GHS strainhunters

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Sad sam opet pogledal filmić i ovaj Franco mi se čini ko Kif iz Futurame a ovaj Arjan ko onaj retardirani kapetan:ludaci_lol::ludaci_lol:
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Gledo sam malo po netu i Malawi pineapple bi trebal izaći početkom iduće godine. Zvuči fora posebno za outdoor growere. Isto tak napravili su i brdo novih vrsta od američkih uzgajivača.
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
Zanimljivo mi je malo pogledat kako siromasan puk sadi travu, kako znaju puno toga o uzgoju iako im je informiranost nula. Ok dokumentarac za pogledat i nekuzim sta imate toliko protiv tog Arjana?
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Pa ništa... GHS su jeftini nemaju ništa više problema od ostalih banki sjemena, i imaju zanimljive sorte. Jedinino mi je smješna količina samoreklamiranja koju servira Arjan. Ok... gledam film... znam da ga je snimio GHS... znam da su ošli tamo po novo sjeme da ga donesu doma i učine svjetu uslugu i nemora mi to napomenuti svaku minutu :p

Inače sve super, zanimljivo je vidjet kako uzgajaju tamo. Kladim se da su tako i Albanku radili prije 10godina :b_woot:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Taj arjan je faking seljacina koji od svoje vutre, sebe i svog seedhousea pokusava uciniti neki brend.. a cim je nekome glavni motiv ganjagrowinga velika zarada (makar bila legitimna), tu mi odma nekaj smrdi..

stalno brije kako je on neki world champion in marijuana growing, a zapravo je debilcek s puno trave i puno para... i bas zato, sto se lik marketira ko kokakola nikad ne bih uzo njegove strainove... a i prica se da im genetika i nije bas nesto stabilna... kao da ima dosta herminja u ovim femi menkama

klasicni celebrity prs :D