gdje nabaviti zarulju u zagrebu #2

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

pesonja

Banned
Banovan
09.07.2008
1
0
0
53
ajde sto si tako sramezljiv, pusti neka drustvo vidi kako volis banirat
------------------------------------------------------------------------

bongash je napisao(la):
A da mu popušimo dok odabiremo žarulje i sklapamo box ?

Sada ćemo nezahvalnog retarda banirati, pa kad mama i tata odrade kućni odgoj (uzgoj) do kraja, može nazad ...

eh dijete moje...vidim tata je tebe lijepo odgajao posto se odmah nudis., hvala na ponudi al tvoja slatka mala usta me ne zanimaju

a gelde kucnog odgoja ne znam koga sam ja to izvrijedao an ikoji nacin, valjda to samo tvoj um moze znati

nisam nikad unutra uzgajao, zato sam samo htio pitati to pitanje oko rasvjete jer mi je samo zarulja problem posto mi nije takav gust znati ama bas sve o svemu

a spajanje rasvjete nece bit nikakvi problem jer sam ja, djeco, popravljao televizore dok nekih vas nije ni bilo

NoTrippin je napisao(la):
Budi sretan šta si ovoliko odgovora dobio jer sa ovakvim pristupom ne zaslužuješ odgovor,šta će tek
bit sa spajanjem svjetla i boxa,pola foruma bi trebalo dežurat samo za tebe.Skoro ništa nisi pročito,a
to šta jesi pročito je sve priko ***** i sad ti neko treba pojašnjavat,e neide to tako nikako.

procitao sam sve i svugdje su kratice, kuzim da ima raznih zarulja sa raznim spektrima sunceve svjetlosti...al problem je sto u cjenicima ne pise HPS lampa ...... 200kn nego neki tamo serijski modeli tako da se bas ne snalazim

al vidim da neki od vas se ponasaju kao klasicno stonersko drustvo

sve u svemu bruno tebi hvala sto si se potrudio koliko toliko pomoci, a vi ostali zelim krasan pozdrav i zahvaljujem na suradnji

bok deca

p.s.

samo ti banaj miki koliko oces ako ti je to gust :)
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
matori ta priča ti ne drži vodu
da si televizore popravljao kada si reka
ti bi nas učio o sijalicama

kada sam počeo imao sam samo knjigu "TRAVA" u kojoj je bilo samo spomenuto kako i što unutra

znači sada pored mogucnosti koje pruža internet ..smiješan si
ako ne i presmiješan

i nije u redu da omalovažavaš ljude koji su dosta uradili i rade da forum bude živ
i da ljudi koji nisu lijeni da pročitaju imaju informacije koje im trebaju

svaki drugi član postavlja pitanja kao tvoja jer ih mrzi da čitaju
tu se vidi da ne poštuješ nikoga nego bi da ti se crta
i niko od vas ne zeli da se pomuči nego mislite da smo plaćeni da vam odgovaramo

pošto je ovo privatan sajt i korišćenje istoga je privilegija a ne pravo
poštuj ga
ili ćes sam otići
ne mora niko da te banuje
sam si sebe vec

sretno sa gajenjem i ako imaš pitanje
nemoj nas da pitaš
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
Hvala. Prvo sve dodro moras procitat. Ja kad sam otvorio temu bilo je 3 stranice, samo 5 postova o temi(grow box), a sve ostalo prepiranje zbog toga sto imam 15 godina sve dok mi nisu obrisali temu.
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
ispod 18 knjigu u ruke a ovdje se educirat i citat, ne pitat gdje nabavit zarulju ili kako zamotat joint, ffs.
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
Ja cu uzgajat za starog, ima multiplesklerozu. Jucer sam kupio sjemenke.
 
07.05.2008
31
0
0
39
Zarulju u zg mozes nabavit u elabu ili u nekom od elektro materjala lipa promet ti ih drzi al nemaju maloprodaju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.