Galaxy herbal incense ??!!

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
09.04.2012
0
0
0
35
Sta mislite o ovome. Prodaju u tobaccu shopu,smart shopu,erotic shopu...a lupa fakat jako , i nisi gladan poslje toga, lupi te na pola sata i onda prestaje.
NIgdje nemogu naci tekst vezan uz taj proizvod, koje su posljedice,nuspojave... pa Vas molim neki link na hrvatskom ili ako neko zna koji slucaj u vezi toga da podijeli sa nama koji neznamo o cemu se tu radi.

Hvala.

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
17
0
27
Ja sam probo.. Boli glava poslje (bar mene) kao sto vidis ovo je vise forum za "travu" nismo bas ljubiteji takvih stvari,ovo ti je prvi post,odma prva tema otvorena :)
samo polako,ja sam isto tako kao ti,citaj prijatelju puno.. stvarno svega ima na forumu :)

OP
OP
L
09.04.2012
0
0
0
35
Hvala Vam na informacijama. ja se ispricavam posto mi je prvi put.
Evo nasao sam link na vasem forumu pa bih ga zaljepio tu.
Ako neko naiđe na ovu temu jer ga zanima ovo novo smece na trzistu nek si tu lijepo procita :

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

:maryjane: Trava je ipak zakon. :maryjane:

18.03.2012
18
3
0
27
To se koristi za aromatiziranje prostorija! Ne znam zašto bih netko to pušio. Samo ću ti reći ne puši to sra**! Laboratorijski proizvedeno, ima molekulu koja oponaša thc i 500 potetnije od trave, zvuči odlično, ali odmah razmislim malo kada vidim da se koristi za aromatiziranje prostorija!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.