fuckbook

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

facebook je...

  • loš

    Votes: 7 13,2%
  • dobar

    Votes: 28 52,8%
  • ne koristim

    Votes: 18 34,0%

  • Total voters
    53

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
ma joj imam ga i ja isto jebo mu ja mat..
nekad dobro dođe...al nekad kad mi je dosadno otvorim ga i zatvorim 56 puta...strava
 

skoro_normalna

Aktivan Član
22.04.2009
129
8
18
34
tamno na fb ima hrpu pedofila i ne kuzim po cemu je on popolaran vauuu svi imaju fb E pa ja nemam pa se ne hvalim..zajebi s tim i fb i mb...koma
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
Nebi baš reko ovo za vutru...ovo je malo offtopic al cu ipak napisat:
Primjetio sam da danas svi puše svetu biljku,nema osobe od ovih mlađih generacija koja ju nije probala,,,i to ponajviše klinci,malo se ljudi previše forsaju na to...nisi ti sad faca što pušiš,buntovnik i take *****rije...
ja ju pušim da mi uljepša dan,a svi ostali koji se forsaju na to,kvare cijelu sliku o napušenom čovjeku....oni se bacaju smiju se ali neki baš naslilu i odma se može vidit fors..
jbg..to je današnjica i amo se neš ne promjeni ovak se vutra nikad nece legalizirat
 
12.02.2009
1
7
0
34
i-love-facebook.jpg


^^
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Facebook je stvorija vrag da pokupi svoje sljedbenike smrti...
Zamislite koliko ce ljudi za 50 godina biti na fejsu ili slicnim stvarima i koliko ce fejs i slicne stvari uzeti nam dragocjeno slobodno vrime koje sluzi za promatranje zivota i zivog kroz zajebanciju,a moze i crvene oci ..:sun2:


Zajebancija je to bila,facebook po svojoj prirodi nije ni los ni dobar jer on ne postoji bez nas koji ga podrzavaju.Kad ja vidim kad mi tu cimer po fejsu gleda,ja bi se ubija di on svoj zivot trosi u gledanju sta drugi ljudi zele istaknit kod njih,i sad se ti priko fejsa usporedjujes sa drugima.:sick:
Ljudima u prirodi da se druze u prirodi medju zivotom i zajebaju i tada postoji mogucnost rasta,a kad ti danas dodes u 4 zida ,upalis televiziju,pa internet pa facebook i nema mira covjek,samo se zabavlja non stop,samo da se nebi malo umirija na trenutak i skuzija koji je nemir u njemu.Kako mi frendovi kazu NE OSJECAM SE USAMLJENO, haha,tek si tad usamljen..Kako mozes biti sa nekim kad on nije tu.Komunikacija se moze ostvarit neka umna koji sluzi za razmjenu informacija ali za pravo susosjcanje nema uvjete.Mislimo da komuniciramo sa njim zato jer davno vec ljudi nisu svjesni cilog tjela.Zato i je obicaj davanja ruku vjerojatno,ali ko je uopce svestan ruke te.Samo se glava osjeca pametna.Ko je uopce svjestan noge dok ovo cita,a triba bi biti jer si ti i noga.Citiram frenda maloprije sta kaze,MOGU CILI DAN STAJAT I PROUCAVAT TUDJE PROFILE,FEJS BUK MI JE JEDNA OD STANICA KOJA MI JE NON STOP UPALJENA. Sta se tu dogada,on ka i mnogi u drugima trazi sebe i kad nade jedan mali komadic onda to komentira,sad dobro ili lose to ovisi jos o nekim drugim cimbenicima ali to nas trosi,sve sta zapamtis gluposti manje si inteligentan.
PUSENJE MARIHUANE JE MALA BEBA ZA PROBLEM KOJI DOBIJES KAD POTPISES ZA FACEBOOK...vraga,jel ga nisi svjestan,sladak ti je i dobro ti je a nevidis da guta tvoje vrime i tvoj zivot,malo pomalo a ti mu jos i zahvaljujes...jer te zabavlja.Lukav je puno vise od nas a mi ga pokusavamo zajebat.Jedini nacin je prestat se bavit glupostima, zato triba pripoznat zasto imas to,inace nemam nista protiv facebooka.Triba se naviknit na dosadu,jer to je put u smirenost.Sta se vise drogiramo glupostima vise ce nam biti dosadno bez.A jbg,covjek je svakakav...osjeca se bogato ako ima 500 prijatelja na fejsu,ako pripada nekim kul skupinama,ako ima nesto sta bi neki slicni njemu htjeli a nisu u mogucnosti,sva ta sranja ispunjavaju nasu kucu,i po svemu sudecu bi bilo bolje da kucu ispunis sa par grow rooma jer covjek se triba brinuti o prirodi i stvarati....:family1: