Frizider box, Auto WW - hps 150w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.06.2016
185
160
43
33
Temp na vrhu je 29 ,
Ma naravno nije biljka kriva sto sam ja sjeba zao mi samo sta se nije vise izduzilanisam uspio popunit 50%boxa
, je 100 sati je malo ako je virovat coviku ali sumnjan da je toliko radila :)
 
01.06.2016
185
160
43
33
Pa sta mi to govori neman racun pa da znam kad je kupljena ,
U oglasu je pisalo da zarulja ima 150h rada kao i ostatk prigusnica starter, u inbox si mi reka da ima 50h radi , uz to bio naveo si da prodajes u kompletu s reflektoron i da je spojeno kako treba bit.
Reflektor nisam dobio , nije bilo spojeno kako treba , prigusnica i starter izgledaju u najmanju ruku 5god stari (sto se more vidit na slikama) zarulja i izglda solidno mislim ima kutiju ali nakon svega iman pravo sumnjat da nema 50 ni 150h rada.
Nisam te spomenio u dnevniku s toga nez zasto se opce branis ,neljutim se ja nista to je rizik okve kupovine moga si mi neposlat nist;) necemo spamat dnevnik s tim:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: raso32
01.06.2016
185
160
43
33
Update 58.dan/38.dan cvit
temp:20/27 vlaga, 40/50%
poz ekipa evo biljka se bliži kraju cvjetovi su tvrdi ali nisu bas ni veliki ni debeli ovo svijetlo izgleda ne dopire bas duboko a biljka je dosta gusta t:)
nakon flusha dobila je pola doze plantele pa je pokazla lagani nut burn vrhovi listova su se spalili pa je iza dobila vodu ,pa opet pola doze , sad po onom sta sam čita ona je gotova do 65dana od sjemenke, ali vidio sam da to nikad ne bude tako obično se produži tjedan dva tako da mislim da će stat još nekih 20dana? sto mislite kad otprilike da napravim flush, za sad nisam primjetio amber trihome ali ima dosta mliječnih nemogu baš ocjenit u postotcim triba bi bolje prigledat. sto vam se čini sve skupa meni izgleda sve ok malo sam razočaran urodom ali s obzirom na moje neiskustvo i da je automatik i da je hps150 , nisam moga ni očekivat puno bolje:)
 

Prilozi

  • IMG_4547.jpg
    IMG_4547.jpg
    257,8 KB · Pregleda: 322
  • IMG_4548.jpg
    IMG_4548.jpg
    224,4 KB · Pregleda: 317
  • IMG_4549.jpg
    IMG_4549.jpg
    251,6 KB · Pregleda: 313
  • IMG_4550.jpg
    IMG_4550.jpg
    325,2 KB · Pregleda: 311
  • IMG_4552.jpg
    IMG_4552.jpg
    188 KB · Pregleda: 305
  • IMG_4553.jpg
    IMG_4553.jpg
    160,9 KB · Pregleda: 297
  • IMG_4555.jpg
    IMG_4555.jpg
    158 KB · Pregleda: 297
  • IMG_4556.jpg
    IMG_4556.jpg
    141,5 KB · Pregleda: 309
  • IMG_4558.jpg
    IMG_4558.jpg
    321,4 KB · Pregleda: 296

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
u istoj smo dilemi prijatelju ili da me bolje razumješ.
situacija gotovo identična.
ja za svoje dvije biljke nalazim po netu da im je harwest negdje 60. negdje 75 dana isto i o prihodu nalazim različite
tvrdnje.
Tako da čekam još i računam 20 dan od njihovih priča.
Vidim da je tako većini a i nešto mi malo izgledaju hedovi, i brojem i veličinom.
Al ok, našao sam povećala pa ću ovih dana pogledat trihome.:bocni::
Uglavnom dok ne otpadnu fan listovi i sve se nebude počelo sušiti neskidam.
ebeš flushanje, šta sve nisam pušio mogu i plantellu.
A i stavio sam druge dvije još u zemlju tako da neću da mislim; "jesu li mogle još".
Sve najbolje ti želim :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gea and joca
01.06.2016
185
160
43
33
Koja je lampa u tebe i koja sorta,
Neznam da li cvjetovi rastu sad cijelo vrijeme ili samo sazrijevaju, kontam da ce valjda jos malo narast:)
A sto se tice flusha ja cu ga ipak napravit nista negubis samo mos dobit ako nije bas urod neki da je bar lipo za pusit:)
Edit , Vudio sam tvoj dnevnik ajde nije u tebe bas los urod ima tu cvitova ja gledan ocu dobit 30g :(
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
ima u mom dnevniku, al sad sam zveknut pa mi se neda tražiti.
link.
250 w hps,
box 90 nestalo mi i puta sa tipkovnice.
aha......znači 90x55x 190
e sad slika ebg ali ista je vrsta i od istog proizvođača,
ja sam je i probo, nije još da puca. sliku nađi sory :puuuh:: :puuuh:: :puuuh:: :puuuh:: :puuuh::
viva la fidel castro, jea

u tebe je manja niska,
ja sam cvaknuo vrh onoj drugoj sireli kako je ja zovem.
i stala rast,
udowica je prije desetak dana bila 80 cm. nju nisam cvakao ništa pipo,
morao bi je opet premjeriti. i to ću kasnije kad se upali hps-ica

e ebiga sad dva posta,
sad nemogu ovo ubaciti u gornji mogu al ostaje opet ovaj.
ili sam ja puknut ko magarac.
modovi pomoć molim, molim intervenciju.
thanke
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: joca
01.06.2016
185
160
43
33
A ja sam nekako racuna jos 20 dana znaci 2tjedna vise od onog po preporuci proizvidaca, nego biljka mi ne podnosi bas plantelu zalijem je svako drugo zaljevanje s 10ml na 4- 5l vode , i odma pokaze nut burn , sad je pokazala kandze i listove uvijene prema unutra, tako da sam mislio sad nastavit s vodom nema mi smisla gnoji ako se buni . Uglavnom napravit cu update za vikend pa cemo vidit
Edit @Stipe jos sam te tio pitat u vezi ventilacije , znaci iman jedan pc vent koji puse po vrhovima ali on je premali za cilu biljku , tako da sam stavio jedan sobni ventilator da puse od dole prema biljci znaci ispod pitara je jer mi nemore stat povise biljke , da li joj to smeta mozda .
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: DajCV

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.281
9.301
258
Ako hoces vidovicu dovest do kraja kako triba strpi se jos mjesec dana. Pusti sta ti govori banka... Oni imaju puno bolje i optimalnije uvjete za uzgoj od tebe odnosno imaju pro opremu za uzgoj ;)
 
01.06.2016
185
160
43
33
A je pola pa kakav je to automatik koji ce zavrsit za 90dana:)nemojte procjenjivat po velicini cvjetova jer od pocetka se meni cini da cvjetovi slabo napreduju.
Nije valjda da proizvodac fali u misec dana mislim to bi bilo dobra znaci da ce cvjetovi jos narast:)
Mene strah da ce ona sazrijet a cvjetovi ce ostat ovako mali
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
jebajiga druže, šta sad, teorija mnogo, navodno ovi iz sweet seeds su dosta točni, trihomi će reći sve.
spremi povećala dva tri ili kakav mikroskop, pa prati
 
01.06.2016
185
160
43
33
Onda ti automatici prakticki nemaju nikakvi prednosti u odnosu na foto. U indor uzgoju.
Ma iman ja strpljenja nije problem cekat ,jos bolje ako je tako nece bit tako mali urod kako sam mislio
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Ko je rekao da automatici imaju prednost u indooru? Automatici imaju prednost u outdooru jer ne moras cekat 9. mjesec da procvjeta.
....tomu i sluze, a ne da brze zavrse.
Takodjer nemojte generalizirat automatike. U par postova danas vidim kako su automatici te i te visine i tada i tada zavrse.
Imas autosa kaj zavrse i za 60-70 ukupno i narastu jedva pola metra, a imas i automatike koji samo cvejtaju preko 100 dana i mogu prerasti cijeli box.... ako pricamo o indooru.
Postoje fotoperiodne koje ce zavrsiti prije nekih automatika
....tako da treba proucit malo sto kako zasto...... obicno je duljina cvjetanja/rasta automatika usko vezena i za velicinu, tj kolicinu yielda.
Takodjer po meni automatici u indooru nisu za pocetnike, jer pocetnici obicno imaju problema i ne znaju sto rade.... dok sa fotoperiodnom biljkom, dokle god je ziva, mozes popravit i nastavit vegetaciju dok nije vrijeme za cvijetanje.....kod autosa tu nema oprosta, on ce procvjetat kad on zeli..... pa ako se to desi na biljci od 10cm sa 4 lista, nema vise pomoci....dobit ce za 3 pljuge .... ak ste me shvatili :D

Kada na stranici pise da neka biljka cvjeta toliko i toliko dana/tjedana, to znaci u idealnim uvjetima; sto znaci ako nesto krivo radis i biljka se pati.... nece sigurno zavristi ni priblizno kako je breeder deklarirao.

edit: ima i onih midgeta automatika koji su super za mini prostore kao sto je pc box..... da me neko nebi krivo shvatio :D
 
Poslednja izmena:

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Vecina ljudi ide saditi automate radi toga sto misle da ce za 55,60 dana imati dim bez obzira na svijetlo i uvijete opcenito.Po meni svatko tko ide saditi bi trebao dobro prouciti sve detalje oko biljke,a ne samo vidjeti "big,fast,big yield...itd.
Stipe je nasao prave rijeci i dobro opisao.Samo bi nadodao kako masu ljudi osuduje automatike radi kao "malog" prinosa sto je po meni sasvim neprihvatljivo jer bi prije takve "dijagnoze"trebalo postaviti pitanje za svijetlo,zemlju,gnojivo i naravno iskustvo.
 
01.06.2016
185
160
43
33
Sto se tice uroda nisam ocekiva 100g nego 50ak naglasio sam da je mozda i to previse ako uzmemo u obzir rasvijetu ,hranu i moje neiskustvo.
Sto se tice zavrsetka cvijetanja dosa sam do zakljucka da automati obicno prebace 2tjedna od predvidenog nisam sam dosa do toga, opet sam to morao procitat ovdje vise puta .
Sad sam trazio dnevnike s ovom sortom covik koji ima PUNO vise iskustva bolju rasvijetu itd zavrsio je u 109 danu i naglasio je da je biljka spora i jako zahtjevna malo zalijes , vise zalijes , vise pognojis sve smeta, njegova se nije patila nije joj nista falilo samo je spora, ja sam cijeli grov mislio da biljci nesto fali jer slabo naprwduje trazio probleme ali izgleda da je jednostavno takva sorta spora .https://www.vutra.org/threads/jh-auto-bm-auto-ww-auto-400w.15393/page-6
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
E vidis kolega,upravo to govorim.Imas pravo,kod VenloNL je Auto ww trajao preko 100 dana,a ja isti cu zavrsiti za najkasnije 80,85 dana.Tako da sam ti htio reci kako sve ovisi o dosta faktora(svijetlo,uvijeti,god doba...)
Kako god zelim ti strpljenje i sretno do kraja:thumb:
 
01.06.2016
185
160
43
33
Da ali onda znaci da nije pitanje koliko su uvjeti bolji, neznaci da biljka zbog toga oduzi cvijetanje nego o ko zna kojim faktorima mozda je ista genetika al opet je svako sjeme drukcije, u kolege VenloNl je pocela cvjeta sa 30+ dana a u mene u 20om danu i sigurno nece cvjetat do 100 dana , a uvjeti su mu 90% bolji kao i iskustvo.