Girl Scout Cookies Auto (FastBuds)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ime vašeg dnevnika: Girl Scout Cookies Auto (FastBuds)

Datum nicanja sjemenke: 17.10.2018

Početak vegetacije: 01.01.1970

Breeder: 2Fast4Buds

Strain: Girl Scout Cookies Auto

Vrsta uzgoja: Zemlja

Tehnika uzgoja: Topping

Rasvjeta u vegetaciji: LED

Snaga svijetla u vegetaciji (W): 450w

Rasvjeta u cvjetanju: LED

Snaga svijetla u cvjetanju (W): 450w, dodatno imam još rasvjete na raspolaganju, to je najmanji problem nadoknaditi

Nutrijenti: BioBizz & Guanokalong

Ostala oprema: Prima Klima 880m³, 150x150 Secret Jardin..i ostale stvari tipa ventići i tkd..

Dodatne informacije: Substrat:
Worm Humus, Tera Preta, Canna pro plus uz to mixan guano complete i guano black pallets, sa alfaalfa..
6x 20L smart potovi, 2x11L plastični potovi, drenaža sa glinenim kuglicama

Mykorhiza/Trichoderma:
NoMercy
GreatWhite
Tnc MycorrMax
Sannie Bacto
Sannie Symbiosis
Phosphorderma

Rasvjeta:
cxb3590 top binings 80CRI 3500k 450w (8 čipova), panel je 70cm dužine i 40cm širine, cilj je dodati još 4 čipa uskoro na ovaj panel, ali to će malo pričekati iduće plate :D (jer treba jbga izdvojiti 300-400 eura), a inače imam još stripova i q boardsa, ako bude trebalo, lako se ubaci 100-200w dodatno, to mi je zadnja briga...

Ovu sortu sam izabrao (nakupilo se freebiesa) a i isto i @waynejohn mi ju je nahvalio još prije par mjeseci, pa da joj dadnemo šansu, ciljao sam da završim prvo lemon šator pa ove tek ubacim zbog pravila foruma, ali dok ove proklijaju i budu se mogle pokazati, i one druge će biti završene, i uz to mi ostaje samo onda autopot setup od 4 biljke (bez duge vegitacije) koji ću prvo "usavršiti/vježbati" uz pomoć mentora (pa slijedi onda autopot dnevnik sa airdome), ako je previše biljaka dragi moderatori, slob prebacite temu u graveyard, ako ne onda let's get ready to rumble!

Panel mi ponovo šipke savija, pošto nisam imao u ovom setupu duže šipke šatora, morao improvizirati sa tejpom haha, no juče sam naručio dodatne cijevi od sikret jardina pa će one podbočiti sa strane gornje cijevi bolje, nadam se..

Slike boxa: ae6f1980-b070-4183-92e0-001edc111d12.jpg
5a97f50f-e2e4-48a0-a729-05825c1153e0.jpg
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
To je do ovog formulara za otvaranje dnevnika.. već sam i kod drugih zapazio taj famousni "1970" xD, čim ostavite polje prazno, ono automatski upiše 1970, no editirat ću, nije belaj jbga
@hazeri nisam bogam ni mislio ih previše maltretirat, čak se i razmišljam da ih ostavim bez topiranja, osim samo malo jačeg lsta.. vidjet ću
A što se tiče grijalice, puno sam po terenu (posao) pa se nije moglo otići do pošte po paket, a ja mislio da imam 2 tjedna roka, a ono nakon 7 dana poslali paket nazad.. jebga, kada mogneš, pošalji grijalicu, nije nikakva hića :D

Jutarnja kavica i malo googlanja :)
Sretno ! Igranje sa satorom ,da ne bi bio krs i lom opet...:)
Sve to nije važno, osim produkta, phosphorderma.. usporedi isti sa mammoth p, a i cijene i funkcije.. ostalo možeš sam utvrditi :thumb:
Dok ove gore bakterije/fungi što sam nabrojao dobiješ i u Tiroler Gluekcspilze (10 eura) < i nema boljeg mykorhiza produkta na eu tržištu, tako da se ne moraš trošiti kao ja ako budeš ciljao da si kupiš neki preparat mikorhize, možeš slob i taj "Tiroler Glueckspilze" poručiti od 10 eura (dok great white platiš za 22 grama 30 eura), a vrste trichoderme/mykorhize i konecentracija bude ista.. By the way, Phosphorderma (vrsta trichoderme koje nema u drugim produktima koje sam nabrojao) organski pretvara P u substratu isto kao i Mammoth p koji platis 100 eura za najmanju flasicu, a phosphordermu recimo platis 7 eura (3 grama, dovoljno za jedan run)

@vladomar @Herb Gardener @.i. @Zodra hvala decki

@Tema1 da, stavio sam 8 komada na klijanje, iz tog razloga ako bude neka biljka na pocetku frgava, lako je odstranim.. a i pitanje je ocel svih 8 menki proklijati..
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Zemljače ,nek je sretno i berićetno!Znam da znaš i baš se radujem tvom growu:)
Hvala, no @waynejohn made me do it, najvirovatnije ću poslije autosa uzeti ubaciti od cali konekšna originalni GSC, ili će ići mix GSC i 24 Gold od DNA, mada kako ja sebe znam, prije će GSC od Cali uletiti, jer volim uspoređivati :zvizd: (mada imam i još 4 reg menke Chem Cookiesa od topdawga, i to bi volio probati, ali polako samo ne žuri mi se nikuda, rodna godna bila) :D

@California Sunshinee @Sensi Star @lu&k hvala dečki :vutra:
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Pratimo :popcorn:: zanimali su me kolacici od cali-a al nisam uspeo doci do semena kod ovih nasih banki...Bas da ih vidimo u auto izvodjenju, sretnooo :thumb:
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Sretno FloriLux ,Cobna mrcina na redu!
Deder reci mi o drajveru nesto , kolko wati po cobu i koja je matematika po kvadratnoj stopi, ( 12 inca - jedna stopa - 30 cm )
Jesi li nabavio neku mjernu napravu, Lux metar pa napravis Vutrametar ( Luxi ne pokazuju dovoljno precizno, vidjet ces razliku kad odklonis zeleni filter i prisarfis crveni)
Vele da se cobi i bordi fino slazu u kombinaciji, nakrcat boks lusterima pa efikasnost u maloj watazi postici, 30W bi kao minimum bio, probali ameri i sa 25W po cobu al nije dobro, 30-35W za 048 cobove.