[GLASANJE] Najbolji novi tutorial, step by step

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Najbolji step by step Tutorial 2015

  • @Tarzan - Vodic za vanjski uzgoj / outdoor

    Votes: 34 42,5%
  • @graf - Izrada lulice iz vlastite radionice

    Votes: 2 2,5%
  • @Bizzzo - PH metar "bez" PH metra

    Votes: 7 8,8%
  • @ChiliHead - Durban Poison indoor re-vegetacija pa outdoor

    Votes: 9 11,3%
  • @Stipe - Soilless Mix (Substrat bez zemlje)

    Votes: 9 11,3%
  • @mario339 - Kanabis Ulje - Izrada, Doziranje i Djelovanje

    Votes: 19 23,8%

  • Total voters
    80
  • Anketa zatvorena .

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Da je stipe počeo grow sa soilless medijem i fotkao to sve iz prve ruke, glasao bih za njega. Iako je i ovako dobar tut. Nadam se da će svoj sljedeći grow povezat sa ovim tutorialom i onda će tut zbilja bit jedan korak naprijed

mario je napravio dobar tutorial al je video malo isfušaren. Šteta što uz tu količinu potrošenog materijala u svrhu videa nije uložio malo više vremena za npr. stativ za kameru i malo editiranja, obrade svih koraka a i samog snimanja i slično.
Nije za prvo mjesto al drugo, treće ne gine, siguran sam da će pomoći onima kojima je to potrebno

Chillihead ima vještu ruku za fotkanje biljaka, a box mu izgleda ko atelje za poziranje biljki što daje jednu ukusnu formu tutorialu, ali revegetacija je u suštini samo vraćanje obrane biljke nazad na 18/6 režim pod plavi spektar uz uvjet da se pusti koji popcorn i fan list. Ništa spektakularno, ali svejedno, tutorial više vutra organiziciji, to je dovoljno :)

Bizo heh. Ne znam. Ekscentričan vodić, neuobičajen. Doprinosi, nekom će valjda pomoć.

Graf je svima još jednom dokazao da je pravi slobodni umjetnik, na stolarskom forumu bi upao među prva tri :p

Tarzo je odradio pravo profesionalno taj vodić, fantastičan omjer slika i teksta, još je i otvoreno za komentiranje, skoro svijetlosnu godinu ispred ostalih. Razumljivo, čitko i bez pravopisnih greška, bravo tarzane.
Definitivno moj favorit :) :clap::

Moje skromno mišljenje
 
Poslednja izmena:

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
hvala tebi Bizzo na fantasticnoj ideji za nagradnu igru! ovdje su pored natjecatelja, na dobitku i forum a i buduci posjetitelji ili clanovi ovog foruma obogaceni za ove tutorijale i tekstove, mozda jedino da je bio malo veci odaziv bilo bi bolje, ali nema veze bitno da se nesto ovako pokrenulo, genijalno. Hvala na komplimentu :) poz svima

:vutra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Tarzanu pohvale za zalaganje i ulozen trud.
Grafu pohvale za kvalitetno uputstvo kako napraviti lulu
Bizzziju osobni klimoglav za najprakticniji nacin rjesavanja PH vrijednosti vode, a samim tim i poboljsanju PH vrijednosti zemljista sto je veoma bitno za kvalitetan rast biljoze. Zamalo i glas, ali...
ChiliHead i Stipe mogu daleko bolje

Mariju ide glas - Uzimajuci u obzir situaciju u kojoj se nalazi, sto nikome ne bih pozelio, a ipak posjedovati toliku volju i energiju da, pored licnih problema, svoje iskustvo pri izradi ulja i sto je bitnije doziranju istog pri lijecenju nesebicno dijeli sa nama svo vrijeme, ne da je zasluzio glas vec i 1001 glas sa sve skidanjem kape.
Neka ti zdravlje i smijeh ispune dom i pripreme teren gdje ce se sreca zauvijek ugnijezditi. Svako dobro tebi i porodici.
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
ne mogu sad previše čitat, a ni gledat :)
nešto sa vidjela, ali ne sve, bar ne od početka do kraja :)
kad vidim sve, nekome ću dati svoj glas :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and Tarzan
27.03.2015
22
3
3
33
TarzanEeeEeeEe :p Mislim da su rijeci suvisne.. :)

Samo bih jos dodao da nam treba jedan vodic kako napraviti box za indoor.. [isto ovako od A do SH] kao za vanjski uzgoj.. Pozz :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan