GHS Cheese 400w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
The saga continues

GHS CHEESE



Zemlja Plantela Balkonia, izbacio sam Terra magmu jer je bila zadnje *****...puno nekih zivotinjica koje sam morao trovati...

Voda: iz pipe, jos ne skidam PH
PH flushouta 5.9, stavljat cu malo obicne vode da to digne
Vlagu ne pratim, trenutno je pvc folija preko casice

Sjemenka stavljena 7.7 u casicu od 2 dcl
Zemlja je prije isprana sa 1l vode,
Sjemenka izasla iz zemlje 11.7
Trenutno je na 24/0 na 70w HPSom sa jos 2 Twighlight klona

Danas sam ju ujutro pregledao i od jucer je narasla 3 cm! Dodat cu jos sliku poslije

Pozdrav svim koji prate...
 
14.06.2010
7
4
0
55
Malo me čudi ovo za Terra magmu, obično je ta 'marka' očišćena od životinjskog i biljnog svijeta ili bi barem trebala biti.No, u svakom slučaju biljčica se lijepo ispružila, samo naprijed :icon_cool:
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
tera magma je gnjoj! fuj fuj fuj
kupio sam 2 pakovanja iz 2 razlicita ducana! u svakoj je bilo tih musica, mislim da ih je cak netko opisao na forumu...i da se kao hrane korijenjem...
em sto ima kukce, ph joj skace ko lud, ima u sebi onu glinu i ovisno kako se to pocne topit tako joj ph varira...

plantelu je koristio frend i pokazala se super, i ima puno vise perlita u njoj tako da nemoram jos i to kupovat makar imam jos 50 litara
 
  • Sviđa mi se
Reactions: #34

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
Tako je i meni bilo sa terrom magmom, bila je vlažna i zaražena gnatovima pa mi je poslije bila fešta doma kad se mala gamad nakotila i po ostalom bilju:violent018:
ma da mi je prvi put kad sam je koristio bila odlična.
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
ma zajebi, sad se toga nemogu rijesit...trebao bi cijeli box rastavit, kompletno do zadnjeg srafa i sve pospricat domestosom il necim da to poubijam...

kupio sam trakce za musice, neo pitroid, bio kill...i to rijesava ovo koje lete, ali ovo u zemlji ja katastrofa. NIKAD VISE!
 

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
Ove u zemlji riješi isušivanjem gornjeg dijela zemlje. drži je suhu na površini jedno tjedan dana i hrani i zaljevaj biljke odispod, znači sa tanjurića svaki dan pomalo. Tako sam ih ja rješio. Meni su u jednom growu čuda napravili dok nisam skužio kako im prekinut ciklus. Uz ljepljive žute trake pored zemlje stavi i između saksija posudu s jabučnim octom kao zamku za ove odrasle koji lete (privlači ih miris fermentacije i žuta boja). Želim ti sreču i dobre živce s drugarima gnatovima:icon_wink:
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
evo slika.

narasla nekih 10 cm al se glupaca samo izduzila :D
izgleda da joj je prelepo

od lampe je odmaknuta mozda 15cm...prevruce joj nije, onako lagano je :D

kad poraste zabit cu ju u zemlju malo dublje i nek se je....


 

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
Ne kontam to za zemlju... onda sigurno je kesa bila puknuta negdje i to pitaj boga kad, ako su se već i razmnožile... Ja koristim Florahum (6,5 pH - standard sa suptratim odnosno već sa hranom....) i kad kupujem, mnogo puta je radnik htio namjerno da mu podvali onu puknutu, jednom baš ono rupčaga, da je malo i ipsadalo. Još kaže drži ovako da ti ne ispada...!!!! J e b o mater svoju!!!
Ja uvijek uvijek, baš uvijek uzmem i dobro "prodrdnam" kesu, stisnem po sredini (izlazi li gdje zrak), i nikad nisam našao na vrhu da je OK, samo dole (ako su naslgane) ... neki prodavači (kad uzmem kesu i po sredini je ono savijam, tj. svukuda po ćoškovima, i on mi fino kaže, polako kao da ne pukne !!!???? Nisu ni oni glupi !!!!
Zato vjerujem da je možda bila negdje neka rupa, i to stajalo neko vrijeme (sigurno toplo-hladno što se tiče vremena) i eto svega u roku dva-tri dana unutra !!!! Zemlja koja je mješana sa peritom, manje ima šanse da kukci i "baje" koje-kakve, opstanu tu... (može i građ. pijesak, ali onaj malo malo krupni - ne skrooz sitni (kao pijesak..) nego malo krupniji....
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
gle...nema to veze dal je puknuta ili ne...

vreca sama po sebi ima rupice ORIGINALNO napravljene da zemlja ne trune unutra i da ima zraka...
te rupe ima 90% pakiranja...
zemlja je vec dosla takva...

imao sam i prije zemlju s rupama i nije bilo niceg...i jos je paleta bila jedna pokraj druge gdi je zemlja uskladistena...
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
evooo je, izašla :icon_lol:

ajd pa da i tebe pratim od početka, imam osjećaj da će ovo biti zanimljiv dnevnik,

sretno beli!
pratim dnevnik, prodano!
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
eo konacno se pocelo dogadjat nesto...

krenuli se listovi sirit makar jos uvjek pici u visinu :D AL SAMO DA JE ZIVA! HURAY


 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
cheese je super, probao sam ga u A'Damu neki cheese koji je uzgojio Soma himself.
to je bilo stinky. cijeli kat hostela je smrdio kad sam otvorio smellproof baggie...
dobar high/stone
boz :sun2:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
da, da, miriši sirasto (parmezan, camenbert, ementaler) - skunky... al tek nakon dobrog curinga od bar 3-4 tjedna.
napušavanje od cheesa je čista veselica :D
poz
boz :sun2:
 

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
Bjelac je napisao(la):
gle...nema to veze dal je puknuta ili ne...

vreca sama po sebi ima rupice ORIGINALNO napravljene da zemlja ne trune unutra i da ima zraka...
te rupe ima 90% pakiranja...
zemlja je vec dosla takva...

imao sam i prije zemlju s rupama i nije bilo niceg...i jos je paleta bila jedna pokraj druge gdi je zemlja uskladistena...

Neam pojma onda, prvi put čujem za takvo pakovanje zemlje... mislim da se pakuje u kese u kojima već postoje xxx rupica... Ja kad kupujem, upravo gledam samo da nema rupa, da se ne prosipa (od male rupice - nastane veća i veća i veća....) mislim ono unešenje u radnju, pa opet iznošenje i sl... a zemlju obično "nabacaju" jednu na drugu (kese)... :eek:hno:
čak i gledam (kad kupujem) na rubu datum proizvodnje.... da nije to možda problem kod tebe?
Jesil probavao sa češnjakom (bijeli luk) pa komadiće zabiti u zemlju....? ali baš češnjak (bijeli luk) - ne obični onaj crveni..., isto sam čuo da komad metala (ekser ili sl.) podpomaže biljci (kako neam pojma...) to mi je rekao profesor koji predaje u "prehrambenoj tehničkoj školi" ...
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
sad je vec ionako twighlight pri kraju, sad mu vise to nece pomoc...a ekser ni neam pojma sta je :D

vise ne koristim tu zemlju i to je to...