Genetika

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

C₂₁H₃₀O₂

Banned
Banovan
21.04.2020
36
256
33
44
Pozdrav Vutraši, evo jedne zanimljive teme, pa ako ima neko iskustva, prakse i slicno neg napise..

Radi se o korigiranju genetike za daljne potomke, kao sto svi znamo, vecina ljudi oko nas se ne hraniju zdravo, losa forma, losa hrana, brza hrana, grickalice, bez pregleda kalorija, proteina, ugljikohidrata, masti, 80% ljudi je i neuko u tom jednostavnom matematickom izracunu koje pridonosi zdravlju naseg tjela koje je jedna precizna masina po meni. Zanima me sta mislite da li u slucaju da vjezbas redovno 2do3godine, a genetika ti je malo losija, koristis zdravu prehranu, u nekim granicama normalnosti kontrola unosa kalorija, proteina, ugljikohidrata, masti, vitamina, da li to utjece na potomke, mislim na rast, zdravlje, razinu testosterona, estrogena, zdravlje kostiju i slicno? Ili je jednostavno genetika, genetika i ne mozes ju korigirati na bolje zdravim zivotom? :) Nemojte pisati glupe komentare, to ce mi odma biti znak da pise neko ko ni ne zna sta je kcal i ne zna si sam napraviti obrok, tocnije mamina mazica koja mora papati puno svega jer to je "zdravo", da unjeti dnevno 7000kalorija u jednom obroku navecer i reci, nisam cijeli dan jeo. :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.994
34.358
2.598
Nemojte pisati glupe komentare, to ce mi odma biti znak da pise neko ko ni ne zna sta je kcal i ne zna si sam napraviti obrok, tocnije mamina mazica koja mora papati puno svega jer to je "zdravo", da unjeti dnevno 7000kalorija u jednom obroku navecer
Evo ti jedan glupi komentar !!
Vjerovatno postoji na forumu netko tko nema pojma sta je kcal... i sta to znaci ?! Evo ja sam prvi koji nema pojma,ali...
Zasto si uopce pokrenuo ovakvu temu ..ako nemas volje objasniti o cemu pises ..nama koji nemamo pojma o tome !!
Zamisli kada bi mi na forumu tek tako otkantali svakoga tko ne zna uzgajati !!!
 

C₂₁H₃₀O₂

Banned
Banovan
21.04.2020
36
256
33
44
Pa ako ne znas sta je kcal, ne ne znas si pripremiti zdrav obrok i produzi dalje, ne komentiraj. Jer da bi si znao pripremiti bilokakav obrok moras znat kolko cega ide, ako se ne snalazis s kalorijama onda si jebeno neuk i to je to. Sta si se ti narajco ko neki pajcek i poceo hejtat sto sam ja unaprijed odjebao hejtere poput tebe? Ajde fakoff idi ponovi biologiju iz 5osnovne. ;)
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
u principu, on je trazio pomoc da nadje majku za svoje buduce dete, koja je genetski "zdravija" (da ne kazem cistija :) od njega.
da, moze tako, ali max 25% losi geni su jaci.
ta njegova prica o ishrani, zdravom zivotu, moze samo pomoci da potomstvo bude delimicno fizicki zdravo, fizioloski, ostatak ne.