frka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

papandopulo

Aktivan Član
05.10.2010
63
5
0
53
pozdrav svima . sinoc mi je pao sogor on i njegov kompić imali su 200gr.kod sebe navodno da ziza nije sogorova nego od kompića e sada to se dogodilo sinoć oko 22h. nitko nam nista nije javio vec smo saznali od ekipe iz kvarta mene zanima dali postoji mogucnost da naprave pretres kod mene on kod nas zivi ali nije kod nas prijavljen .prijavljen je u drugom gradu a tamo nije vec 2godine kod mene je zadnjih godinu dana hvala unaprijed.pozdrav
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Heh,očekuj pretres i čisti sve.Saznače nekako di je drug "uskladišten",i zidovi imaju uši.
 

papandopulo

Aktivan Član
05.10.2010
63
5
0
53
evo proslo je bez pretresa kod mene ali je pretres bio kod sogorovog kompanjona jos u 16:30 u 21h je bilo 24 sata kako su ih copili ovaj drugi je pod uvijetom 5 god. zbog iste stvari predpostavljam da ce ga zatvoriti a moj sogor nije do sada kaznjavan i cudi me da ga jos drze
 

papandopulo

Aktivan Član
05.10.2010
63
5
0
53
paranoja je dobra stvar! vecina se nece sloziti ali kamo srece da je moj sogor bio paranoican danas nebi bio na sluzbenom putu.svi padamo iz gluposti kada se uopce nenadamo u zatvoru svi kazu da su pali bez veze ali da neserem o tome.sve sam ocistio nije bilo nista posebno za cistiti ali paranoja me naterala da prevrnem sve tako da sam ipak nasao hrpu sjemenki po ladicama neke su stare i vise godina sve trebat ce mi ova ,ova je jebena e i ova mi je jebena uglavnom pola jutra bi mogao zasijat .e sada sam ko apoteka thc samo u plucima nista ladica bar za sada.pozdrav
 

papandopulo

Aktivan Član
05.10.2010
63
5
0
53
evo osjecam se duznim da dovrsim ovu pricu .sogora i njegovog pajdasa su pustili da se brane sa slobode uzeli su im mobitele i sada cekaju sud e sada imam jedno pitanje .nije li malo sumljivo da puste van dva limuna jedan od njih je sa ovom *****rijom prekrsio petogodisnji uvijet iz istog razloga nije po meni trebao biti pusten osim ako nije nekoga drukao ili sam ja samo malo paranoican?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Svašta je moguče.Još manji problem im je da ih osude i pozovu natrag kad dođe vrime.Neče im uteči.Misli ti na sebe...
 

papandopulo

Aktivan Član
05.10.2010
63
5
0
53
kma dobri su oni decki dode mi da ih isamaram ali bez obzira sto znam da su dobri znam i da poslije dva samara propjeva 70%onih koji misle da nece propjevati u muriji se stvar mijenja pjevaju i oni za koje mislis da nece .a ja sam glup kada solim pamet da se nehoda po parkicima sa vrecicom u depu da se neduva na klupici sa 15 kompica i onda neznas tko je glasniji a penzici po balkonima iz dosade slusaju o kojekakvim sferama koje samo oni dole razumiju i onda baba nadajuc se da ce dobiti mozda manji racun za struju javi sto prije muriji sta se dogada ,zovu babe i po par puta u 15minuta da slucajno ovi nezaborave doci.respect