Gandzaros do groba

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.01.2011
11
1
0
51
Zdravo :)
Nasao sam vas preko Google-a u potrazi za semenom marihuane...Zelim onako za sebe da "bacim" koju biljku da se ima :) za sebe i dobre goste :p
Sadio sam ranije (pre vise od 15godina prvi put) ganju i imao sam uspeha.Tada sam seme nabavio iz Grcke, sad planiram da pazarim semenke u ovom shopu Holadskom sto svi pominjete da je OK :) Narucio bih preko nekih veza da mi kupe tamo pa donesu, ili ako neko zna ustaljenu shemu ;) Nisam samo za putovanje semenki postom.To nikako!
Malo cu prvo da se posavetujem sa vama ovde oko sadjenja u uzgoja i proverim dal` sam zaboravio kako ide proces :) pa polako kacio bih i fotke da se vidi kako napreduje...
O sebi nevolem bas mnogo da kenjam :) uglavnom, prodjoh dobar deo planete i nagledah se svega :) i nisam bas neki bitan lik.Zivim povuceno ( na selu) sa porodicom, nepijem, nepusim, mrzim tablete i hemiski dobijene droge... Imam veoma sirok spektar interesovanja od hakeraja do gluvarenja kraj neke nebitne bare/kanala u prirodi :) Sve zivotinje obozavam, posebno pse i konje.

Mrzim da mrzim ali imam urodjen instikt prema pandurima jer ih jednostavno nepodnosim, osetim ih na kilometar...Nadam se da ih ovde nema a i ako ima briga me jer nisam diler i narkomancina, a nisam ni naivan, znam kako bi me neko mogao pronaci odavde :)

Eto
malo napisah uz jutarnju kaficu :) ako sam negde izgresio ne obracajte paznju, krmeljam jos po studiju...da ja sam studiski muzicar :)

nadam se ok druzenju, dobrim usevima (ove godine) :) i naravno poznanstvo neko mi ne bi smetalo...

Evo jedan moj proizvod:

4949203.jpg


Pozdravljam ;)
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
pozdrav...
dobro nam došao... samo kači slike, tu smo da uletimo ako će trebat... nije bed..

budi pozdravljen i uživaj :thumb:
 
29.01.2011
11
1
0
51
Hvala svima na dobrodoslici :)
Nacitah se danas korisnih stvari ovde pa nestizem da odgovorim, stvarno se vidi da forum obiluje znanjem ;)
Planiram da radim i box za indoors odgajanje, imam nekih kucista, kulera, napajanja, velikih reflektora i rasvete, fotkacu sve redom i otvoricu temu jer zelim da odradim to valjano :)
odabrao sam seme No Mercy Double Fun i poslacu ortaka da mi kupi to....jer nisam siguran bas kako bi to postom putovalo do mene :)))
Planiram isto seme da sadim na njivu i u kuci (box) bas me zanimaju rezultati i razlika, ako je bude :) a nadam se da ce biti samo kolicinska razlika he he ;)
Eto, toliko za ovo javljanje!
Budite pozdravljeni :)