Funky fresh outdoor garden by funky weed

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

funky weed

Aktivan Član
10.03.2015
443
685
93
kingston
pozdrav ljudi evo vec neko vrijeme citam forum i pratim dosta dnevnika pa sam se odlucio i ja za jedan mali outdoor dnevnik .Ovo mi je prvi ozbiljniji grow i nadam se da ce sve proci uredu i bez poteskoca i da ce urod biti hvaljen :) pa krenimo ...
ZEMLJA: terra magma pomjesana s perlitom
GNJOJIVO: plantella list i cvet
OPREMA: Ph tester,ec tester
SJEME:rqs ak47,nyc diesel,royal bluematic,auto anubis i neka domacica
KLIMA:mediteranska
SAJT I PRIPREMA :sajt je smjesten na brdu tik do mora na dalmatinskom kršu,sajt je dobro skriven treba se provlacit kroz trnje ,grmlje i nisko raslinje dobrih 200 metara tako da se nadam da ga nece nitko pronaci.sajt je pokrcen da sto vise sunca dolazi kroz cjeli dan.na sajtu vec raste jedna domacica i jucer stavljen anubis obe biljke su u posudama od 7-8 l. ostali automatici idu ovih dana na klijanje pa na sajt isto u posude al od litre za pocetak pa ih kasnije planiram presadit u zemlju. ETO TOLIKO OD MENE NADAM SE DA CEMO ZAJEDNO PRIDONJETI STO BOLJIM REZULTATIMA I DA CETE BITI PRI POMOCI AKO NESTO ZAPNE slike planiram stavljati svako tjedan dana i ako vas nesto zanima slobodno pitajte komentirajte i kritizirajte. zelim vam svima puno srece sunca i zelenila trebat ce vam ;)
 

funky weed

Aktivan Član
10.03.2015
443
685
93
kingston
Pozdrav ljudovi evo blueberry je stavljen na klijanje sinoc a evo i jedna svjeza slika biljke .sinoc sam nasao nekog sivog pauka na njoj a anubisu je pojeden jedan listic .sta da rradim mogu li prskati juhom od koprive biljku ako je tek nikla
 

Prilozi

  • WP_20150421_003.jpg
    WP_20150421_003.jpg
    189,8 KB · Pregleda: 134
  • WP_20150421_005.jpg
    WP_20150421_005.jpg
    209,9 KB · Pregleda: 138
  • Sviđa mi se
Reactions: bakalula

funky weed

Aktivan Član
10.03.2015
443
685
93
kingston
proklijale bebe -RQS diesel automatic i royal bluematic stavljene u pitaric na toplo dok ne izadu pa idu van
royal-bluematic.jpg
diesel-automatic-royal-queen-seeds.jpg
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran and Tarzan

funky weed

Aktivan Član
10.03.2015
443
685
93
kingston
Biljke lijepo napreduju domaja je oko metar visine lipo razgranata cekam da pokaze spol .anubis se oporavlja od zAdnje kise koja mu je malo iskidala list al gura dalje slike ce doc kad presadim bb i diesel
 

BLONDinaNINA

Holland
11.12.2013
194
528
93
Stim da je nisi prvo drzao pod lampama,a kazes da domaja ima vec metar ,to je lepo..ali volela bih da vidim i neku slikicu od te biljcice..