fristajlo hahaha

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Lik mi je prejak

I koliko sam ja skotno ta stvar što on svira nema uopće nikakve veze s freestylerom od boom funk mc-a nego je to neka kazahstanska pop pjesma i puno bolje zvuči u izvedbii ovoga lika nego orginal
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
meni baš fora zvuči:) baš dobar beat lik napravio s tim instrumentom i taman fino otpjevo:) rađe bi ovo slušo nego onu muziku uživo neke domaće pevaljke...
 

dziba

Aktivan Član
22.01.2007
203
12
0
Meni je ovo stvarno tuzno...

Svaka cast momku! Vidi se da je srcem uradio sve ovo, da je naivno iskren...

Nije problem ni onima kojima je demon izjeo ljudskost pa ga ismevaju, problem je u onima koji osete tugu i radost u ovoj pesmi, a priklone se onima koji ismevaju... jer tako treba- treba biti kul po svaku cenu!!
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
ma ismijavanja su bolna činjenica samozadovoljavanja sve većeg broja današnjice...al lako za to, svatko je kovač svoje sreće, svjesno ili nesvjesno, tako da nam se vraća u glavu iste sekunde sve što činimo... reciprocitet uzroka i posljedice se savršeno pobrinuo za sve što postoji...

al back to tema, ja evo sad par puta već poslušo dečka i majke mi mi odlično pjesma zvuči:) kako je napravio beat sa udaranjem dok svira, predobro, a i pjeva super...a i da pjeva sranje, koga boli, došo čovjek sa najboljim namjerama, izmamio osmjeh ljudima, uveselio ih..za to mu treba skinut kapu ;)
 

Buckaroo Banzai

Aktivan Član
19.08.2008
111
0
16
35
ma lik je legenda, kod mene bi bio pozvan na svaku žurku

a što se tiče ismijavanja ima jedan plakat u mojoj teretani koji kaže:
There are those who tear down others to build themselves up - and those who just build.
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
zapravo nema puno ljudi koji mu se ismijavaju, a i nema se zasto...
lik je skroz dobru stvar napravio, nije mozart al bas je catchy i stigao u finale i rulao...
jednooki covjek u kraljevstvu sljepih je kralj...