fuckbook

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

facebook je...

  • loš

    Votes: 7 13,2%
  • dobar

    Votes: 28 52,8%
  • ne koristim

    Votes: 18 34,0%

  • Total voters
    53
22.08.2009
49
4
0
38
funkymtina.deviantart.com
imam fejs i mrzim ga,, odbijam sve aplikacije i blokiram ih,, ali evo jedna dobra strana,, preko fejsa sam nasla ekipu iz srednje!! i jednu suuper frendicu s kojom sam izgubila kontakt, i sto je najsmijesnije zivila sam 2 mj u istoj ulici gdje i ona ,a nismo se srele, i zahvaljujuči fejsšitu našle se,, naravno na fejsu nemam pravo ime i prezime, nepada mi napamet a i svi ljudi koje imam znam u zivo ,, et,,
 
03.05.2009
14
0
0
29
Jedan moj rodjak se fakat kuzi u net predavao je na fakultetu u Bostonu kada sam ga pitao nes o privatnosti na netu i te spike rekao je: na internetu rijec PRIVATNOST NE POSTOJI svaki put kada se connectate na net SVE vase informacije postaju dostupne svima koji ih znaju naci od windowsa, internet browsera.. a sto je i naj vaznije IP ADRESE preko koje je pred mojim ocima usao na komp neke osobe u Australiji... Trebalo mu je 3-4 min.

TAKO DA LJUDI FACEBOOK JE SAMO SECER NA KRAJU
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
IggySubota je napisao(la):
Jedan moj rodjak se fakat kuzi u net predavao je na fakultetu u Bostonu kada sam ga pitao nes o privatnosti na netu i te spike rekao je: na internetu rijec PRIVATNOST NE POSTOJI svaki put kada se connectate na net SVE vase informacije postaju dostupne svima koji ih znaju naci od windowsa, internet browsera.. a sto je i naj vaznije IP ADRESE preko koje je pred mojim ocima usao na komp neke osobe u Australiji... Trebalo mu je 3-4 min.

TAKO DA LJUDI FACEBOOK JE SAMO SECER NA KRAJU

Ako je to tako jednostavno da uletis nekome samo tako oreko neta pa *****u sta ova nasa policija ne pocne nama upadati u compove i stanove i hapsiti nas za 2-4 biljeke? il su tolerantni prema clanovima vutre?

PIMPLAMAN jesi ti neki istocnjacki mudrac? sve ukazuje da jesi ali po pravopisu bih rekao da si siptar haha:rofl::rofl::rofl: Tebi je najbolje da odes ziviti u sumu medu medvjede i divlje prasce jer tek tamo ces doci do istinskog prosvjetljenja, spoznat ces svoje pravo Ja, te ces se u skaldu sa slijedom dogadaja sjediniti u prirodi sa prirodom....:rofl::rofl::rofl:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Iggy nije bas tako lako kao sto ljudi pricaju. Da bi usao nekom u komp moras uci preko nekog otvorenog porta. A sad uci preko porta i nije bas lako ako komp nije zarazen necim. Znaci ne mozes da sad uletis kome hoces cak i da imas IP ta osoba mora biti podlozna za upad.