Glasanje za vutra pjevačku zvijezdu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tvoja nova Vutra pjevačka zvijezda je...

  • Gazimir - You're making me high ( Toni Braxton )

    Votes: 1 1,1%
  • Sale82full - A ti jos places ( Majke )

    Votes: 3 3,3%
  • Olidoboli - Avionu slomit ću ti krila ( Riblja čorba )

    Votes: 2 2,2%
  • ✿Sativa Diva✿ - Dite ( klapa Libar )

    Votes: 26 28,6%
  • VenloNL - Hocu jednu malu garavu ( Djordje Balasevic )

    Votes: 16 17,6%
  • No Joke - Nema te ( Daleka obala)

    Votes: 8 8,8%
  • Avantura - Sonja (ITD Band)

    Votes: 3 3,3%
  • marihuana farmer - redemption song ( Bob Malrey)

    Votes: 3 3,3%
  • Dr. Manijak Zasadi ( autorski tekst )

    Votes: 17 18,7%
  • SIGGY - Balada ( Indexi )

    Votes: 5 5,5%
  • Asharak - Bittersweet Symphony ( The Verve )

    Votes: 7 7,7%

  • Total voters
    91
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Vidoje,pa utesna mi najvise odgovara.... Box mi nepotreban jer cu raditi out, a druga stvar je kad sam cuo druge kako su dobri meni doslo da zaplacem. :)

Ja licno sam dao glas Sativi jer realno cura ima sluha. (ovo nije zato sto je jedina cura koja je zapjevala vec sto cura ima glas da boli dusa)
:)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
odlična večer sinoć,taman isprobavao ono obrano,žena i ja upalili radio i zezanje na max.... :) Tropico,svaka čast na organizaciji ovakvog događaja,bio si zakon sinoć,htio sam se pojesti radi skajpa i toga što se ne mogu bar kratko javiti u emisiju...jbg....drugi puta....Varemengo i Leteći rispekt!! svaka čast što ste Tropicu pomogli da se ne pogubi... :D
svaka čast i veliki :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: svim natjecateljima koji su se odvažili snimiti i prijaviti se....svi ste bili odlični,svatko na svoj način i drago mi je da sam sudjelovao u nečemu ovakvome... ne mogu se odlučiti za to kome dati glas,mislim da ću u zadnji čas donijeti odluku,a do tad ću preslušavati ovu kompilaciju. ;)
 
17.06.2013
9
14
0
30
Udjoh da vidim stanje, Bgm zadovoljan sam sa 6 glasova s obzirom da sam jedan od novih na forumu, doduse dugo citam i educiram se na ovom forumu, ali nisam se javljao i nesto pisao s obzirom da nema smisla da se pravim pametan kad sve sto znam sam naucio ovdje, poslao sam snimak jer inace pjevam za raju uz koju buksnu i pivo, hvala svima na glasovima i cestitam svima jer su bili izvrsni, ako ne izvrsni onda zabavni. Svako dobro i voli vas Siggy (sigi se cita, a ne šagi,šegi i sl. :D)
 
17.01.2014
43
109
33
uvijek je zanimljivo čuti izjavu neke od zvijezda :vb_smash: , ide i komentar kroz moje naočale;

svoju pjesmu sam posvetio našoj Ljubljenoj Biljci, pjesma je možda staromodna,
ali kad se malo posluša tekst, ima nekog smisla, (kao stvorena za vutra-song) s tim što sam ja uzeo samo dijelove koji mi se sviđaju,
ne cijelu pjesmu, sam sam radio muziku, tako da sam to posložio kako mi paše - zapravo klasična obrada, malo avangardna.

E rezultat toga je da su ukusi ukusi, pa sam ja mala zvjezdica, i to je u redu ...

Manja ili veća zvjezdica sam kao grower - to mi je zapravo i dalo hrabrosti, valjda jedan grower smije pjevati o svojoj strasti,
'prvo posadi pa pjevaj' je moj moto.
A lijepo je kolega Siggy-Sigi sve rekao - ovdje se može neprestano učiti, ljudi nisu ni svjesni.
Zato zahvaljujem svima, za party na Vutra radiju isto,
Venlu nagrada za kroničara i glazbenog kritičara ovog drugog kupa za pjevača vutra foruma.
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.359
258
Za sledeći put bi bio dobar neki sistem sa "bambijima" pa da glasamo za prva 3 mesta i delimo 1, 2 ili 3 bambija u zavisnosti od mesta koje bi dodelili. Ovako je teško odlučiti se za samo jednog kad ste svi super! :D

Sem toga, svaka čast i pevačima i Vidri. Nešto mi nije forum radio taj dan pa nisam poslušao emisiju ali danas je u 18 repriza, jel?

Ako neko ima emisiju od 24. Januara, neki download link bi mi puno značio.

Sretno svima dalje mada mi se čini da Sativa polako skuplja oružje za finalnu bitku sa dragim oko boxa! :D :p
 

Prater

Prijatelj Foruma
04.04.2012
208
640
93
Svaka čast svima, ali baš svima na trudu!!! Baš se 'čuje' uložen trud, stvarno mi je teško odlučiti za kog glasati.

Ali ipak mislim da će moj glas ići za Manijaka zbog autorskog teksta i fino odmrkvanog teksta hahahhah... obožavam čut neki takav tekst... yo yo... :D

Vidim Sativica trenutno vodeća, ajde nadam se da ćeš napokon sa nagradom ubosti kakvo sjeme pa da krene kakvo grmlje rast... ali obavezno i dnevnik!!!! :watchplant: :D


SRETNO SVIMA!!!! :gband:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Kad bih gledao kvalitetu zvuka i vokalnu sposobnost definitivno bi mi [member='siggi'] stao na postolje jer je po mom ukusu nenadjebiv. Poslje njega definitivno Saticvica koja je ispunila moja očekivanja i njena kvaliteta glasa i izvedba me nije nimalo začudila s obzirom da je poznata činjenica da dalmatinci i dalmatinke imaju urođen talent i glas za ugodno pjevušenje.
Treći bi mi bio leteći :t3038: reporter Ven koji je izveo pjesmu koja savršeno odgovara njegovoj boji glasa, a vidi se da ima sluha i ukusa za odabir glazbe ;)
Čekamo večerašnju spontanu emisiju pa budemo vidjeli, držim fige svima pa čak i onim najlošijima da ostanu najlošiji i da uberu utješnu nagradu, haha :)
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
moooozhda stignem...ako skine do tada....p.m.
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.183
358
Eo, ja sam na kraju glasala za Venla, zato što je to najprofesionalnije odradio :), a i ima dobar glas, a i ja sam si dala na kraju subjektivne prioritete :)
Iz sveg srca se nadam da će pobijediti Sativa:) koja me stvarno iznenadila bojom glasa. Eto, dvoumila sam se između Sative i Vena, a prije sam se skoro i peteromila, haha
Avantura ima sluha i jako simpatičan glas :)
Dr. Manijak :) je napisao sjajan text, ali nije to po mom senzibilitetu :)
Siggi je sjajan, možda i najbolji, bez ikakvih blokada, pjesma baš teče, eto :) a i sve ostalo šta ide
Asharak ima zanimljiv grungerski glas, a i ambicije neke ;)

I svi ostali su sjajni, ali evo već i podimih kolko dugo ovo pišem, a i opet se dvoumim, haha

Eo, idem pogledat rez pa ću onda stisnut glas :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
2qtg4m0.jpg
a sto da ne, neka ovo bude moj 10K post :thumb:


Sativa Diva
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.