Gladovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.02.2009
0
6
0
38
Grasak99 je napisao(la):
Ako ce ubacivati voce&povrce koje je iz trgovine tada bas nece procistiti tijelo. Upitno je isto tako ono s trznice, nekad je gore uzeti od babe koja ima malo jer cesto bas one ne znaju mjeru kada je u pitanju spricanje :)

Greenpower1 je napisao(la):
Jbg. sad i špricano voče...
Pravo čiščenje=voda i kruh i ništa drugo!To je post iliti gladovanje,a ne sad ubijanje vočem.:sun2:

e jbga, pa ne znam ja kupujem na pijaci kod sigurnih trgovaca, koje poznajem... a koristim i sopstvenu bastu... a na kraju krajeva valjda znas prepoznat koje je voce prskano a koje ne, u sustini sve se to prsce necim..
danas opet ne mozes nikome niti icemu vjerovat, tak da mislim da je bolje unositi voce i povrce, nego se kljukati kojekakvim tabletama i magicnim napitcima...
 
02.01.2007
34
2
0
46
Kolko gluposti na jednom mjestu... strasno. Duvan u sebi ima preko 100 stetnih materija koje gorenjem oksidiraju izbaci ga... Vutru mozes da pusis, pijes jedes... Najbolji je caj i kolacici, odmori pluca. Izbaci bijeli secer, bijelo brasno, svakodnevni stres iskuliraj maksimalno. Voce, povrce prijesno, ne kuvano, kuvano meso osim svinjetine, hodanje i sex naravno... Isprobana kombinacija, skinuo sam 10 kila za 3 mjeseca sa 110 na 100, i super se osjecam, baz gladovanja i stresova za organizam.
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
DirtyD, pa gdje si nestao :) daj nam reci sta si odlucio i je li ti se sve zbrkalo u glavi od ovolikih de ovako de onako, ili i dalje stojis pri svome planu i misljenju :) Ti sam znas sta je najbolje za tebe... :sun2:
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
evo ovako...
nisam bas puno inf. na pocetku napiso tipa.... to cu uciniti kao ciscenje tijela prije uzimanja jednog halucinogena.... inace kako sam to proucio svidjelo mi se dosta i opcenito

a sto sam odlucio... hm.... sad kad imam blender... to ce biti sokovni post :D.... tj. 1 - 2 - maximalno 3x dnevno cu si smiksat par vocki i to je to....uglavnom popit cu 1 dnevno a vise samo ako bas ne budem mogo izdrzat a to zato jer si ne mogu priustiti trenutno da mi fali energije a i tako uz sokove nece biti apsolutno nikakav problem izdrzat par dana....
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Ma klistiraj se pe šest puta osećat ćeš se bolje :).
Po meni nema smisla gladovat da se očisti tijelo,rađe ću vježbat ko divljak i znojit se,mjenjat
prehranu.Zatvorit curu u sobu na vikend maraton ili tako nešto, al ne jest mi stvarno nije neka
opcija.Još ako si mulac ili adolescent nije dobro nikako jer imaš velike dnevne potrebe za
energijom,pa i taj pozitivni utjecaj čiščenja je upitan ako negativno utječeš na zdravlje...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
I još kade skontaš zbog čega se čisti...
to cu uciniti kao ciscenje tijela prije uzimanja jednog halucinogena
Baš onda treba hrane da tijelo izdrži...
Neče te ništa jače gladnoga/očiščenoga,može ti još i sjebati efekt...
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
ma znam i zato bi poceo jesti par dana prije iskustva..... a nisam nikad mjenjo prehranu prije uzimanja halucinogena al cu ovo isprobat..
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
uopce ne kuzim poantu tog tvog kvazi ciscenja. a ni metode mi nisu najjasnije.
postio bi al nesmije ti falit energije.. wtf? ciscenje prije uzimanja halucinogena?
ocisti si glavu od pi*darija, to je moja preporuka, a ne izmoren i gladan ic tripat
jer bi mogo svasta pojest, hehehe...


@NoTrippin lijepo receno.
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
al niti kazem da bi trebo... pito sam jel ima tko iskustva s tim i ljudi koji imaju dali su mi korisne odgovore... a sad jel to dobro ili lose ostaje na meni... nece mi biti nista lose od par dana bez hrane to je sigurno a hoce li biti sto pozitivno izvjestit cu vas...

ko kad su me na jednom forum uvjeravali da sex na tripu nista ne valja a meni i curi je fenomenalan... je da se moze pretvoriti u horor ali kad je pravi trenutak i sve ljepo ide a dodje nam onda bude fenomenalno... ili kako nije trip za sex... jebote imas 12h koji koji su vjecnost pa sto nebi odvojio i 1-2h za tantricki sex :). btw. ispostavilo se da manje vise nitko tamo nije iskusio sex na tripu tako da ne valja davati savjete o necemu sto niste iskusili a ni proucili.

tako sam cito i super iskustva sa uzimanjem halucinogena prije kraja posta ali to ne zelim...

http://www.erowid.org/spirit/fasting/fasting.shtml
 

madog

Banned
Banovan
18.01.2009
34
1
0
29
za halucigen? aj dobro.. samo izbaci šečer iz pića ;)
bitno je da imaš volje... pusti šta drugi kažu..
samo nmoj da poludiš...brate..
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Mnogo je ljudi koji daju savjete bez prethodnog iskustva, ja ti opet ponavljam, ako zelis postit posti, ja redovno postim svaka tri cetiri mjeseca po tri do pet dana i dosta sam o tome citala tako da tvrdim da razumnim postom neces narusiti svoje zdravlje, i iza te tvrdnje stojim.
Sam ces najbolje znati kako ces i sta ces, samo slusaj svoje tijelo. I nemoj sad da se ovaj topic pretvori u preseravanje oko toga sta je bolje, jednostavno kada pocnes postiti, pisi ovdje dnevnik tako da svi znamo kako napreduje i kako se osjecas.
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
tak je najbolje.... mozda vec sutra krenem.... al blender post :rofl:... je da je varanje al trenutno mi je tak najbolje..
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Nije varanje, zasto bi bilo. Ne mora post biti samo da vodu pijes, dapace, ako budes koristio organsko voce i povrce jos bolje, tijelo ce iskoristiti svaku pa i najmanju cesticu vitamina i minerala, vidjet ces, osjecat ces se preporoden i pun energije, totalno lagan, ma skoro poletiti :sun2:

Jos jedna zanimljiva stvar koju sam davno negdje procitala, a tebi ce dobro doci s obzirom da te brine hoces li biti gladan :icon_lol: Naime radili su istrazivanje i uzeli su dva covjeka koji su pojeli identican obrok, s jedinom razlikom da ga jedan covjek rucak pojeo onako kako se vec rucak jede, je li, u krutom stanju da se tako izrazim, i uz obork je polagano pio vodu. Drugi covjek je pojeo (tj. popio) istu kolicinu, sve identicno s jedinom razlikom da je sve to bilo izmiksano u blenderu.
Dokazali su da je ovaj drugi bio sit skoro dvostruko dulje nego prvi. I meni je ovo bilo cudno, nelogicki, jer kontas da tijelu treba vise vremena da krutu hranu razgradi, rastvori je i posalje u krvotok, no eto prevarila sam se...

Ovdje u Americi mnogi su se obogatili na racun tog otkrica osnivajuci kojekakve udruge za mrsavljenje gdje ljude sopaju raznoraznim frapeima i svakakvim buckurisima, a ovi im presretni placaju ogormne svote novca za svaki izgubljeni kilogram :eek:hno:
Ode ja u off topic, hajde sretno s postom, i ne zaboravi da osim tijela trebas ocistiti i um :sun2:
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
DirtyD je napisao(la):
ko kad su me na jednom forum uvjeravali da sex na tripu nista ne valja a meni i curi je fenomenalan... je da se moze pretvoriti u horor ali kad je pravi trenutak i sve ljepo ide a dodje nam onda bude fenomenalno... ili kako nije trip za sex...
http://www.erowid.org/spirit/fasting/fasting.shtml

Opet si počeo SRAT? Zar nisi zbog sličnih laprdanja već popio ban??? Ha? Ha? Ha? :eek:hno: :vb_whip:
 

madog

Banned
Banovan
18.01.2009
34
1
0
29
neka pusti ga, nek se pridruži ekipi bandita :)))))
e buraz, kolko mi dugo moramo nosit ovaj teret?
nemrem ni temu o sexu otvorit, koju sam kanio :rofl::whacky023:
:sun2::rofl:
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
Rafazi_pihe je napisao(la):
Opet si počeo SRAT? Zar nisi zbog sličnih laprdanja već popio ban??? Ha? Ha? Ha? :eek:hno: :vb_whip:

:eek:hno: samo spomeno a kolko ljudi alkohol velica pa nikom nist...

E DA I STO JE NAJGOR OD SVEGA OD KUD TI MOLIM TE DA PRICAM O KEMIJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 90% ljudi na ovom forumu koristi rijec trip za psihodelicno iskustvo sa bilo cime...

Adio....:eek:hno:
 

madog

Banned
Banovan
18.01.2009
34
1
0
29
dobrodošao brate !!!! hehehe
slušaj ovako sada...

moraš pazit...sad su te kundakom po glavi dok si žmirao...
sad kad si polumrtav... imaš jed(i)nu mantru za spas!!!

-ma hanš mutin- izgovaraj to duboko disući, i onda kad ti se tijelo zagrije...
-maaa hanšni mutinnn- !!! i osjećat češ se koda si skinuo tereta i tereta sa sebe!

sretno!
 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
ahaha koji naslov - gladovanje :icon_lol:
već sam pomislio da se radi o nekoj bolesnoj ideji, ali ovo je sasvim ok.

ja sam se jedno vrijeme počeo zdravije hraniti, mjesec dana sam imao režim prehrane i tjelovježbe.
uglavnom sam kombinirao žitarice (müsli, zobene pahuljice) kao izvor ugljikohidrata, te piletinu (dimcek) i mliječne proizvode (jogurt, posni sir) kao izvor proteina.
nakon tog sam se osjećao kao nova osoba, još i danas (2 godine nakon toga) ne mogu ni pomirisati slatkiše i previše začinjenu i masnu hranu.
uđe ti u naviku hraniti se kako treba, tijelu bude dobro pa i traži takvu hranu i način života.
:sun2:preporučujem svakome da barem proba nešto ovakvo.