G#2 og kush + towerful 250w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

disco rebel

Aktivan Član
20.01.2014
173
616
93
hvala stipe, hvala cill...

imam mikroskop koji se kaci na komp, pa cu sutra da probam da pazljivo secnem neki list pun trihoma i da pokusam da napravim koju fotku.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Boga mi se popunilo!!
Very nice!!:)
Meni završava za 10 dana al mi ne zgleda baš tak!!:confused:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: disco rebel

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
lepo ti ovo izgleda za 250w, bas lepo :) ja nisam neko vreme bio na forumu pa nisam u toku sa dnevnicima ali mi je kao ljubitelju kusheva tvoj privukao paznju, odradio si dobar posao sada se vodi onom devizom strpljenje je gorko, ali mu je voće slatko. tako i ti, ako budes bio strpljiv bices nagradjen potpuno zrelim vocem, divnog ukusa a i mirisa
 
  • Sviđa mi se
Reactions: disco rebel

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
odlicno izgledaju hedovi, ja upravo krecem sa og-ijem pa me zanima malo nasto to lici, ako imas koji savjet ili problem u vezi og, slobodno mi reci da znam na sta da posvetim extra paznju. bravo za grow i sretno do kraja :)
 

disco rebel

Aktivan Član
20.01.2014
173
616
93
meni je ovo tek drugi grow, tako da nisam pun iskustva...
imam par zapazanja...

biljka jako lepo i zdravo raste, lepse je reagovala na lst od drugih biljaka koje sam imao, ima nekako lepsu formu. cak je i pukla po sredini kad sam je razvlacio, ali sam je vezao, nije bilo problema. nikad lepse listove nisam video :) ako mozes, razgranaj sto vise, bice lisca za vuter u par navrata tokom growa.

og uopste nije bila toliko zedna, mislim da treba biti pazljiv sa djubrenjem. gledaj stabljike listova i po njima hrani koliko treba. pazi da ne preteras, ja sam napravio neiskusnu gresku, ali verujem da tebi to nece da se desi. ;)

izuzetno jak miris biljke, nadam se da ti to nije problem. meni ova jedna mirise extremno u odnosu na towerful i 3 purple hazea iz proslog growa. ako imas 3-4, ne mogu ni da zamislim. nocu, kad vent ne radi, moram da zatvaram vrata jer verujem da bi se osecalo ne samo u celoj gajbi nego i van.

jaka, snazna biljka, jednostavna za uzgoj, verujem da ces biti zadovoljan. ja sam siguran da cu da ponovim :)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
čudno. kažeš tvoj OG se čuje na sve strane i još si ga pregnojio, moj nije imao skoro nikakav miris i nisam ga mogao pregnojiti iako sam sa svakim zalijevanjem punio duplim dozama Hesi P+
 

disco rebel

Aktivan Član
20.01.2014
173
616
93
danas sam ugasio svetlo, u ponedeljak cu ih verovatno pod noz. mozda cak i sutra uvece. og mislim da je spreman. na par fotki se vidi da krece sa smedjom bojom. towerful mislim da je isto spreman.
evo kako danas izgledaju trihomi:
og kush


towerful


par postova ranije sam napisao da cu da cekam pa makar zakasnio, a sad me opet uhvatio neizdrz :p ako to nije to, kazite da obustavim akciju :(
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
i meni se čini rano. OG bi valjalo ostaviti da je barem pola-pola ili čak i više u korist smeđih...
 

disco rebel

Aktivan Član
20.01.2014
173
616
93
:rolleyes: ok, onda cekam. moram onda da ih zalijem. jel mora jos uvek sad da se sredjuje ph ili je sad vec svejedno? lisce se ionako sushi...
 

disco rebel

Aktivan Član
20.01.2014
173
616
93
evo ljudi, u subotu je pala zetva. glavne grane sam okacio da vise, popcorn sam stavio na posluzavnik i u neke dve plasticne kutije. sad se sve sushi. gledam svaki dan dva puta, da ne presushim kao proshli put. ovi hedovi sa prednje strane su vec malo suvi na dodir, ali grancice jos uvek ne kvrckaju, tako da cu mozda jos do sutra da ih ostavim da vise, pa onda na curing. od trima pravim vuter, og trim se upravo krchka. evo par fotki:

 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
vrhunski izgleda, dužan si nam opširan smoke report! :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ja to od te faze koju sada spominjes do "krc" na stabljici odradim u tegli...U svakom slucaju ovo sve stvarno fino izgleda. . Hesi je poznat kao blago gnojivo između ostalog...
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.