Fruit, Original Amnesia i White Widow (Dinafem,auto) by Huragan HPS150 Sylvania + 2x CFL,

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
01.04.2013
44
64
18
Ehooj....

Box
Materijal: OSB ploča 15mm, šarafi i aku bušilica, 2panta za vrata (svaki malo bolji ducan ti ispili ploču po tvojim mjerama tako da ti stranice budu perfektno odrezane)
Dimenzija: dxšxv 55x45x80

Svijetlo: HPS150 Sylvania + 2x CFL, svka cfl ima 30w i 2000lm i tu je mali cooltube promjera 12x30cm

Ventilacija: 2x 12x12cm 1300rpm, 20.5dB, 44.7CFM-75m3/h to je upuh 1x kupaonski ventilator koji stoji sa jedne strane ulaza u cooltube i tera zrak iz boxa kroz drugu stranu cooltubea u crijevo i van i boxa na ugljeni filter, taj ventilator je 130m3/h, 34dB, 1x 12x12 ovaj gornji pc vent koji pomaze ovom kupaonskom ventu na izlazu izbacivati zrak van i još jedan pc vent unutar boxa koji dodatno mješa zrak

Zemlja: composana za ruže ph 5.5 ako se ne varam ili 6 (nije bitno odgovara zemlja)

Gnojivo: hesi bloom, hesi phosphorus + i plantela cvet (bilo je tu kemijanja i svege nečega drmr )

Ostalo: ph metar digitalni žuti, mjerac vlage i temperature, perlitne kuglice koje zadržavaju vlagu na vrhu tegle a malo ih ima i na dnu tegle zlu netrebalo, prvo su bile u čašama 0,2l pa 4l i sada na 6.5l (malo me izje.... ovo presađivanje ali neka :) )

Boxara

14.dan, presađivanje je bilo par dana prije slikanja pa su se malo istresirale u rastu

33.dan 10dan su u cvijetanju na režimu 14svijetla-10mraka, automatici su pa su sami procvali a i paše im više svijetla u cvijetanju

56.dan
dolazim pijan i slucajno trgam stabiljku ww i usporavam joj rast za 100godina

70.dan mičem mrežu jer mislim da joj ne pomaže previše, maknuo sam mrežu i raširio grane sa vezicama

83.dan flushane su i ušle su zadnju fazu života

nadopunitu cu post tokom dana više nemam vremena

edit: nadopuna
Navodnjavanje: 10tak dana me nije bilo doma pa sam morao osmisliti nešto za navodnjavanje, pumpa za akvarij,crijevo,T-spojnice i male prskalice 360studnjeva


E sad bilo je tu eksperimentiranja sa gnojenjem, upoznavanje itd itd... ostalo sve je išlo po planu i programu...ostalo im je jos 10tak dana života pa idu u mrak i na sušenje...Imao sam dosta vremena da sve napravim polako,uredno,precizno i sa velikim guštom, a i nije mi 1.grow (bilo ih je nekoliko uspjesnih i manje uspjesnih).stigle su mi neke nove koštice (isto 3kom. za moju osobnu uporabu koliko mi je i dosta) ali više nebudem otvarao dnevnik. Ovo je bio za ekipu sa foruma sa kojega sam sve ovo naučio zato HVALA SVIMA koji su pridonjeli svojim znanjem i iskustvom ;)
 

Vu ing.

Aktivan Član
09.03.2012
191
229
43
Ekstra! Samo jedno pitanje, onako informativno nije kritika: sto nisi odma u 6,5l saksije sadio?
 
01.04.2013
44
64
18
e onda nebi imao toliko poslo da sam sadio odma u 6,5l zeznuo sam se...sam mi nije jasno zašto su ostale tako male, očekivao sam da ce vise narasti jos imaju mjesta za u vis ali gotove su jer su sada u 83.danu
 
01.04.2013
44
64
18
ali druge 2 su netaknute bile imale su sve uvijete kako treba, od temperature vlage vode ....
 
01.04.2013
44
64
18
ukupna visina im je 30cm (a automatici rastu i do metara visine) imaju jos 15-20cm slobodnoga prostora da rastu u vis...presadjivanje ih je usporilo sigurno jako puno a možda i to što su 10tak dana bile same bez ikakve kontrole mada ne vjerujem da je to problem jer je bilo sve u redu (imale su navodnjavanje na timer isto kao i svijetla i zraka)
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
To ti je bilo zbog sadzenja u početku, kad si stavio s sjemenke u 2 do jogurtov loncek.
Korenje ti se spetljalo i kad si presadio u veće posude Automatic ti je izgubio sedmicu
vegetacije. Onda si još jednom presadivao, opet isto. Tu ti je bio problem.
Nemoj se nervirat, dobio si novo iskustvo. Svi smo prošli slične faze na pocetku,
kada smo skupljali iskustvo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Samuraj u čizmama
01.04.2013
44
64
18
sve je potrimano i posušeno kako spada... dim od amnesie je pre pre fin i jako tuce ali nema stonerskog efekta što mi se jako svidja (sativa je sativa), o white widow se nema što puno govoriti svima nam je dobro znan :), a fruit automatic je jaako jako zanimljiva biljoza, zanimljivog laganog okusa i preugodnog rada na mozak i tijelo :) evo ekipo to je to

edit: evo jedna sličica kako izgleda u posudicama (jedino što su plastične posudice ali poslužit ce dok ne nadjem staklene)

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.