Galerija fotografija s komentarima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Nisi nista ni propustio sto nisi probao Stipe :) meni licno ok za konzumirati ,ali nista posebno, od 1 do 10, 3ca, nisam nikad naisao ni nasao neku kolicinu tako da je uvijek bila u kombinaciji. Od ljubicastih lepista nuda je za nju a i za mnoge druge meni delicija :)
Hocu reci, valjalo bi je ostaviti tako lijepu u prirodi, da krasi šumske čari :)
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Ono jes,za ukrasiti jelo bi bila :thumb:
Ja iz sume skoro pa ne izlazim :)
Da, da, modrikača :) eto ti prilike,jesen je njeno doba :) nasao sam i proljetos po neku, ali nista znacajno, po 2-3kom. Imao sam dobro staniste,al u ranooo proljece neke budale zapalise sumu i bas taj dio izgore, vidicemo sta ce biti ove jeseni,moram novo staniste traziti izgleda :)
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Ee @Badi brate, jedva skonta gdje sam vidio da si objavio slike gljiva :)
Ako si pitao koje su tamo u branje jestivih, onda tih prvih osam slika je, ovako bez presjeka mogu reci, grabov djed, jer list graba je na zemlji a ne topole ili nekog drugog listopadnog drveta, a drugo ti je rekao bih preslica,mada nisam siguran,valjalo bi zavirriti ispod klobuka, ona ti je iz roda amanita i nije za pocetnike bas.
Imas sad vrganjevki, blagvi i djedova, a tek ce ih biti, pa njih potrazi :) ako te koja interesuje baci sliku negdje na forum ili na PM, voljan sam ti pomoć oko ulazenja u taj fantastični svijet :thumb:
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Ma too kralju...to mi treba, da me netko malo uputi.:respect: :thumb:Ići ću jedan dan malo istražit, pa te priupitam za stručno mišljenje.:D
Btw. na ove gore sam mislio.::umirem::
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin