From OverdosE

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.03.2013
4
7
0
Eh evo da se predstavim i usput pozdrav svima....

Ja sam iz Bosne, iz velikog grada a manjeg naselja gdje se pocela stvarati magla koliko se pusi :D
Meni je trenutno 19 godina, abd u martu sad punim 20 godina :D veliki sam ljubitelj motora,tetovaza, trave, dobre hrane i bodybuidling-a... Dosta obrazovan, zaposlen evo vec godinu a od 12 godine pusim, volim jaku travu... Treniram bodybuilding u slobodne vrijeme, mogu reci dosta uspijesan... Mnogi kazu da sam budala, lud i covjek za zajebanciju i smijeh...

Pocetnik sam u sadnji ove nase male radosti :D ugl. imam jednu malu bebicu koja je stara pa nekih 15-ak dana, nastanjena u plasticnoj bijeloj casi sa zemljom koja se koristi za kucno ukrasno cvijece, dobija dnevno svijetlo koliko ga ima i od lampe male sobne koja je 15-20 cm odaljena od biljke uskoro cu da stavim neku malu neonku imam viska... pojma nemam o sadnji i opcenito u uzgoju ( mislim na neke kompleksnije stvari ( box, oprema itd itd itd )... Vrsta marihuane neznam koja je uglavnom sam se slagiro bio od nje pa mi je ostalo par sjemenkica i palo na pamet da to sve posadim... tako da ako ima neki ekspert koji je voljan da pomogne malo sa mojim pitanjima a volio bih to na nekom chatu ili bilo gdje da obavim a takodze neki manji savijet bi mi jako prijao...

Inace, moja zelja je upoznati djevojku koja takodze uziva u ovom daru prirode i provodite napusen vrijeme sa njom :D
Et sta da vam kazem vise o sebi, to je to

Jos jedan pozdrav svima, nadam se da nisam napisao nesta sto nije dozvoljeno, ako jesam progledajte malo kroz prste, takodze ovu stranicu vec duze vrijeme pratim onako ponekad udzem vidim sta ima vecinom slike gledam od vas sto uzgajate pa se nadam da ce te i vi moje slike pogledati, moram jos da vidim pravila o objavljivanju slika pa cu da postavim sliku svoje bebice :D
Pisao bih ja jos al gdje cu vas maltretirati da citate moje budalastine :D :D

Pozzzzzz
 
12.03.2013
4
7
0
hvala svima :D

I Priroda nije isto kad citas jednu po jednu temu i trazis odgovore na svoja pitanja kao i kad catas sa nekim i na sva svoja pitanja dobijas odgovore u kratkom vremenu :D a problemi sa stabljikom su mi vec poceli :D :D valjda ce izdrzat a da ne uvene :D