FUTURAMA vutra.org i l.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
ok smislit cemo nesto mi smo i htjeli da legalizacija.org bude striktno non profit sajt a ne blog...blog ce biti dio sajta kada novi sajtizadje a bice uskoro...

ustvari kao sto rekoh zelja je da legalizacija.org bude sajt gdje ce mnogi sajtovi i poznate licnosti da kazu svoja misljenja i da stavimo razne stvari tipa zakoni i ostali sto si ti naveo a blog ce biti sekondarni...

posaljite email na [email protected] ako neko ima ideju za legalizacija.org i kako bih sajt trebao da bude itd...ili ostavite ovdje poruku
 

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
èek šta to sad znaèi?

dal æe vutra.org biti sajt specijaliziran za grow a l.org za legalizaciju i te teme?
 

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
šteta, vutra.org je tako dobar brand da bi ga se ogranièilo samo na grow :cry:

ok a di æe forum?
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
neznam sad sta je kaneh osmislio za ovde ali ako se ide u off topic neka brise

pa forum ostaje ovde .... sve ovo ostaje samo sto ce malo ozbiljnije o legalizaciji biti tamo...
 

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
1. kane ajde sad kad si postao moderator ajde splitaj tj rqazdvoji ovu temu na dvije. Tj jednu za ono što si ti mislio a drugu za ovu raspravu o buduænosti sajta.

Green sori ako davim ali svatko prièa svoju prièu tako da više neznam šta ide u kom smjeru.

Ovo sa l.org mi je jasno. striktno stvari vezane uz legalizaciju. OK.

ono što mi nije jasno je šta se dogaða sa vutrom.

Dakle na vutri ostaje forum sa svim postojeæim sadržajima i moguænosæu da se dodaju i novi. To je po meni ok da postoji jedan glavni comunity forum.

E sad nije mi jasno dal æe vutra.org (dakle ne prièamo o forumu) postati sajt namjenenj primarno uzgajanju ili æe se uz grow dodavati i neke druge sekcije ( naravno ukoliko bude nekog tko æe to napraviti a ne samo zahtjevati :)

primjer. bila je spomenuta ideja o online enciklopediji o marihuani (ne ona šema sa erowindom veæ striktno marihuana) a odgovor je bio da tome nije mjesto na vutra.org. Pa mi nije jasno zašto?

ono pokušavam shvatiti šta admini žele vidjeti ovdje tako da ne tlaèim sa idejama koje vi ne želite na vutra sajtu.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Hm cek sad sam i ja zbunjen...Sve sto ima veze sa marihuanom ce biti ovde.A ovo vezano za erowid je isto dobra ideja ali nece biti direktno na sajtu jer zelimo da vutra.org primarno bude vezana za marihuanu i sve u vezi nje.Ali podrzavam i tu ideju i naravno da ce postojati neki bas DIREKTAN link ka toj buducoj strani tipa erowid.

Pojasni malo to o enciklopediji o marihuani...jebi ga ne mogu bas sve da ispratim 8)
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
neznalica je napisao(la):
neznam sad sta je kaneh osmislio za ovde ali ako se ide u off topic neka brise
evo u ovoj temi o tome kako æe sajtovi izgledat - FUTURAMA
a ono što je bilo postano prije, je dobilo zasebno temu (aktivnosti, zadaci, udruga...)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.