Garaže za indoor?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
17.01.2011
6
1
0
33
Jel itko već radio indoor grow u gradskim garažama? Koliko je to pametno ili glupo? Bio sam kod raznih frendova u garažama gdje održavaju probe i tvrde da nikad nisu imali problema sa ljudima glede buke i zadirkivanja "šta se to unutra dešava". Jeftine su, imaju struju, uvijek smrde po ulju i nafti, i daju se zaključati sa 6 lokota ako treba. Stoga, ako je netko imao iskustva volio bi čuti mišljenje.
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
8bit je napisao(la):
Jel itko već radio indoor grow u gradskim garažama? Koliko je to pametno ili glupo? Bio sam kod raznih frendova u garažama gdje održavaju probe i tvrde da nikad nisu imali problema sa ljudima glede buke i zadirkivanja "šta se to unutra dešava". Jeftine su, imaju struju, uvijek smrde po ulju i nafti, i daju se zaključati sa 6 lokota ako treba. Stoga, ako je netko imao iskustva volio bi čuti mišljenje.

Pozz

U mom kraju tamo negde daleko su momci njih oko troje cetvoro dosli na ideju da iznajme jednu garazu ili manji magacin. Pored njih je imao i moj mehanicar "Pajo" iznajmljenu garazu ( vece da stane 3, 4 auta ) i ne samo on nego je bilo vise takvih kao on. Igrom slucaja pokvari mi se auto i ja nazvah Paju. Sedim tako i pricamo o zivotu kad on meni " zamisli kad nismo dobili infrakt koji dan ma zasto pajo cni pajo, kad ce on meni. Dosao ja da popravim neki auto sav umazan i odjednom buka sirene niko nezna o cemu se radi. Policija kerovi ono ovo ( a vecina ako ne i svi na crnjaka tamo ), ja reko nagrebao sam." I sta bi dalje pajo. "usli oni u kompleks a svi preplaseni neki poceli i bezat kad oni pravo kod broja.. i obijaj. Kad se onda nisam srusio, otvorila se vrata a ono tamo neka svetla kao u disku i biljke neke." I tako vam se ja ispricah sa pajom i saznam da su provalili velike ( neznam koliko cega isvega ) uzgajivace droge.
Kazu pametni ima ona stara: Neko uci na svojim a neko na tudjim greskama.

Nadam se da ti se moja dogodovstina svidela, veruj mi na rec kad kazem da je istinita.
Mozda neko pouku izvuce iz ovoga.
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
ne vidim zasto ne u garazi...naravno ako posjedujes svoju garazu a ne iznajmljenu,bilo koji tren moze gazda banut,bilo tko pa makar i drotovi radi nekog desetog razloga vezanog za gazdu.ali ako se to izvede diskretno i pametno ne vidim razlog zasto ne?ponavljam,pod uvijetom da je vlasnik garaze sami grower
 

Exotic

Aktivan Član
07.09.2011
66
1
0
38
Onda slušaj mene, jel sam nedavno imao takvo iskustvo... Kaj je najgore, sa svojom garažom, a da ne prićam iznajmljenoj... KAd tad će ti netko naletit, jel to nije nešto kaj traje par dana, a vjeruj mi, 3 mj najmanje da bude diskretno... teško, tako da , moj savjet, traži drugu lokaciju
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
pretpostavljam ako se spominje garaža da je u pitanju komercijalni grow... a o tome ovdje ne raspravljamo!
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Ne mora da znaci da je komercijala, ja recim nemam gde i iznajmio bi garazu da mislim da je sigurno.
Nije rekao hocu da napunim garazu biljozama. :)

A koliko je pametno mislim da je nikako pametno, kolega je u pravu struja se deli, isti je sat, ako je nesto vise bice sumnjivo, a i sam znas koji su kerovi gazde preko noci ce da dodju da vide sta se desava tamo. 100% Svakog zanima sta se desava na njihovom posedu iako je iznajmljeno.
NAravno svaki gaza ima rezervni kljuc.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.