marihuana i astma

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.08.2018
5
2
3
24
Pozdrav
Imam prijatelja koji ima dosta tezak oblik astme (ne moze duvat zbog nje), a cuo sam da marihuana ima neki utjecaj na tu bolest. Jel postoji kakav oblik koji mu moze ublazit kasalj i slicno (a da nije pusenje)?
Pretpostavio bih ulje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
04.11.2018
4
3
3
47
Pozdrav, trebam pomoć vezano za vaporizere
imam astmu i željela bih probati polako riješiti se pumpica...ali nisam sigurna što kako gdje kupiti. Konkretno -vaporizer. Da li su svi isti? Ili ima razlike ovisno dali ga koristim za inhalaciju (vaporiziranje) ulja i/ ili smole ili suhe biljke? Mene bi zanimalo ovo prvo dvoje, ali prije nego bacim novac na (možda) krivi vaporizer molim ako netko iskusniji zna da me uputi/objasni , još bolje ako ima i link gdje takav vaporizer mogu naručiti . Izguglala sam svašta s namjerom da vidim kakvi su to vaporizeri i potpuno se pogubila jer mi je ovo potpuno nepoznato područje a čini mi se da ih ima milion različitih...nemam pojma koji/kakav vaporizer, dali kupiti cbd ulje ili smolu ,koja je razlika, što je bolje, što je kompatibilno s čim...može li se također uzimati putem vaporizera i thc ulje ako je ono bolje za astmu za slučaj da ga nabavim?
Eto puno pitanja - pa ako netko zna bila bih jako zahvalna na pomoći ,smjernicama, savjetom...
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Uzmeš kvalitetan prenosni vaporizer. To znači 200€ i više para.
Gledaš, da na njega možeš koristiti cvet konoplje i smolu.
Onda uzmeš prvo Cbd smolu, 50% i probaš. Isto probaš thc smolu.
Tako vidiš šta tebi odgovara.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jurio
04.11.2018
4
3
3
47
Hvala puno na odgovoru, znas li mozda/imas neki link gdje bih takav mogla kupiti online? Ako ne, pokusam iskopati sama..najvise se zapravo bojim da na kraju ne kupim potpuno krivu stvar,nije bas jeftina stvarcica. Znaci smola ili cvijet - ulje ne ide na taj nacin - ni to nisam bila sigurna. Hvala puno
 
04.11.2018
4
3
3
47
Ok, budem, pocela sam googlati pa odustala dok ne saznam sto uopce trebam, izbacilo mi je sto razlicitih spravica sa cijenama od -do ,bas sam se pogubila. Sada bar imam neki okvir sto da trazim
Hvala najljepsa jos jednom!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Udovica and CilI