Gdje ste ovih dana!?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
u kuci mozda i nema... van nje samo prshti. Tudje sladje vazda bilo i bice,nazalost. Al covek je takav,to je u prirodi i nema ispravke! pojedincima svaka cast,ostalima...svaka dala! :0)

heheh,kao ortaku na sudjenju...Kaze advokat "U njima se probuuuudila zelja da zapale"...tako je i za sve ostalo u zivotu> Al kad se Lesi presabere,uvek se vraca kuci:cvetak
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Evo ja sam poranila, i ono nema nikog... Pa sta da vam kazam, znate me vec... Kad sam kuci, spavam, a ako ne spavam, nisam tu :D Ali evo, kao sto vidite, sredjujem malo bioritam koliko mogu, i ceo zivot u globalu koliko mogu, pa ce biti vremena i za forum :) Inace, dimi se i dimi se na sve strane,samo neke nebulozne situacije, desavanja, dozivljaji, znate vec, ne moram da vam objasnjavam :D Od moraa mogu da se oprostim, ako me bas useru neke pare, videcemo... za sada je neostvarljivo.. Treba neka sljaka da se nadje po hitno jer fax nisam upisala :p Kad vec spominjemo sexualni zivot i ko koga *ebe ovih dana, paaa... *ebem koga hocu i kad hocu i gde hocu, jer mi se moooozeeeeee! :icon_lol:
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
najljepsa divlja plaza na koju sam naletio(DHERMI),dugacka 7 km.BROJ BIRTIJA NA NJOJ =0,broj kupaca 10 ukljucujici nas cetvoro.

 
11.06.2012
5
0
0
31
pa sta moze da se radi po ovoj vrucini osim neko hladno pivo i po neki dim...!osim kada se nabudze pare za neki bazen.a sto se tice sexa nema nista devojka me napustila pa dok nebude nekih para da se proseta po gradu nema nista...:spliff:!
 

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.059
15.646
358
Ne mogu da pošaljem privatnu poruku dok ne napišem ovde dva posta, mislila sam da je kačenje slika takodje post, no izgleda da nije..

Eto ja već duže vreme čitam sajt, dobar je..
I eto..
sve pohvale..

orbit je napisao(la):
Da... lako tako :)

Cupava, zakon slika, Lajk ;)


Ja chillam u sobi, neda mi se nista, uzas

Lepo da ti se svidjaju slike..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Čupčupava;219092 je napisao(la):
Ne mogu da pošaljem privatnu poruku dok ne napišem ovde dva posta, mislila sam da je kačenje slika takodje post, no izgleda da nije..

sta god da stavis ovde ne racuna ti se kao post, nadam se da i sama vidis da ti stoji 0
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Radim,znojim se,jedem,spavam,radim,znojim se,jedem,spavam.....Nemam vremena da prdnem...Svratim povremeno da vidim šta ima novo,postavim štogod u muzici,pa dok ne budem imao više vremena toliko.

Ili dok ne budem imao nešto konkretnije,počinjem polako da prikupljam opremu za IN.

Eto toliko,pozdrav svima,nećete se otresti mene tako lako...
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
jpg_interior_colour_options_tcm150_114664.jpg
[/URL]
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Sta se trenutno radi... razmislja o zivotu.

Trazim novi stan. Zena se razvodi od mene. Ustvari vec sam joj dao sporazumni razvod i moram do septembra izaci ( njoj i deci ostaje stan i 90% stvari u njemu ).
Mora i Mona ( sarpei 2g stara zenkica ide samnom ) da se iseli ( njena zelja, a da nisam pristao otisla ko zna gde ).
More nemogu ni sanjati. Posao i nerviranje svaki dan. Tu i tamo me ( svaki dan par puta ) uhvati neka tuga, praznina, strah sta dalje.
Nije lako 14g smo bili zajedno. I ono malo prijatelja koje smo imali ostace njoj ( neke stvari su se izdesavale, umesto pomirenja dobila je podrsku da me napusti). Nisam moju zenu prevario, niti je udario. A dali je ona mene neznam videcemo.
Dali cu uspeti da ostanem u inostranstvu ili cu morati nazad u moj rodni grad jos neznam. Kada smo preko nje izasli ( sad mi se obija o glavu sto sam pristao na inostranstvo )
Nebi bilo dobro da odem i budem udeljen od dece 500 km. Neznam kako bih to izgurao.

Sta dalje?
Vreme ce reci.
kazu posle oluje sunce izadje, mozda ce i meni.


PowerSeed@
Kako je bilo na exitu
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
drzi se dede, i samo smireno... a exit klasika, iz godine u godinu za ovih 12 godina sve manje budem gore, nemam vise zivaca za te guzve, stari se ;)