[GLASANJE] Najbolji novi tutorial, step by step

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Najbolji step by step Tutorial 2015

  • @Tarzan - Vodic za vanjski uzgoj / outdoor

    Votes: 34 42,5%
  • @graf - Izrada lulice iz vlastite radionice

    Votes: 2 2,5%
  • @Bizzzo - PH metar "bez" PH metra

    Votes: 7 8,8%
  • @ChiliHead - Durban Poison indoor re-vegetacija pa outdoor

    Votes: 9 11,3%
  • @Stipe - Soilless Mix (Substrat bez zemlje)

    Votes: 9 11,3%
  • @mario339 - Kanabis Ulje - Izrada, Doziranje i Djelovanje

    Votes: 19 23,8%

  • Total voters
    80
  • Anketa zatvorena .

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Cestitke Tarzanu na 1 mjestu i svim ostalim sudionicima sad tek se javljam i zahvaljujem svima koji su glasali za mene i doveli me na 2 mjesto i bacili u probleme kome da poklonim svoju nagradu :) poznato je svima da skroz slabo pusim i na rizlu a kamo li na ovakav bong a to je steta drzat u vitrini da kupi prasinu zato bi ja svoju nagradu poklonio autoru ideje za ovu nagradnu igru ne zbog ideje vec zbog sigurnosti da kod njega nece skupljat prasinu @Bizzzo prijatelju ako imam pravo bilo bi mi drago da ga ti dobijes
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Još jednom čestitke. Međutim ne samo nagrađenima, nego svima koji su sudjelovali. Svi skupa smo bogatiji :) Ja sam svoju odluku prenio mariu, on će Vas kasnije obavijestiti o svemu. Fešta je zahebana stvar :D
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Evo javio mi se bizzzo i kaze da posto su dva trece plasirana da bi on nagradu koju sa htio prepustiti njemu ipak pustio da njih dvojica imaju svaki po nagradu zato prepustam redakciji da to odradi @PowerSeed ti si bolje upucen pa proslijedi ovu nagradu kome treba
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Cestitke svima :)
Super je ovo ispalo svima a i forum je bogatiji za par novih vodica :)
Iskreno nisam ni pratio ovo,samo sam okacio link za vodic,nisam se ni nadao nekoj nagradi i evo zvanicno je prepustam Bizzu kao autoru ideje za nagradnu igru,zasluzuje je definitino :clap:::vutra:
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Nakon dodatnih konzultacija sa ChiliHead-om prihvatiti ću ovu nagradu. Smatram da ju je on zaslužio ali eto, kaže čoek da će skupljati prašinu. Ja ću postati sliku frende s napunjenim bongom pa nek bude to punjenje u tvoju čast :) Odnosno @mario339 koji proslijeđuje svoju nagradu.

~ Keep Growing and Smile ~