GHS Jack Herer 250W by ganja_farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kirje

Aktivan Član
15.08.2014
161
254
63
Hahahah odma panika, vidite da covjek nemoze docekad da proba ovo remek dijelo :rasta1:
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
svaka cast na uspjesnom growu.predivan jack mogu mislit kako mirisi negdje ovako friski crispy
jednom sam ga probao u 'damu,glava mi pala na sank nakon bonga.killer
uzivaj sada zasluzio si
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
evo,bio bi red da napišem i neki smoke report na kraju ove balade... :) prošlo je 40-ak dana od berbe i sad nakon svega mogu reći da sam zadovoljan kako sam odradio grow...naravno da je bilo nekih stvari koje su trebale biti bolje napravljene,ali u globalu sam zadovoljan kako je ispalo na kraju što se tiče growa...jack je zahvalan strain koji nije pretjerano težak za uzgojiti.definitivno sorta koju ću opet jednog dana uzgajati. :)
koliko sam zadovoljan s growerskim dijelom,toliko nisam zadovoljan sa ovim drugim dijelom..sušenjem i kjuranjem... :( pošto sam na kraju bio u stisci s vremenom radi godišnjeg,jack je na kraju navrat nanos sušen nabrzinu jer sam putovao i morao sam to jednostavno napraviti tako...to je rezultiralo time da se prebrzo osušilo i izgubilo miris i okus donekle...miris je ostao po pokošenom sijenu,a okus ne znam kako da opišem...pošto pušim s domačim duhanom,u omjeru 50:50 otprilike,kad zapalim frulu nije mi isti okus kao da pušim duhan solo,kuži se da je trava pomiješana,a opet nije to onaj okus koji sam priželjkivao...sve u svemu srednja žalost...dim nije toliko žestok koliko sam očekivao s obzirom da je presušena,čak je i skroz ok za pušiti...ono što me veseli je rad koji nije izostao. :D fina marihuana za svaku priliku,dosta socijalna,potiče na razgovor,na momente smijalica..skoro cijelo vrijeme pozitiva u glavi,više je high nego stone,odlična recimo za zapalit ujutro/prijepodne i onda cijeli dan protekne u zujanju i zbunjenosti laganoj...dosta dugo traje rad i nakon njega se osjeća lagano usporenost i zbunjenost ponekad,otvara apetit do te mjere da sam dobio nadimak termit. :icon_lol:
u konačnici,mogu reći da sam na kraju ipak zadovoljan,da sam imao 10 dana više siguran sam da bi to bilo vrh vrhova,ali me na kraju sjebo nedostatak vremena i žurba...šta je tu je,idemo dalje u nove avanture.
p.s. nabacit ću i slike uskoro.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73

upload jpg

evo nakon 3 mjeseca istrošile se zalihe Jacka...3 mjeseca napušavanja solo,sa ženom,društvom,nešto podijeljeno najbližim prijateljima...uglavnom,dosta dugo mi je i trajalo,sad slijedi proces čišćenja organizma od thc-a pošto sam jedan,možda dva dana od kraja 8.mjeseca fulao da nisam zapalio :icon_lol: dam se kladiti da je žena negdje zbuksala kakvu teglicu,tj. iskreno se nadam da je, :D
Poznavajući nju sigurno je ostavila nešto za blagdane,hehe,al se pravi luda i samozatajno se smije dok govori da nije ništa ostavila...
Jack je sorta odlična,preporučujem je svima jer je odlična za preko dana,društvena je,ne zakucava,ali posluži i za dobar san ako se navečer zapali u toplini doma. :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.