Gerilla out grow by WEEDetix organic

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
danas obiso sajt jucer bilo nevrijeme jaka kisa i vjetar htio sam topirat najvecu patku al cini mi se da je muzijak croping sam joj napravio al 95 %sanse po meni da je muski to je sjeme trebalo bit selfing i fem al ocigledno je mama patka popušila pelud od nekog divljaka preko vjetra jer u neposrednoj blizinji nje nije bilo drugih biljaka, nestao je bay 11 klon nema mu ni traga ni glasa isto tako nestala je manja patka i jedan jedini ljimun najverovatnije neka bestija kao zec ,kuni,nutrija ili stakor ostalo je cista zalost i mislim da ih i skakavci jedu tako da sumljam da cu ih vise obilazit pretjerano mozda jos jedan ili da puta cisto da skinem za koju pljugu ak budu aoutosi pigmejci 2 koja cvijetaju imali kaj i ako prezive jer mi je bezveze da riskiram a situacija je takva..... ali nebrinite nece ovaj dnevnik zavrsit u nezavrsenima dnevnicima sljedeci updajt cemo unjet preokret u pricu i neke nove uloge sa nekog drugog mjesta tako da do tad ostanite mi dobri ,ljepi,pametni,zdravi i uvjek high heheheh do tipkanja WEEDetix...
 
Poslednja izmena:

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.247
10.165
358
meni se čini da je to zapravo "bzvz," toliko riskiranja i svega...zašto ugoziti ono što je gotovo sigurno ...a to je ono što radiš indoor ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
@jesam znam al eto meni to nekako dode na igru vjezbanje vijuga i boravak u prirodi zato to i bude kod mene lutrija jer su uvjeti minimum kao i vrijee provedeno s njima ja ih stavim tam i tu i tam zavirim al svejedno u nastavku ce bit bitno sigurnije ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and jesam

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
ja mislim da je najveci problem zemlja. to stoji na mjestu vec mjesec dana. ima sunca, ima vode, ima gnojiva a stoji. nema sto drugi bit nego zemlja. i vidi se na listovima da vristi od muke :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BA-KA-LU-LA

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
nema to veze sa skakavcima. imam i ja skakavce i puzeve al biljka raste brze nego sto oni mogu pojest.
to sto kazes, pre nabijeno i bez zraka. jos ako je ph pre nizak jer mi djeluju ful zeleno od N a na listovima im fali svega ostalog. Ili ima neceg previse u tom pijesko pa je lockano sve ostalo.
Stalno ponavljam svoju pricu sa crvenim terra brilom. Znaci 2 tjedna je biljka stajala na mjestu. korijen se full razvio al gore biljke nikakve i stoje. presadio u TM i u 2 dana ko metak krenule. dal je ph bio los ili previse necega sto je lockalo unos nutrijenata i protok vode.... nemam pojma fakat. al vec sam 20 puta vidio da biljka stoji na mjestu i uvijek je do zemlje ili nedostatka prostora za korijen. nikakve zivotinje, sunce, hlad, puzevi, zamorci :D
djeluje super sajt u pogledu sunca, vode i sigurnosti kako velis. pripremi drugi put rupe i eventualno izoliraj najlonom pa na proljece samo ubodes i imas gigante. a voda ti je i dalje na dohvat ruke. :D
 

harihoudini

Aktivan Član
28.08.2016
143
863
93
Planet Zemlja
Bit će to ok! moji automati su stavljeni u ilovaču kao sjeme, i borili su se u početku, ali sada, mjesec dana prije kraja su bombe! pretpostavljam da ti je ovo konjsko gnojivo...ja sam ga isto koristio, od plantelle i pokazalo se odličnim!
Držim fige i sretno!:skot::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
konjski shit je ubedljivo najbolje gnojivo od zivotinje koje smo vec 2-3 godine testirali(citaj @Tarzan je u jedan grow koristio) ja mislim da je pametan izbor
za out jer uvek ko je koristio price su bile odlicne :). @WEEDetix pici znas znanje i mi samo pratimo i znamo da ce sve na kraj biti happy end :)
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
IMG_20170628_142120.jpg BAY11 Grand daddy purple klon
IMG_20170628_142109.jpg Russian jet fuel auto flash seeds
IMG_20170628_142038.jpg
Cobra auto flash seeds
IMG_20170628_141956.jpg ruderalis skunk sensi seeds koji jos nije procvao slutim na early skunk ce bit
dobar vam dan vutrasi evo i zaplet situacije nova ekipa na terenu outdoore eto ih dvoristarke prave hehe .
nekoliko minuta nakon sto sam ih instalirao pod sjenilo i pognojio se domacim breewom od gaveza koprive i sljeza pocela je zesca tuča potukla mi paradaize i paprike,srusila kiosk na parkingu u gradu i srusila dosta velikih drva mene u glavu dok sam trco po dvoristu izgadalo par komada velicine 1-2 cm tako da sumljam da ce od onih biljaka na sajtu puno ostat nakon ovakve tuce njih cemo u jednom trenu mozda posjetit ,a za pratit situaciju uvedeni su gore navedene glumice .... do tipkanja WEEDetix
jedna zajednicka za kraj...
 

Prilozi

  • IMG_20170628_142146.jpg
    IMG_20170628_142146.jpg
    377,1 KB · Pregleda: 78

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Sranje je nevreme, za nocas kod nas na tv plase ljude:)
Mada sumnjam, da ce bas kod mene biti rusvajz.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
1.291
14.568
358
....nove koke su u igri.....s onima na livadi zasad ne ide bas kak bi trebalo.... mada nikad ne reci nikad....mozda se i tam nekaj zrodi....zivot ovih bude sigurno zanimljiviji za pratit ali s ovima moras igrat skrivaca :D, kolko sam skuzil, jel cemu inace ona zelenjava ispred....glavno da nesto raste
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.