Fruit spirit 600w Hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

samy novi acc

Aktivan Član
20.03.2014
85
95
43
39
da zaboravio sam ovo da pitam,jel problem sto se malo diraju,posto fala bogu nema bas mjesta za sve
 

samy novi acc

Aktivan Član
20.03.2014
85
95
43
39
pozdrav ljudi ovako ja sam ocistio sve grane i zadovoljan sam sad zanima me u sta da ih stavim i cuvam jer pola bi ostavio sa strane,zasad sam ih stavio u kutiju od proteina i probusio na vrhu 2 rupe
slike cu okacit sutra prekosutra jer nemam digitalni
 

samy novi acc

Aktivan Član
20.03.2014
85
95
43
39
jel nece to tako doci presuho jer i ovako su vrhovi full suhi onako full se lako mrvi? ja sam razmisljao dal je dobro vakumirat ih? jer ne vjerujem da cu to potrosit skoro hahahah :)
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
pa nece,,vise ce se osusit ako ostavis sad di jesu s te 2 rupice na vrhu, ovako je zatvoreno.. ako su u sredini jos malo vlazni to ce se sve fino rasporedit dok su na kjuranju, ako su bas presuhi onda mozes na kratko dodati koru narance ili jabuke, kupusov list, il komadic crijepa natopljen u vodi (isto kao i kad je duhan presuh) dobro je i vakumirati naravno, ako imas one vrecice zasto ne :D poz
 

samy novi acc

Aktivan Član
20.03.2014
85
95
43
39
POZDRAV LJUDI eto mene na kraju prvog growa,sve u svemu zadovoljan sam,mislim moglo je i bolje,ako uzmem u obzir da na pocetku nisam znao sta je ph ekstra sam zadovoljan haha,i jos me na kraju napadne plijesan jer mi je vlaga bila skoro 90 haha.Ovaj forum i ljudi na njemu su mi bile od velike pomoci jer bi mi sigurno sve propalo kad se pojavila plijesan,zato HVALA LIJEPA svima posebno jacku ipak mije on bio mentor :)


ovako sve zajedno sam ubro oko 415 gr,bilo bi mozda 450 da nisam moro rezat vrhove radi plijesni,jeli ok da drzim to sve u kutiji od proteina?

smoke report-fruit spirit rqs

ovako nije me nesto ekstra odusevilo jer dosta zakucava znaci odvaljuje i nema taj neki vocni okus mislim bar ga ja ne osjetim, na pocetku sam gledao ono 60 % sativa 40 indica mislio sam da ce me vise kao dizat,da mogu normalan medu svijet ali brate ja kad ovo zapalim ne mrdam nigdje zanima me di sam falio sa tim vocnim okusom,ako neko zna slobodno neka kaze,to bi bilo to otprilike vec zapocinjem novi dnevnik pa ako sam nesto falio sad nadam se da necu u drugome
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
kakvi okusi i mirisi? tek si ubrao, treba i za curing strpljenja da sve dođe na svoje. tek nakon 2-3 mjeseca u tegli počinje dobivati pravi miris i okus...

edit:

radije nađi neke veće staklene tegle koje se hermetički zatvaraju pa u njih prebaci. plastika je plastika, ne može se nikada mjeriti sa staklom...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz and vetar

vetar

drug član od 2008
26.05.2014
138
122
43
i mene je udovica tako "razocarala" al posle kjuringa je sve drugacije a
ako oces da te digne posoli manje i cesce pali i poslusaj manijaka.
 

samy novi acc

Aktivan Član
20.03.2014
85
95
43
39
ko to voli ko to voli da u rizlu manje soli hahaha :)
Pozdrav ekipa znaci ovako danas otvorio teglu da vidim sta govori to kjuranje znaci prvo sta sam osjetio je to da mi je cjela jebena kuca zasmrdila po vrhovima , a drugo sta sam osjetio je da zelim zapalit pljugu ahhaahah, al necu nista dirat jos par tjedana dok ne zavrsi kjuranje zao mi pusit dok nema okusa tog , pa cu poslusat moje forumase i zavrsit proces do kraja , ako sam se mogo strpit sve ove mjesece mogu jos par tjedana.
Uglavnom fala puno svima i javim vam se za koji tjedan kada probam dal je vocna il nije :)
Pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lauba and Prater

samy novi acc

Aktivan Član
20.03.2014
85
95
43
39
Pozdrav forumasi evo javljam se nakon dugo vremena nisam stigao prije posjetiti forum radi privatnih obaveza , uglavnom da vam se javim u vezi smoke reporta nista od vocnog okusa , mislim da sam zeznuo kod susenja jer na stranici od Royal Queena pise za Fruit da se susi sa listovima gore radi okusa a ja sam prvo sve istrimao pa sam onda tek stavio na susenje pa mislim da sam tu falio malo al inace je super lupa fino i ima jako ljep miris :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ChiliHead

samy novi acc

Aktivan Član
20.03.2014
85
95
43
39
Pozdrav ekipa evo da vam se javim otvorio sam drugu teglu fruita onu sta sam bio zavakumiro sta sam pustio za poslje pa me zanima ovako malo su dosli hedovi presuhi a tarzan je prije bio napisao da mogu ubaciti koru narance ili jabuke na kratko u teglu koliko bi to bilo na kratko dan, dva , tri dali je neko to radio prije ? hvala
 

rastanaut

Aktivan Član
31.05.2014
165
203
43
Kriskicu narandze npr... sa korom mozes da zaljepis selotejpom sa unutrasnje strane na poklopac vidio sam na youtube da to rade :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.