Glasanje za najbolji strain (FINALE)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koji je vaš omiljen strain?

  • AK47

    Votes: 17 7,7%
  • Diesel

    Votes: 5 2,3%
  • Haze

    Votes: 29 13,1%
  • Jack Herer

    Votes: 27 12,2%
  • Kush

    Votes: 25 11,3%
  • LSD

    Votes: 14 6,3%
  • Northern Lights

    Votes: 30 13,6%
  • Satori

    Votes: 9 4,1%
  • Skunk

    Votes: 39 17,6%
  • White Widow

    Votes: 26 11,8%

  • Total voters
    221
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Joj ti blueberry kush ajde se malo spusti na zemlju nije više ni smješno, nego iritantno, ti nama tu pričaš o tvom pušenju skanka godinu dana u amdamu, jesi možda uzeo u obzir da tu ima ekipe koji sade duže nego što ti uopće postojiš na ovom svijetu (možda i duplo duže, tako mi izgleda, koda imas nekih 16 godina).

Ti o vutri znaš jako malo, možda 0.000003% od svega što se o vutri znat može i zato začepi dok ti je vrijeme jer ovim tempom nećeš dugo bit na forumu, i moj savjet ti je da se baciš na čitanje ako ti je imalo stalo do nečega osim do nekog hvaljenja i kur*enja po forumu kako ti pušiš skank i kako si ti vidio robe koje nitko vidio nije, nemoj da ti počmem pričat, a ni neću jer se ne spuštam na razinu takvih kao ti.


Imaš sreće što ja nisam moderator jer te već nebi bilo.

PEACE.

On Topic:

Samo je jedan Jack Herer

:)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
blueberry kush je napisao(la):
...ja sam u amsterdam godinu dana pusio sve ...
kako bogato zivotno iskustvo
25r30wi.gif


nego, kada mozemo ocekivati da vidimo neki tvoj grow, kad si vec ovde, pa da i ti nas nesto naucis
4chsmu1.gif
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Sta ti meni saljes privatne poruke s naslovom "Opomena"????

Evo poruke:

"ti si neki opasan lik ovde,a?bolje malo smiri jezik i prestani da pametujes jer uopste ti ne pristoji ko nijednoj glupoj osobi,ne moras da kom i da se ulizujes po forumu kome pre stignes...ovo je opomena"


Opomena ili što? Što će se dogoditi? Oćeš mi doć na vrata sa drugarima, ako te zanima adresa, reći ću ti ju... Ovo nije ni mjesto ni vrijeme za ovakve rasprave, a ako ti nešto nije jasno ili imaš nekih problema, sve možemo rješit uživo ako si već od volje stari moj.
Ja nikome ne pametujem nego mi dižeš tlak sa svojim glupim izjavama kojima jako dobro pokazuješ razinu svoje inteligencije i vrlo dobro pokazuješ tko je tu "glup".

I da, ako mi imaš što reći, reci pred svima, a ne na jadan pi*kasti način preko poruka.

:)

Još nešto, gdje se ja to ulizujem? S tim što sam reko da ima ekipe koja sadi duže nego što ti kvariš ovaj svijet svojim postojanjem? To nije ulizivanje nego jedna obična normalna istina.

Eto ti pa si razmisli.
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.385
27.832
1.098
Trøndelag
blueberry kush je napisao(la):
opa big l se raspricao izgleda da si ti jedan od onih koji vole da pametuju,a sto se tice grow ja ne sadim :D
alo tebra,ostavi se skanka vidis da lose utjece na tebe :rasta1:
ps probaj sa hejzom,mozda ti usmjeri energiju na nesto pozitivnije od svade na forumu :knockknock:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Može... hoće li bit efekta, ne znam...al može :)

Edit:

Izgleda da ćemo mu dat novu priliku :) Eno ga, rego se ponovo ;) Prvi post je za svaku pohvalu :) Možda i bude efekta ;)

Ajd please ekipa, nemojte ovake postove kao ova dva ispod mojeg postati. Mislim, ok, dečko se voli kurchiti. U tim je godinama, a mi ga ne moramo baš tako brutalno sprdati.

Dosta sad oftopichkaranja, ok :)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
blueberry kush je napisao(la):
opaaa sad me i ucite sta je skunk,mislim da sam ja malo vise imao prilike da vidim pravu robu o vas ,al ne vi ovde raspravljate o vrstama i uslovima pod kojima se sadi...ja sam u amsterdam godinu dana pusio sve al ne vi gledate na internet i dajete mi neke bespotrebne informacije :D

hahaha iz koje rupe izadje ovaj pacov ahhaha
al me nasmejo ahahha
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
hahahahh ma tog treba banat dozivotno, ip adresu po mogucnosti :D

peace out !
 
16.03.2013
9
5
0
kush
kush
kush
kush
kush
kush
kush
kush
kush
kush
kush
kush
kush
kush
kush
kush
kush
kush
kush
kush
kush
kush
kush is the best, bilo koja varijacija :notnice:
!!!!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SkyHighatrist

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Heheh funny kako uvijek ima svega, pa i kod vutre.

Vidis ja sam fan sative što čišče, neki su fanovi što čiščih indica, neki vole zlatnu sredinu.

Bas ste mi super svi vi (mislim na sve pušače vutre na svijetu) xD
 

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
Šteta što ni neznam sve te vrste koje su izašle na izbore! Mislim da si moram uskoro priuštiti nešto sa izborne liste :)
 

đokson

Aktivan Član
16.04.2012
304
267
63
teško je reči koji je najdraži ,jel neke nisam probao ali old school ww
 

jaime88

~ain't afraid to die~
Banovan
29.08.2017
292
757
93
36
najbolja do sad mi je Himalaya Gold, a od ovih White Widow ili Northern Lights
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.