Frisian Duck 2017

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Doktor.Martin

Aktivan Član
25.03.2016
105
516
63
Smoke Report:
Miris vockast,tuti fruti,mango,ananas,bez citrusa :gled:
Dim onako.. vuce istu aromu al slabije nesto,najbolje je cistaka u blant ili sa bas malo pljuge.. :puuuh::
Rad nedefinisan,slab, ko da ga i nema.. Meni se iskreno ne svidja jer cadim malo duze i ne volim da sam pusim topine da bi osetio nesto,ali za one koji su osetljivi na thc i ne cade cesto ovo je ekskluziv..:joint:
Badovi od 1. ture (one 2 ljubicaste) su prelepi,pufnasti dok od one 3. manje pufnasti,svetlo zeleni,slabije mirisu i slabije radi...
Posle ovog paklenog leta uspele su da napune 3 velike tegle,odprilike 250gr+ po stablu sto je malo za ovaj strejn ali zadovoljan sam jer oko njih skoro pa i da nema posla..
Dnevnik moze u zavrsne, pitajte sta vas jos interesuje! Pozdrav ekipo! :joint2: :let:
Patke.JPG
 

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
bas me je zanimao tvoj smoke report, da uporedim sa svojim utiskom, jer sam posumnjao da mozda nisam dobro uzgojio biljku... moja patka je takodje imala neki , sto ti kazes, slab i nedefinisan rad..definitivno nije za ozbiljnije pusace, moze da se pusi u nedogled, sramota me je i da kazem za koliko vremenski sam popusio "zimnicu" . :p laka za uzgoj, ok ima miris, lepa i zanimljiva za oko, ali sta vredi kad ne radi kako treba.... imam jos 3 semenke, ne znam sta cu sa njima
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.659
13.851
358
Ev da i ja nadopisem svoje iskustvo, isto patka iz outdora lijepa na oko, zanimljiva zbog boje, pufasti vrhovi aroma i aftertejst isto ok ali blagooo brate, ti mogo od jutra uz kavu pa tokom dana el me samo blago opusti, ocekivao sam malo jaci rad al aj moze proc za dnevnu sortu!