Glasanje za najbolji Vutra.org grafit

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Najbolji grafit?

  • 1. Rk Krk

    Votes: 1 3,8%
  • 2. gandra

    Votes: 1 3,8%
  • 3. Glupson

    Votes: 1 3,8%
  • 4. Alx_Blaze

    Votes: 8 30,8%
  • 5. crosby

    Votes: 1 3,8%
  • 6. navandu

    Votes: 7 26,9%
  • 7. EUforija

    Votes: 7 26,9%

  • Total voters
    26
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
niti jedan mi ne valja, niti jedan nije "GRAFIT"
ali ako moram birati onda biram EUFORIJA, makar nije mi ni to nesto posebno, ali je najbolje od ovoga sta se nudi....

Euforija cestitam :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mikri mouse

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Zbog skupoce sprejova mi smo dozvolili da se radi bojama. Mada ako pogledas definiciju grafita:

Graffiti
consists of inscriptions, slogans and drawings scratched, scribbled or painted on a wall or other public or private surface.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
a koala is visiting the U.S. and winds up on 42nd street. a prostitute walks up to him and invites him back to her room for a good time. they fool around and the koala performs cunnilingus on the prostitute. after she gets off he gets up and starts to leave the room. the prostitute in turn reminds him to pay her before he goes, but the koala doesn't understand why. the prostitue explains that is the how it goes, but the koala is still confused, so she gets a dictionary and reads the definition of prostitute to him to help him grasp the concept. so he then tells her to look up the definition of koala. she does, it says "koala, one who eats bush and leaves."

dictionary je mama :icon_lol:
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
E jebote da je papir naljepljen na zid moras bit glup da seres nekom kak ne valja ako ti nisi napravio bolje :eek:hno:.....

I bas su neki od ovih GRAFITA fora :sun2:... Svaka cast svima koji su sudjelovali..
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Navanduov grafit po meni najbolji. Baš ima "dušu" grafita. Euforijin isto super, puno je truda tu uloženo. Svaka čast ljudi.
 

SpongeBong

Aktivan Član
27.01.2011
118
10
18
34
jao zasto ja nisam ovo prije vidio :(
btw ovo nisu grafiti nego saranje sprejem po zidu.ali euforija je odradio dobar posao moram priznat makar nije koristio spray.
ako bude opet kakav slican natjecaj vidit cete sta je grafit ^^
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
izgleda da ima zainteresovanih...kad mi proradi hemiska,bice to najbolji grafit u gradu :)
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Zid,zid...
Ako cemo grafit mora biti zid ;)
Veruj mi ja nemam problem sa kepovima i tim forama,al imam problem sa zidovima;verovali ili ne.Mesto u kojem zivim trenutno je najmanje u evropi isarano sprejom,u stvari uopste nije.Mnogo vode raducana oko toga i nije se za zajebavat,al posto vidim ovde da ima spremnih i raspolozenih ajmo napravit koji novi grafit.Davno nisam i bas imam zelju :)

P.S.
Vutragenjo poguraj to da bude opet ;)
 

zwerovski

Aktivan Član
30.08.2009
95
10
0
31
ma ja imam zidova u gradu sam takvih
samo skupi sprejevi a nema nigdje za ukrast xD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.