ganđa raj stafaraj!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DrGreen

Aktivan Član
17.09.2011
57
12
0
37
Iz mog vrta.

86079975.jpg


Druga perspektiva

77109021.jpg


Jedan cvijetak

67879088.jpg


Još jedan cvijetak, druga vrsta

18973452.jpg


Još jedan, treća vrsta

86795558.jpg


Četvrti

74434371.jpg


i tako dalje....... šifra 4:20

:sun2:

 
  • Sviđa mi se
Reactions: HighBadger

DrGreen

Aktivan Član
17.09.2011
57
12
0
37
hvala na komentarima i lajkovima društvo...evo još par.......

40427836.jpg


v kao vutra - mosca seeds cinderella 99
97538588.jpg


Mosca seeds cinderella 99 bx1

20008069.jpg


HFH

65876544.jpg


malo za probu dok ostatak ne sazrije.....

10945037.jpg
 

DrGreen

Aktivan Član
17.09.2011
57
12
0
37
Gdje je Jura?! :D
Evo još ova fotka.... Ukupno 6 biljaka za osobnu upotrebu, ove dvije velike i četiri manje... Neke su manje neke su veće nadam se da će biti dovoljno do sljedećeg ljeta za dimit.
Miris i efekt je odličan, ovako nešto se ne može kupiti! A najbolje tek dolazi......
Pozdrav svim growerima i uspješna berba svima!
Legaliziraj!
:sun2:

69721925.jpg
 

SpongeBong

Aktivan Član
27.01.2011
118
10
18
34
derataur je napisao(la):
kad ovo vidim,cujem dodje mi da od***** sve i na selo odem :)
ima mjesta na selu da koliko oces,ali bome su ljudi glupi i nebi bili zivi da ne zabadaju nos di ne treba,barem tu di ja zivim,sve zele znat .tragedija.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
druže malo posijeci velike "fan" listove na biljkama (one donje najveće) i po hedovima tu i tamo kojeg makni (ne sve) pa ćeš vidit kako se hedovi pune i maste...
 

DrGreen

Aktivan Član
17.09.2011
57
12
0
37
Mnogi kad nađu neku dobru lokaciju grunu puno biljaka i unište oko mjesta vegetaciju, stalno idu na sajt, a to nije dobro. Treba imati razuman broj biljaka i uklopiti ih s okolišem da ako i netko naiđe da se biljke ne skuže. Recimo ja sam svega bio 4-5 puta ove godine na sajtu i kad je bila najveća suša, nisam ih zalijevao redovno i sve su preživjele i narasle. To je zato jer je zemlja gdje su posađene dobra prirodno i od isušivanja su zaštićene slojem niskog raslinja i trave i nisu cijeli dan na suncu nego dobiju oko 4 sata direkt sunca. Ponekad sam znao doći i pomisliti - sranje, nema ih, a one su se skroz uklopile s okolišem i vidljive su samo kad im se približi na nekoliko metara.
 
09.08.2011
15
2
0
48
DrGreen je napisao(la):
Mnogi kad nađu neku dobru lokaciju grunu puno biljaka i unište oko mjesta vegetaciju, stalno idu na sajt, a to nije dobro. Treba imati razuman broj biljaka i uklopiti ih s okolišem da ako i netko naiđe da se biljke ne skuže. Recimo ja sam svega bio 4-5 puta ove godine na sajtu i kad je bila najveća suša, nisam ih zalijevao redovno i sve su preživjele i narasle. To je zato jer je zemlja gdje su posađene dobra prirodno i od isušivanja su zaštićene slojem niskog raslinja i trave i nisu cijeli dan na suncu nego dobiju oko 4 sata direkt sunca. Ponekad sam znao doći i pomisliti - sranje, nema ih, a one su se skroz uklopile s okolišem i vidljive su samo kad im se približi na nekoliko metara.

A ja se rasturim da prekopam dunum zemlje donesem " tone" terra magme, kontrolišem kvalitet vode ... i onda ih neko pokrade :violent018:
U svakom slučaju, predivno.
 

DrGreen

Aktivan Član
17.09.2011
57
12
0
37
Očito si negdje pogriješio ako ti je netko popalio biljke ili jednostavno nisi imao sreće..... Može se dogoditi svakome. Ne smije nitko znati za hobi kojim se baviš, a mjesto mora biti daleko od bilo kakve civilizacije bar nekoliko km..... Ne planiram još jedno vrijeme na sajt iz razloga da ne ostavljam tragove, miris ili da me ne vidi slučajno netko. Meni je nepraktično furati "tone" kupovne zemlje. U šumi ima sve što trebaš - dobar mulch, dobra zemlja... Nabaviš samo neko dobro organsko gnojivo, vreću kvalitetnog humusa, malo vapna i dobru lopatu. Iskopaš rupe, dodaš malo čistog humusa, mulcha od nekog starog panja, nađeš mjesto gdje je zemlja rahla i sve to prekopaš. Dodaš sve unutra sad na jesen i iduće proljeće samo popikaš sjeme i čekaš........ :) peace