Gdje će te za Ng...?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.11.2016
73
105
33
37
Evo, mala anketa gdje ce te biti za docek Nove 2017...?
Evo nekih ideja, u krevetu, na Jelacic placu, u drustvu na nekom tulumu u nekom gradu, a neki mozda docekaju Ng u Berlinu ili Barceloni. Mogucnosti su velike ali da li se ima love pitanje je. Mozda i samo u drustvu sa nasom najlijepsom biljkom ..........
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Chili meni bas i nije smjesno jer me isto to ceka...:D
ali zato sa sobom uzimam raketu od nekih 20cm pa kad ju zapalim necu ni znat jel sam na poslu ili na najboljem novogodisnjem tulumu. :banana123::joint2:
edit>
proslu novu sam doma zapalio topa oko 9 navecer, reko idem prileci 15 min...
Probudio sam se oko 10 ujutro :razvaljen::.. nisam cuo ni jednu petardu ni 20 propustenih poziva... :D
al bas mi je bilo lijepo..probudio se odmoran, s lovom u dzepu i samo sam nastavio :razvaljen::
 
Poslednja izmena:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Na onu tamo drugu nedjelju,e sad kojili je to datum,neznam :D

Uglavnom,tema je tu pa izvolite ... ožežite ;)
Volio bih negdje otići,nemam ideju gdje ... na neko izolirano mjesto,hmmm.
Mada mi se dopada i opcija,negdje na cugu do cca 22 h pa onda nazad pored svoje peći ;)
Volio bi i na party :D
E sad,šta će od toga ispasti,neznam.
Al po nekoj statistici zadnjih godina ... sve mislim da će biti kauč party :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp and No Joke
09.11.2016
73
105
33
37
Eto da napisem i ja za sebe.
Bozic cu provesti doma i kod rodbine, to je tako kod mene svake godine. Iako mi je to sve dosadno, ali imam za to lijek, odnosno biljku.
A za Ng vjerojatno cu doma a oko ponoci prosetati gradom.
Razmisljao sam i o nekom novogodisnjem putovanju, ali ipak ne, treba štedjeti za toplije dane.
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Planirao sam otici s curom ili frendom do Budimpešte ili Sarajeva ..to mi se činila kao lijepa ideja. Malo pametnije iskoristiti tu noć nego prijašnjih godina za promjenu ....aaali pošto veliko ništa od toga...na staro - Razvalit cu se ko guzica pod plavim nebom s nekom ludom škvadrom i pišat po drveću..........šalim se. Al nece biti ni daleko od toga... Ili sam doma za novu ili nema di me nema :smoke:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: petarpan244
09.11.2016
73
105
33
37
I ja sam razmisljao da za Ng odem u Berlin,jedno 5 dana, ali moze biti zime i leda i jos da padnem i slomim nogu, bilo bi gadno. Stoga sam odustao od toga puta.
A lovu mogu da iskoristim i kasnije, npr Barcelona na proljece.....cannafest.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: danchyblazenko