KB · Pregleda: 229
  • 5.JPG
    5.JPG
    767,3 KB · Pregleda: 230
  • 6.JPG
    6.JPG
    611 KB · Pregleda: 226
  • 7.JPG
    7.JPG
    150,2 KB · Pregleda: 214
  • 8.JPG
    8.JPG
    233,4 KB · Pregleda: 214
  • 9.JPG
    9.JPG
    208,7 KB · Pregleda: 214
  • 10.JPG
    10.JPG
    186,3 KB · Pregleda: 197
Poslednja izmena:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Ne mogu da nadjem da je iko kod nas probao ovaj strejn
Pretprosle godine sam imao u outu. Odlicno ti izgeldaju ;) Pripremi se na veliku, mirisljavu i ful ljubicastu biljku u cvijetanju :)
U vegi joj ne treba previse gnojiva i voli puno vode. Pripremi kolce i jedno 5 spuli izolir trake :D
upload_2017-7-21_21-51-3.png
evo da znas sto te ceka :)
Sretno.
 

Doktor.Martin

Aktivan Član
25.03.2016
105
516
63
Nisi trebao sad da mi pokazes sliku :DD Kad ti je krenula u cvetanje? koliko jos imam vege? naglo su krenule da rastu pre 15 dana i vec mirisu listovi na prave cvetove.. hvala! :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: swed and RAOZA.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Strength / Lasting Effect: The weed affects very light and short.
Prekrasno izgleda,ali nisam nikada duvao laksu ganju...skoro kao pivo bez alkohola.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lu&k and CilI

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
razlicita su iskustva. Sta kaze @Stipe na to?
Sorta je jako privlacnog izgleda, narocito zbog svojihspecificnih listova. Ako je zaista tako lagana...
edit:
glupo je mozda sto pominjem,ali,vredi li nastaviti cimanje? Treba li juriti kvalitetnu kolicinu redovnim obilascima i posvecivanju preko potrebne paznje.
 

Doktor.Martin

Aktivan Član
25.03.2016
105
516
63
Sudeci po mom iskustvu po mirisljavim lepljivim listovima i jakim mirisom ne verujem da je mosha.. ja cu se cimati redovno jer nemam sta drugo obilaziti...pise light tako da cu je za svaki slucaj tretirati ozbiljnim preparatima, videcete cega ce svega biti ;)! :udarac: xD :razvaljen::
 
Poslednja izmena:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
D@ni je prosle godine imao brutalniji lst sa patkom na zici.Hrpetina hedovine.
Ja sam sadio 2 klona od te biljke.
Sto kaze OC, kao piva bez alkohola :)
Doktore,uzivaj :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Napraviš wax,hash i ulja pa da vidiš veselja.Imat ćeš i više nego dovoljno za raznorazne ekstrakcije.Ja je osobno nisam probao makar sam je imao u košarici već.Prevagnulo je to što nemam dobra iskustva sa DP sjemenom.Hermiči,maline,čak sam imao od njih automatik biljku koja jedostavno nije rasla više od trećeg kata,a biljka je dala za par pljuga.Dosta ljudi nema dobra iskustva sa njihovim sjemenom pa sam jednostavno njih otpisao.Doktore,želim ti barem jednako dobar out kao i prošle godine,sretno.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Piva bez alkohola..... :drull: :grob: joooj ljudi u sta sam gledao kad sam kupovao sjeme..... :udarac: xDDD nema veze, odgajicu je s ljubavlju kao dete rodjeno! :djede:
Fina je to ganjica :djede:...za lijecnike opce prakse ;) Dva,tri dimica i sa osmjehom...sljedeci molim ;)
Nije ni dobro da se uvijek razbijes kao stoka haha,ili ipak je ;)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Atox and Degustator

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ma ne sumnjam u tebe, bice ovde dima, mada lakog kako rekose ovi sto su ga probali, ali, zar nisi imao neki hejz?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Doktor.Martin

Aktivan Član
25.03.2016
105
516
63
ma ne sumnjam u tebe, bice ovde dima, mada lakog kako rekose ovi sto su ga probali, ali, zar nisi imao neki hejz?
Imao sam Super lemon Haze od gh/a i to je po meni najsavrsenija citral sativa domin od njih , Ona u sebi ima lemon skunk od prosle godine i super silver haze ciji sam dim probao u coffee shopu i bio sam zbunjen kako sam haj a nisam haj!?
 

Doktor.Martin

Aktivan Član
25.03.2016
105
516
63
Napraviš wax,hash i ulja pa da vidiš veselja.Imat ćeš i više nego dovoljno za raznorazne ekstrakcije.Ja je osobno nisam probao makar sam je imao u košarici već.Prevagnulo je to što nemam dobra iskustva sa DP sjemenom.Hermiči,maline,čak sam imao od njih automatik biljku koja jedostavno nije rasla više od trećeg kata,a biljka je dala za par pljuga.Dosta ljudi nema dobra iskustva sa njihovim sjemenom pa sam jednostavno njih otpisao.Doktore,želim ti barem jednako dobar out kao i prošle godine,sretno.
Think different auto od dp/a je najcudnija marihuana koju sam ikado sejao,jak haj, a okus originalan ne znam sa cime da ga poredim.. kroz badove si mogao da namestas frizuru. ono vise lici na ''kopnene'' alge nego vu.. :) sudeci po tom neobicnom iskustvu rekao sam sebi Frisian Duck is next! xDDDD :vozdra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gerila84