Germinacija semenki razlicitih seed bankova

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.08.2010
15
5
3
Nirvanina Snow white, 4 od 10 u koko diskovima (jiffy) mada mi je bilo prvo gajenje pa verovatno nisam odradio stvar kako treba. Ali sa druge strane sve cetiri su bile devojcice! Uzimam ovih dana Sannie's seeds pa javljam kako sam prosao.
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
greenhouse seeds green o matic autoflower fem. 3/3 i ostala su jos 2 sjemenke koje nisam stavio na klijanje
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
zuz1 je napisao(la):
greenhouse seeds green o matic autoflower fem. 3/3 i ostala su jos 2 sjemenke koje nisam stavio na klijanje

i ove 2 sam stavio na klijanje,da proklijale su :D
to bi bilo 5/5 GOM greenhouse fem. 100% :)
 

indian_summer

Aktivan Član
15.11.2008
61
6
0
36
www.dl-share.org
meni nisu proklijali, 1x big bang, 2x mandala PONR, bubba kush... - šugavi GHS... nikad više

moj bank of SiD 100%... kasnije ide neki grow for seed... i natukel budem svojih sjemenki i to je to...
razočaran sam sa ghs-om! .. ali to je samo moje mišljenje... možda se popravi, kad tad.... :hehe:

čeka se dj short's vanilla x cocoa... od toga očekujem 100%
 
23.09.2009
10
1
0
39
Zao mi je sto se ponavljam ali mislim da je bitno.. dakle, glede greenhouse seeds-a.. Kupio ja 5 komada fem. Himalayan gold i 5 kom. fem Super Silver Haze.. i sve ja stavio klijat po provjerenoj metodi prvo namakanje pa papirnati ručnik bla bla.. i čekam ja, čekam i prolaze dani pa ništa.. Srećom ima tu jedan ortak što zna znanje.. uzo ih on otvorio ljusku zubima izvadio cackalicom embrio ( i ni jedan nije slomio) i piknuo ih u zemlju.. nakon oko 8 dana proklijao skoro sve.. 4 od 5 himalaya a ona peta isto ali tek nakon 20 dana :) Super silver haze zasad 3 od 5 ostale 2 se još čeka.. Mislim da se od stajanja ljuska teško otvara.. bojim se da je ovo jedini način.. mislim čitao sam na netu lik kaže da je njihovo sjeme najbolje piknuti drito u zemlju poslje namakanja 24 sata. i čekati.. jbga ja nisam mogo čekat pa smo ih sve otvorili zubima.. samo oprezno da se ne zezne embrio. Puno muke oko tog sjemena ali eto, isplatilo se.. skoro sam odusto od greenhousa ali probat cu ih ponovo pa ako opet nece klijati opet ce zubi da rade. Pozdrav svima!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Mislim da ponavljaš glupost koja svakako rezultira pokoji negativni bod. Otvaranje sjemenke zubima i nije neki savjet jer se kosi sa svim prirodnim zakonima. Ne kažem da ne pomogne ali je znak da u pripremi nešto ne štima. Ili si možda napokon otkrio toplu vodu. Htio sam brisati dupli post ali bolje da se raščisti ova glupost. Tu i tamo neki "biser" potpomogne klijanje zubima, ali ti to spominješ gotovo kao da je jedina ispravna i sigurna metoda. Opet kažem, glupost. Ubuduče ne dupliraj postove, ni korisno ni ovo...jer kog zanima pročitat če.
 
23.09.2009
10
1
0
39
E, pa da je meni to neko reko prije nebi bezveze bacio hrpu sjemena.. Samo se vi pjenite.. ako jednom čovjeku pomognem ja zadovoljan.. samo hejtujete..
 
06.02.2011
26
0
1
ghs - tHE cHURCH - 6/10
Mandala - Safari Mix 10/10

Jel uzimao neko SENSI SEEDS seme, znam da su oni stare kajle, trebalo bi da su dobri?