GHS Jack Herer 250W by ganja_farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
107.dan/52.dan cvjetanja:

evo,za 4 dana će isteći onih 8 tjedana cvjetanja koje su predviđene po specifikaciji GHS-a...ali ću je naravno morati ostaviti duže jer još nije zrela za branje...bit će mi na kraju stiska malo s vremenom,pošto idem uskoro na godišnji i nema me doma,pa ću je morati brati možda malo ranije,da stignem osušiti i staviti u tegle prije nego odem...planiram najkasnije 18.8. brati,što će biti 65.dana cvjetanja,jbg iza toga neću moći.krivi tajming,šta da kažem,al tako je ispalo i šta je tu je...

evo par slika,fino dozrijeva jack,već je to sad u punoj snazi,vrhovi se i dalje popunjavaju i maste..

 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
110.dan/55.dan cvjetanja:

evo plan mi je sljedeći...danas ću je pognojiti sa Plantelom i to je to što se tiče gnojenja za ovaj grow...za 5 dana ću napraviti flush i kad se zemlja prosuši ide u mrak i na branje...po mom nekom izračunu,za 10 dana je berem,to će biti 65.dan cvjetanja i mislim da će do tad biti dobra i spremna za branje...iza toga ne mogu brati,tako da eto uvjetovano je berem nakon 65 dana cvjetanja

 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
nisam,ovaj puta je sve bilo pod kontrolom,više sam se oko temperature brinuo,al je i to dovedeno u red. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NoSeeds

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
mogla je biti bolja,da sam kontrolirao ph vode recimo sa ph metrom,definitivno bi bilo bolje...svakako moram uzeti ph metar pod hitno za idući grow...ovako ispadam neozbiljan. :D mada i sa ovakvom biljkom,kakva je ispala na kraju sam prezadovoljan,bit će i količine i kvalitete ovaj puta,bar se nadam ako ne uprskam na kraju...puj puj puj...
što se tiče toga da je jedna biljka dovoljna,dovoljna je...ovo mi je prvi puta u ovom boxu kako imam samo jednu biljku(do sad su bile po dvije) i čisto sam zadovoljan jer ću ovaj puta sigurno imati više od jedne biljke nego od prethodnih pokušaja sa dvije...doduše,tu je i 250w umjesto dosadašnjih 150,ali mislim da sam do sad skupio i malo iskustva pa sam na neke stvari više obratio pažnju,isprobao toping i još neke sitnice,pa je i rezultat malo bolji. :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Jest da sam vjerovatno sada vec zakasnio ali mislim da joj gnojiva više ne treba. Trebao si je samo 2 puta flushati, popala bi sve sto ima i onda bi je capnuo kako treba. Sa slike izgledaju fino. :cheers:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
ganja_farmer je napisao(la):
što se tiče toga da je jedna biljka dovoljna,dovoljna je...
Dovoljna je ako duvas sam i ako ti nitko nedolazi haha u tom slucaju je dovoljna jedna ;) Dovoljno je onda kada sastavis grow sa growom..kada nemas onih situacija da okrenes broj jer ti biljka ima jos 2 tjedna do kraja e tada je dovoljna :)
Spalit ces marihuana to za tri tjedna haha
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
nisam mislio na dobivenu količinu,nego na broj biljki u odnosu na veličinu boxa...dovoljna mi je jedna u uvjetima koje imam jer dobijem isti ako ne bolji rezultat nego kad gužvam dvije biljke unutra. ;) jbg da imam uvjete za nešto veće,vjerojatno bih i sastavio grow sa growom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.