Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.03.2021
3
1
3
54
Prošli tjedan sam naručio opremu za uzgoj s Hempatie. Prvi put sam naručivao od njih i mogu reći da sam jako zadovoljan način na koji su pakirali opremu, tj. točnije način na koji su se pobrinuli kako se ništa nebi oštetilo tijekom prijevoza. Ipak, uočio sam kako na naljepnici za garanciju na ballastu stoji 03/2021. Znači li to da na taj ballast nemam više garancije ili je to datum od kojeg vrijedi garancija? Nekako sumnjam da je ovo drugo istinitio, prije rekao da je to datum do kojeg vrijedi garancija. Jedna ideja mi je pala na pamet a to je da mi je prodan polovni/korišteni ballast, jer se na donjem dijelu vide nekakve ogrebotine što bi pretpostavio da je od ranijeg korištenja. Ballast je došao u obično kartonskoj kutiji, koja nije njegov original za razliku od ventilatora i žarulje koje su bile u svojim originalnim kutijama zapakirani. Može li netko potvrditi nedoumicu prije nego ih kontaktiram i tražim novi ballast ako se ispostavi da nemam garanciju na ballast?
 

Prilozi

  • IMG_20210521_192323.jpg
    IMG_20210521_192323.jpg
    198,3 KB · Pregleda: 67
  • Sviđa mi se
Reactions: TikTak92

mester

Zelena za ljubav nekad bila si
Poznanik Foruma
15.09.2018
544
3.367
163
dvije godine sigurno imas garanciju.. al ako si iz hr i nesto crkne ili krivo posalju, kod slanja natrag platis sve popuste posti
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.033
15.280
358
Ja često, uzimam od njih, nikada nisam imao problema!
Tri radna dana, dostava, a garanciju, nisam trebao. Oni su ok, po tom pitanju!
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.033
15.280
358
Nisam ni gledao sliku!
To je datum, kada su spojili prigušnicu na žice i onda ide blomba u ovom slučaju naljepnica, jer je to kao osiguranje, da nečeš ti, otvarat!
Preko te naljepnice(ako misliš da ima šanse, da ju slučajno skineš) staviš selotejp. Piše ti, u prijevodu garancijska naljepnica. Garancija ti vrijedi od toga datuma, 100% :thumb:
To imaju i paneli na dijelu koji se otvara, da se dobije pristup, samim ledicama!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak
29.03.2021
3
1
3
54
Hvala lijepa na odgovorima. Naravno planiram opet narucivati od njih jer su brzi i stvarno se pobrinu da sve stigne neosteceno. Samo sam htio provjeriti tu info lnformaciju o ballastu da budem siguran