Gde sakriti vutru preko granice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
09.12.2016
0
0
1
36
Znam da je bilo slicnih tema ali meni treba bas konkretno ova.
Idem skoro sa odeljenjem na ekskurziju u Barselonu, e sad posto tamo ima shopova mislio sam da ponesem nesto nazad.
Sad ne znam posto je to ekskurzija da li ce oni detaljno na granici da pretresaju ili kako vec to ide.
Ako neko moze da pomogle
 

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Pogledaj u jednoj od tih sličnih tema ima baš tvoj slučaj.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Složiš si par sendvića za put, u neko pecivo recimo (zemička iliti žemlja bi bila idealna). Klasika sendvić tipa; salama podriguša, listić sira, list salate, možeš i luka nacijepat ak ga lajkaš. E onda lijepo u jedan sendvić, preciznije u jednom pecivu malo izvadiš sredine i tutneš u celofanu hed-dva, preko toga salama, sir, slanina, patlidžan, kurkuma..ili šta već želiš. Fino poklopiš, svaki posebno zamotaš u svoj celofan i sve u neku vrećicu i sa sobom u bus. Jbg. dug je to put, moraš imat šta za jest, tu nema izlike :D. Još u vrećicu sa tim sendvićima razbacaj malo čačkalica i iskorištenih papirnatih maramica, tj. salveta. I lijepo kraj sebe, još kad uđe carinik-granični štrumf ili tko već je zadužen za kontrolu dokumenata, ti lagano otvori jedan sendvić i žvači, da se fino busom raširi miris podriguše i luka, nek vrećica sa ostalima bude uočljiva kraj tebe. Ti kao jedeš jednom rukom, u drugoj spremna putovnica ili koji već dokument za pregled i samo opušteno ;) .
I eto javi kak si prošao :lol:.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Samo nek pripazi da ne bude previše volio tu kesu sendviča s podrigušom, jer možda baš i carinik obožava podrigušu(mortadela s maslinama, tirolska, sendvić narezak...):D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader and No Joke

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
ekskurziju u Barselonu,
Samo nemoj zaboraviti da to maturalci rade vec tadnjih 20 godina..furaju hasis i travu iz Barce.Nije bas da murija skace na svaku ali znaju kako mi balkanci volimo "prosvercati" nesto;)Tako da..uzivaj na putu bez nepotrebnih stresova i kupuj vutru,sit u klubovima,ne na ulici.Je skuplje ali sigurnije:)
 

unearth1984

Aktivan Član
09.09.2014
261
802
93
Treba biti clan kluba da bi usao unutra. Pronadi na netu nemam pojma vise gdje,nekog da te uvede, ja sam nasao neku curu, uvela me u klub platio sam 20€ clanarinu za 2 godine,stanes u red i cekas, bilo je nekih 7-8 strainova, imas cookies, brownies, pice, ps 4 i boli te dupe..
Peace
 

Joe1234

Aktivan Član
03.10.2016
379
957
93
Ne treba ti to u zivotu da pamtis maturalac po plavcima pretresima i problemima zbog par grama vutre iz Barce nes ti . Rađe kad se vratis malo grow i da vidis kakva Barca kakvi bakaraci:) Sadi, cupaj, pusi:puuuh::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sikac and šaran
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.