Gdje biste sutra otputovali?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Bio sam u USA (Florida, Chicago), Egyptu, Španiji, Švicarskoj, Turskoj, Holandiji, Švedskoj, Češkoj, Grčkoj, Francuskoj, Dubai, u Marokku sam bio 3 dana sa bivšom kod njezinih, pa onda od tamo za Egipat, inače prošao sam pola planete, čak sam i za Island putovao sa jednim fotografom (inače frend sa fakulteta) pa sam i tamo visio 5 dana..
Sve su to ljepe zemlje, ali najviše me vuče terirotirijum Balkana, pogotovo Crna Gora i rijeka Tara, kada bi bio sa parama, u istom momentu bi riješio da idem dole živjeti :)
Inače nisam iz tog kraja, ali nzm.. meni je Crna Gora.. just awesome
 

Prilozi

  • tara.jpg
    tara.jpg
    84,8 KB · Pregleda: 49

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
Generalno me Amerika slabo interesuje, Juzna Amerika, Afrika, Azija..sutra bih otisao :) Iran, Brazil, Peru, Mongolija, Tanzanija...Inace sam podosta putovao ali ove zemlje su mi nazalost i dalje na listi za obilazxak
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Tajland.. :D prošle godine sam imao infekciju na nozi, ubolo me bilo nešto, 2 dana mi trebalo dok sam došao do hospitala, 7 dana mi otišlo u ništa.. lol
Bangkok je stvarno fuj :D ali inače tamo nešto zabačeno, i otoci, možeš otići, samo nećeš ništa puno vidjet osim prljavštine u tim većim gradovima..
Ili da si ženu kupiš kakvu, hahaha, matere mi et, da mi je ko pričao, rekao bi da laže, ali vidio sam svojim očima, poredaju se njih 50, i drže kartone na njima piše, da se udaju za vizu i slično.. lol Onda da im vidiš pijace.. prodaju botox, ma od igle do lokomotive možeš tu pronaći :D

P.S
Samo nemoj kakvog ladyboia pronaći ko kolega HAHAHAHAHAH
 

Pimplarius

Aktivan Član
02.08.2009
226
705
93
Hm ja sam mislija ici bez cijepljenja, nemoš se protiv svega cijepit, a možda nisi ima sriče sa tim ubodom.
Mislio sam par dana Bankok čisto da ga vidim i onda na otoke partijati.
Pogledaš prvo ispod repa , pa tek onda omastiš brke.::sex::
Triba vidit jel se prodaje koja da zna trimati.
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Bolje ti je nemoj, infekcija kakvi god srce ti poželi tamo imaš, dovoljno je da te ubode tamo neki komarac njihov mutant i eto ti belaja..
A isto što se marihuane tiče, pa bolja je kod nas albanka.. vutra i to tamo nije uopće u trendu (ili ja nisam zapazio), najviše kemija i te neka new research sranja, satro sam se dok sam našao marihuane, čovjek donio sa kolegom u hotel ovako, ja otpakovo reko joj sad kad se ubijem, sjemena u njoj, mogao si lančić nizat sa njim.. :D Nakon tog jednog topa, me glava zabolila, ali jeftina jest.. ni ne sjećam se koliko sam platio bio, apsurdno jeftina
 

Pimplarius

Aktivan Član
02.08.2009
226
705
93
Pa naš javni zavod kaže da se netriba dodatno cijepit, da cijepiva koja smo dobili kroz život su dovoljna.
Naša sam par savjeta online, da se neigraš sa majmunima ili psima lutalicama tamo.
Ali imaju suvremene bolnice tako da možeš uvik tamo ako zagusti. :sun2: