Gdje sakriti travu?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
27.02.2016
0
2
3
27
Da prijedjem odmah na stvar, uskoro dobivam "posiljku" od drage mi biljcice od otprilike 100g, pa mi je pitanje, kada sam vec uspio ovih 3 mjeseca ne navuc p**** ***** na sebe, gdje je najbolje sakrit pakete.

Zivim u stanu te imam pristup zajednickom podrumu i nekim "posebnim" sobama (neboder, hrpa ljudi). Da iskoristim to kao mjesto? Takodjer mi se cinilo pametnim imati lazni trag npr kod sebe drzat 4g za prekrsajnu a ostatak sakrit da sam mogu jedva naci.

Koja su vasa iskustva kod stashanja konopljice te u kojim bi je uvjetima (temp, vlaga) bilo najbolje ostaviti? Takodjer kako odrzati toliku kolicinu svjezom? Komotno bih mogao baciti 50g u smece, ovo je iskljucivo za osobnu uporabu a ne pusim puno, stovise sva muka oko sadjenja mi se nije ni isplatila za ustedjene pare ali sto je tu je, barem znam sto fumam.

Hvala na savjetima,
Hidden


malo ćemo pripaziti na izražavanje,ma šta ko' mislio
ovo je kulturno mjesto ;)
stoga,takvim ga i održimo
 
Poslednja izmena od urednika:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
a slušaj...100 grama poduvam za 20 dana, pa baš ni nemoram skrivat, jedino od samog sebe ponekad. U staklenu posudu-teglu i u mrak. Ostalo ti je nebitno.
Čemu strah organa reda ako si konzument, sumnjiv si mi :whato::.
Tema za groblje dušu dala.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rope73
27.02.2016
0
2
3
27
Proizvodnja mi je ok, no u rasprodaju nikad, kao sto kazem, relativno sam nov. Nema sanse da sam potrosim 100 u 20 dana, jer pusim mozda dvaput tjedno, hvala na savjetu svejedno.
Znas mozda koja je kazna ako me uhvate, ili je to kako se sucu sprdne, jer nije odredjeno sto to za osobnu uporabu znaci?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Šta ti misliš da drotovi imaju neki senzor da znaju tko ima travu. Kakvo crno padanje, čemu takav negativan način razmišljanja? Ako je sve u isitoj posudi, ili vrećici onda je za osobnu upotrebu bez obzira na količinu. Kazna za prvi put je između 4 i 10 tisuća kuna. Ako padneš, znaj da si pao radi samog sebe, ne zbog drugih. Eto pa sad ti pokušaj zaključiti šta sam ja time htio reći.
 
27.02.2016
0
2
3
27
Kuzim, pao bih prvobitno ako nebih mogao sutit, srecom znam i mogu. Hvala na ograbrenju, zapaliti cu jednu u tvoje ime, no jos uvijek mislim da malo paranoje ne skodi, pogotovo ne pocetnicima.

Hvala,
Hidden
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
dobro došao

molim te pročutaj svoj prvi post pa još jednom

sakrij u tu "posebnu" sobu u staklenku ,na tamno i suho ,temp odrzavati na oko 19.5 C
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Dok ležiš u krevetu sasvim sam, zaključan u svojoj sobi...sasvim sam; dok savijaš džoks sasvim sam i u plakaru čuvaš ostatak vutre, mračne sile policije svojim super senzorima i Nostradamusovim proročanstvima pokušavaju da te razotkriju...i već su jako blizu, samo čekaju potvrdu CIA i Pere Ložača da ti naprave raciju i spakuju doživotno u Gvatanamo. :fuck:
Ne bi škodilo malo zdravog razuma pre ovakvih pitanja... ;)
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Dok ležiš u krevetu sasvim sam, zaključan u svojoj sobi...sasvim sam; dok savijaš džoks sasvim sam i u plakaru čuvaš ostatak vutre, mračne sile policije svojim super senzorima i Nostradamusovim proročanstvima pokušavaju da te razotkriju...i već su jako blizu, samo čekaju potvrdu CIA i Pere Ložača da ti naprave raciju i spakuju doživotno u Gvatanamo. :fuck:
;)

Znao sam da nisam lud :oops:
 
05.01.2016
81
75
18
odavno se nisan vako nasmija najranije!!!!obično se uz indijku ne smijen ali uvik postoje iznimke
hiddenblazer sad provaj navedene metode jednu po jednu do konačnog rješenja!!!sritno ti bilo
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
meni je u konzervi od caja, na kuhinjskom stolu vec nedeljama. ni ne vracam na policu, malo malo pa sam za stolom :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Pa brate ja sakrio vrh sto mi puko od lst - ija eto kod mene u staklenoj teglici ( ukro baki od džema ) u regalu iznad kreveta :banana123:. A eno box sakrio u kut sobe ko god ude u sobu svi ga vide a niko ne pita sta je :vozdra: . Samo opusteno nemoj nista da skrivas , ako nisi neki wanna be " diler " nemas se cega bojat . Stavi sve u neku teglusinu da se to ljepo iskjura , i svako toliko izvuci koji vrh iz tegle da ga zapalis :) Nemoj nikome nista pricati i hvaliti se i nemas potrebe nista skrivati . Zivio ti nama 100 godina :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.