Gajenje na krovu zgrade?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Već si postavio to pitanje u drugoj temi, nitko ti nemože reći sigurno, svakom je neka pouzdanija
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
weedon je napisao(la):
koji nacin klijanja se cini kao najpouzdaniji? u vodi, u vlaznoj zemlji ,vlaznoj maramici ?

stvarno si preterao, kad postavis pitanje sacekaj malo pa procitaj odgovor(e) a ne zabadati isto pitanje na tri razlicita mesta, a od toga dva mesta pogresna... ajd uzmi tri semeke, pa svaku proklijaj na razlicit nacin, pa uporedi, zakljuci nesto i sam...
 
20.09.2011
3
0
0
36
Pozdrav svima vidim da ste se raspisali o sjemenkama pa da pitam starije i iskusnije dali bi big bud uspio na balkonu...mislim big bud je autdoor sorta i krizanje je nekog skanka i jos necega neznam cega...znaci kvalitetom je i vise ok jer da samo znate kakva govna se ovdje kod mene prodaju kao vutra nista dobroga a i big ud daje jebenoooo od jedne biljke ispada 1 kg sto je meni sasvim dosta pa tako da mi ne treba sadit vise biljaka nego eventualno 2 i ja sam i vise nego zadovoljan ...e sada dali je to izvodivo i ako me neko moze uputi u proces narucivanja preko greenhouse ako je neko kad narucivo kod njih ili alien kako je sigurnije

unaprijed hvala i pozz
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
sve moze da uspe bilo gde samo malo paznje i ljubavi po meni je to veliki rizik na balkonu neko moze da oseti i da te prijavi a to sto pricas koko koja biljka daje to nema veze sa vezom sve zavisi od genetike a najvise od tebe moja preporuka je da se netreba zezati ako nisi 100% siguran a nije legalno tako da uvek ce biti pranoje ,, najbolja opci ja je da spramis neki dobar sajt i da presadis biljke posle nekog vremena na sajt.. al opet na tebi je
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
andyroddick2003 je napisao(la):
Pozdrav svima vidim da ste se raspisali o sjemenkama pa da pitam starije i iskusnije dali bi big bud uspio na balkonu...mislim big bud je autdoor sorta i krizanje je nekog skanka i jos necega neznam cega...znaci kvalitetom je i vise ok jer da samo znate kakva govna se ovdje kod mene prodaju kao vutra nista dobroga a i big ud daje jebenoooo od jedne biljke ispada 1 kg sto je meni sasvim dosta pa tako da mi ne treba sadit vise biljaka nego eventualno 2 i ja sam i vise nego zadovoljan ...e sada dali je to izvodivo i ako me neko moze uputi u proces narucivanja preko greenhouse ako je neko kad narucivo kod njih ili alien kako je sigurnije

unaprijed hvala i pozz

ne zamajavaj se glupostima kakvi 1kg sa big buda 700g i to da si doktor za uzgoj!!!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
za terasu bih ja preporucio automatic mega bud, kriaznac lowrydera i big buda (ili auto bud), a sto se tice 1kg po biljci na terasi, nemoj da si u zabludi
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Ma šta kilo, dva! On bi DVA :icon_lol:
A za šta ti to treba dva kilograma, molit ću lijepo?
 
20.09.2011
3
0
0
36
Hahaha zlo i naopako ne brini nije za dilanje tu fazu sam vec prosao i neda mi se da mi policija opet dize parkete...pa sta je kila za cijelu godinu kad se podijeli po danima ispada 2 i pol grama dnevno e to mi je godisnje dosta ali neka se nade jos jedna viska da pocastim malo ekipu i znas onu od viska glava ne boli :) a to za big bud da daje kilo procitao sam bas sa stranice greenhouse seed oni su kao najjaci u amsterdamu ...kad sam bio gore sa svakog kuta visi plakat greenhouse coffeshop pa sam mislio da su pouzdani kad su ti izracuni u pitanju...e sad ako mi neko moze pomoc oko dva pitanja prvo je to da sam totalni amater i ovo je moj prvi grow znaci za sad su biljke na prozoru i sve su nikle i sve du dobile ona dva mala cvjetica e sad kod nekih su vec poceli rasti pravi listici marihuane bas se vidi onako spicasti naboreni listici dok su se ona dva pocetna mala totalno osusila i pocela da primaju neku zuckastu boju pa sad neznam jel nesto vec napalo moje biljke ili je to normalno i drugo pitanje sad vec kad uzimam te sjemenke dali igra sta ulogu ako je sjemenka obojena nikad mi nije bilo jasno zasto oni gore boje sjemenke ili su to takve sorte ...stvarno svasta je proslo kroz moje ruke od govana do white widowa i stvarno nikad iz heda nisam izvuko obojenu sjemenku
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Kako misliš "obojena" sjemenka, nešto ko uskrsno jaje???

Sjemenka ti mora bit tigrasta, crna, nikako bijela i mala i kržljava.....


Ona dva listica (kotiledoni) ti moraju pozutit i otpast, oni nemaju nikakvu svrhu kad narastu pravi listovi stoga ne brini oko toga....


Sad, nije mi jasno, jesi ti uzeo big bud ili šta, moguće je da, dobit kilo po biljci ali ti kao početnik skoro pa nema teorije da to izvedeš (dao ti bog srece da uspijes ali...)

Uživaj u growanju i kolko god da dobijes bit ce ti to najbolja vutra koju si pusio u zivotu....
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
andyroddick2003 je napisao(la):
Hahaha zlo i naopako ne brini nije za dilanje tu fazu sam vec prosao i neda mi se da mi policija opet dize parkete...pa sta je kila za cijelu godinu kad se podijeli po danima ispada 2 i pol grama dnevno e to mi je godisnje dosta ali neka se nade jos jedna viska da pocastim malo ekipu i znas onu od viska glava ne boli :) a to za big bud da daje kilo procitao sam bas sa stranice greenhouse seed oni su kao najjaci u amsterdamu ...kad sam bio gore sa svakog kuta visi plakat greenhouse coffeshop pa sam mislio da su pouzdani kad su ti izracuni u pitanju...e sad ako mi neko moze pomoc oko dva pitanja prvo je to da sam totalni amater i ovo je moj prvi grow znaci za sad su biljke na prozoru i sve su nikle i sve du dobile ona dva mala cvjetica e sad kod nekih su vec poceli rasti pravi listici marihuane bas se vidi onako spicasti naboreni listici dok su se ona dva pocetna mala totalno osusila i pocela da primaju neku zuckastu boju pa sad neznam jel nesto vec napalo moje biljke ili je to normalno i drugo pitanje sad vec kad uzimam te sjemenke dali igra sta ulogu ako je sjemenka obojena nikad mi nije bilo jasno zasto oni gore boje sjemenke ili su to takve sorte ...stvarno svasta je proslo kroz moje ruke od govana do white widowa i stvarno nikad iz heda nisam izvuko obojenu sjemenku
Sativa mix 10 komada npr. obojane su da kad sadiš znaš koja je koja vrsta ako sve istreseš u šaku. Savjetujem ti da čitaš forum i ne oftopičariš po temama. Šta se tiče greenhausa i amsterdama to ti je šugavi marketing i ja tu banku sjemena zaobilazim u širokom luku jer ima mnooogo boljih a i jeftinijih "hausa" mada ne kažem da neču nikad. Ne maštaj o kilogramima jer kako pišeš...to je ipak samo mašta. 2.5g svaki dan puta 365 dana=glup ko qurac i tu godinu i pola nakon toga. Manje je slađe I iskreno kilo jednog straina bi mi dosadilo nakon popušene stotke.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N
20.09.2011
3
0
0
36
Ma da oprostite sto sam malo off topico ali sad su mi neke stvari jasnije....ali ta marihuana mislis da sve znas kad ono pitanje vuce pitanje dajte mi molim vas jos na ovo odgovor i nestajem sa ove teme :D...kako oni znaju koja je sjemenka feminizirana??hvala i nemojte nista zamjerit

pozz
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Tako da je proizvedu da bude feminizirana. Ajd biži na čitanje foruma, jer ako te ulovim sa još jednim biserom, neš se dobro provest :assshaking::vb_whip: