LED Garden of Wisdom #1 / R.I.P. Gorilla Cookies / Zkittlez

Hesi Prodavnica Hempatia Organics Nutrients

mester

Zelena za ljubav nekad bila si
15.09.2018
369
2.183
143
ja bih ovako nesto probao napraviti, znaci svaku u svoju stranu dalje od centra nagnuo.. narast ce one jos dosta, bilo bi steta ne nagnut i dobit bolji shape.
sto se tice boje, ja osobno bih stavio na žuto i malo povećao razmak s ciljem da se malo prošire
Screenshot_20210219_125058.jpg

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
355
788
93
Da ih pomješam ili da baš odem na toplo?
Tipa da ostavim 6 komada od 6400k i da ubacim 7 komada od 2700k. Pa kad pokažu pistile da odemo skroz na toplo.

Tako je nekako planirano, baš kako si nacrtao strelice :D

Vidjet ću jel mogu učinit išta korisno ovaj put sa žicom. Neka ih još dan dva :)

Wizdom

05.12.2014
355
788
93
Ovo je bilo brzo :D

Jučer sam im pripremio malo toplih boja za prvi dan petog tjedna. Danas prckam malo oko #2 namjestam listove i vidim ih.. sve tri isti dan.

Službeno završava prvi dan cvjetanja! :ljubav:

Wizdom

05.12.2014
355
788
93

Mini update #2

Dan 30.

:sun2:

Prebacili smo se u topli spektar. Dodali smo još 4 žarulje na panel, sada radi na 195W i na udaljenosti je od 60cm.
Sljedeće zaljevanje po rasporedu bi trebalo biti sutra. Ali pustit ću još jedan dan čisto da malo ogladne.

Ubacujemo Bud Factor X i Carboload.
Sensyzim mi se jako sviđa jer ih nisam popalio do sada, tako da ću ga nastaviti koristiti kroz cijeli grow i ubuduće.
B52 i Nirvana su na čekanju jer usporavaju stretch, tako da ćemo ih ponovno uvest od trećeg tjedna cvjetanja.
Ostajem u omjeru 1-1-1 što se tiče trokomponentnog.
Ako je itko koristio GMB pa se igrao nek slobodno ostavi koji tip u komentarima.
Za sad ćemo nastaviti kako smo i krenuli pa ćemo vidjet. Sljedeći mix bi trebao biti ovakav.

32. Grow ( 6ml ) + Micro ( 6ml ) + Bloom ( 6ml ) + Sensyzim ( 3ml ) + Carboload ( 3ml ) + Bud Factor X ( 3ml ) / 3L

Što se tiče aditiva još uvijek smo na 50% snage, zasad im paše pa se neću puno igrat.
Vidjet ćemo kroz iduća dva tjedna, pa ćemo polako to sve podizat.

:banana123:

ZK#1

ZK#1P.jpg

ZK#2

ZK#2P.jpg

ZK#3

ZK#3P.jpg

Na #2 sam počeo razvlačit sve sporedne grane žicom, pa ćemo svakodnevno mic po mic, dobit neki dobar oblik nadam se.
Otvorio sam put svakom novom shootu, valjda će to sve bit dobro na kraju.

ZK#2LST.jpg

ZK#2Tree.jpg

#1 i #3 još uvijek čekam da bočne grane malo izduže da je lakše radit s njima. Na #3 sam već dvije privezao, koje su se dale, ostalo sve na stand by.
Postao sam tetkica od kad sam ovoj skinuo 2 fan lista.

:lol:

Dnevna temperatura je 24-27 °C sa vlagom od 50-55%
Noć se drži oko 20-21 °C sa 60-65%

Pozdrav ekipi koja prati :wave:

:vozdra:

Wizdom

05.12.2014
355
788
93

Update #5

Dan 38.
9. Dan Bloom

Pozdrav ekipa!

::kauboj::

Evo nas u drugom tjednu cvjetanja, šestom sveukupno. Još ovoliko i alles gut. Barem je tako po papirima.
Kroz prvih sedam dana lijepo su se izdužile. Vidjet ćemo koliko će trajat.
Sve je počelo poprimat neki oblik, za sada sam jako zadovoljan. Puno sam i naučio kroz ovih mjesec dana.
Znam koje stvari popravljam idući put i na koji način pristupam.

:fuck:

Zkittlezu #3 LST nije baš nešto sjeo. Ili se meni čini. Bar što se tiče faze vegetacije. Znači krenuo sam 20. dan i pokušavao sam je savit.
Krenuo sam dan nakon zaljevanja koji je bio po rasporedu. Nije baš surađivala. Otkad cvjeta, milina za radit s njom.

Zkittlez #1 , potpuno očekivan rezultat što se tiče vegetacije i trganja fan listova.
Malecka je, ali dat će i ona nešto. Narast će ona još i ojačat usput.

Zkittlez #2 je spreman pojest obe i kabinu usput. Stvarno je čudesna.
Ljepo se raširila i bez savijanja glavne grane. Tek sad ulaskom u cvjetanje mi postaje jasnija što se tiče forme.

:watch:

Zaljevanje još uvijek isto. Znači dobile su 31. i 35. dan :

Grow ( 6ml ) + Micro ( 6ml ) + Bloom ( 6ml ) + Sensyzim ( 3ml ) + Carboload ( 3ml ) + Bud Factor X ( 3ml ) / 3L

Plan za 39. i 43. dan je pojačati malo aditive, ostati na 3L.

Grow ( 6ml ) + Micro ( 6ml ) + Bloom ( 6ml ) + Sensyzim ( 4.5ml ) + Carboload ( 4.5ml ) + Bud Factor X ( 4.5ml )

Nakon ta dva zaljevanja, dizanje mixa na ukupno 4.5L, ubacivanja B52 i Nirvane nazad u koktel i držanje aditiva na 75% do flusha.

:banana123:

Početak malo ozbiljnijeg treniranja na #1 i #3
Dan 33.

ZKD33#1.jpg

ZKD33#2.jpg

Dan 34.

ZKD34#1.jpg

ZKD34#2.jpg

ZKD34#3.jpg

Dan 37.

ZKD37#1.jpg

ZKD37#2.jpg

ZKD37#3.jpg

Dan 38.

ZKD38#1.jpg

ZKD38#2.jpg

ZKD38#3.jpg

ZKD38#4.jpg

ZKD38#6.jpg

ZKD38#7.jpg

ZKD38#8.jpg

ZKD38#9.jpg

TH.jpg

Toliko za ovaj upd. Čujemo se za 2 tjedna kada bude to malo ozbiljnije izgledalo. :)
Krenule su lagano pistile po svim granama. Bit će to sve dobro na kraju, čini mi se da me čeka prava poslastica. Jako slatkasto mi miriše već sad.
Eto toliko od mene, stojte mi dobri i pozitivni! Pozdrav svima koji prate!

:mario::

:vutra:

Wizdom

05.12.2014
355
788
93
@mester :respect:

Vidis meni nije bio ni na pameti a ti si mi vrlo vjerovatno rjesio problem. Mogu ga jedino zakacit iznad njih sa strane. Prejak je za direktno. Logicno, ovako udara u plocice i one dvije gore najvise pate u cijeloj prici, hladi im tegle... jer ova dole je doslovno iza ventilatora, nema veze s njim. Zato se zemlja i susi normalno, pije i trazi, a ove dvije gore su u problemu. To je to.. kakav peh :fuck:

Nista, danas ce malo grijalica radit oko tegli, ventilator cu podignut iznad krosnje i stavit ga sa strane. Vidim ja one dvije gore idu mrvicu sporije, a filozofiram sa sobom zasto, ima smisla. Mozda su mogle bit jos bolje al necu se zalit ni na ovo :)

Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: shaolin monk