glasba-music

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.05.2005
5
0
0
37
eek a mouse!!
kkn stastopojo
eyesburn cool fire ceo!!
i naravno ako neko voli
prodigy 3kilos
za high dobro dodje i neki hatebreed...
ajzak nije los mada ga ja slusam samo uz
bas neku dobru semu... ::histerija
 

robot_minimal

Aktivan Član
08.11.2004
58
3
0
ma koji eyesburn ;)
doors, cohen, floyd,

pazi ovo:

Hey, all you people that tryin’ to sleep
I’m out to make it with my midnight dream, yeah


a pazi sada ovo

You men eat your dinner, eat your pork and beans
I eat more chicken, than any man ever seen, yeah, yeah



no ajde da ne davim, svako ima svoje ukuse.
 
23.01.2005
47
1
0
46
ma ja imam oko 36GB muzike negdje oko 7000mp3 fajlova svih vrsta muzike ali najviše volim housu tj. više techno poslušat a doorse sam nekad obožavao sad ih takoðer volim poslušat.
 

Spirit Dancer

Aktivan Član
25.03.2005
94
2
0
36
Avrame probaj .. ono .. Morrison je odlican i kao filozof
On je duboko u sebi bio RASTA

Pozdrav za Morrison_girl ...... mislim da bese PAMELA hahaha ~)
 

robot_minimal

Aktivan Član
08.11.2004
58
3
0
Spirit Dancer je napisao(la):
Avrame probaj .. ono .. Morrison je odlican i kao filozof
On je duboko u sebi bio RASTA

Morrison nije odlican kao filozof, on uopste nije filozof.
I morison nije bio rasta duboko u sebi nikako. A ni povrsno.

Morrison je jednostavan covek, nikako komplikovan kao sto neki misle.
Covek sastavljen od ljubavi i mrznje. Slobodan covek.
Nista filozofija, nista komplikacije.

Dosta vi pricate o rasta tripovima, i rege muzici, nemoj molim te da Morrisona ubacujete u to :)))
Njega ne treba ubacivati ni u hipi tripove ni u dark tripove (kao sto neki pricaju da je to sve mracno). Nije mracno.

Morrison je jednostavan covek. Njihova muzika je jednostavna i tacka.

Zato ga i volim.

Pozdrav i bez uvrede spirit dancer ;)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja i Morisson smo isli na isti fax :)

Cak smo i u istoj ulici zivjeli. Chapel Drive. Kao postoji jos njegova kuca u toj nekoj ulica mada to niko ne zna posto se dosta toga iz premjestalo.

Slusam Doorse od svoje 13este i evo poslije 11 godina nije mi dosadila njohiva muzika mada nikad nisam nesto rezao vene za njima. Ono ok su jebiga ponekad kad mi se slusaju doorsi.

Imam druga koji nije ***** a kaze da bih morisonu pusio. Eh sad to su stvarno pretjerivanja :)
 

robot_minimal

Aktivan Član
08.11.2004
58
3
0
Vutragenjo je napisao(la):
Ja i Morisson smo isli na isti fax :)

Cak smo i u istoj ulici zivjeli. Chapel Drive. Kao postoji jos njegova kuca u toj nekoj ulica mada to niko ne zna posto se dosta toga iz premjestalo.

Slusam Doorse od svoje 13este i evo poslije 11 godina nije mi dosadila njohiva muzika mada nikad nisam nesto rezao vene za njima. Ono ok su jebiga ponekad kad mi se slusaju doorsi.

Imam druga koji nije ***** a kaze da bih morisonu pusio. Eh sad to su stvarno pretjerivanja :)

heh :) da to jeste preterivanje.
Ma ja znam gomilu ljudi koji slusaju doorse. Doors fanovi su stvarno ludi. Tacnije Morrison fanovi, doors fanovi su manja grupa ljudi. Ja ih volim. Ali za morrisona ne dajem puno :)) Meni se jednostavno svidja njihova muzika i Dzimovi tekstovi, to je sve. Ja vise gotivim David Bowia..on mi je mnogo jaci u svakom smislu. Dzim je jednostavno bio politoksikoman koji je znao misli da pretoci u reci, i izabrao je dobre ljude. za muziku. Mislim da je imao mnogo talenta...i srece...on se nije patio zbog para i sta ja znam. Nije ziveo tesko. Otac mu je bio kapetan..pukovnik sta vec. Imao je dosta para...bogato dete iz bogate porodice....ali gudra mu otvorila oci, i ziveo je u tom ludom vremenu. To je to. Bio je lep pa su ga curice gotivile, a vidim i muski pol. Ja isto ne sechem vene za njim. Ali definitivno to je muzika koja tesko moze da dosadi, i pored svakodnevnog slusanja. Ja recimo skoro svaki dan preslusam doorse, ako ne celu diskografiju ono pola :) Ili album ili omiljene pesme..ali za doorse uvek odvojim barem pola sata - sat dnevno, i za bowi-a isto..pre sam i za floyde, sada ih redje slusam...ali kada ih slusam onda to radim veoma pazljivo i veoma glasno...dok doorse sam slusao i mrtav pijan..mada kada stondiram najvise volim doorse..i to sporije stvari.

Mislim da i i doorse diskografiji ima nekoliko stvari koje su za baciti. A ove stvari koje su ostatak benda radili posle Morrisonove smrti mislim da je skroz loshe.

Toliko ;)

Inace upravo slusam pogodi koga ;)
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
genjo, genjo...

Vutragenjo je napisao(la):
...a kaze da bih morisonu...

ja bih, on BI :))

enivejz... lako je to reci kad Morrison nije vishe ziv :)
pa malo taj tvoj ortak preteruje :)

ja sam ih slusao samo pored mog brata koji je `sekao vene za njima` i ono... gotivni su... ali nisam u tom tripu, vec, kao sto rekoh, Rastafari Teach I Everything!!!
 

robot_minimal

Aktivan Član
08.11.2004
58
3
0
Kobaja je napisao(la):
genjo, genjo...

Vutragenjo je napisao(la):
...a kaze da bih morisonu...

ja bih, on BI :))

enivejz... lako je to reci kad Morrison nije vishe ziv :)
pa malo taj tvoj ortak preteruje :)

ja sam ih slusao samo pored mog brata koji je `sekao vene za njima` i ono... gotivni su... ali nisam u tom tripu, vec, kao sto rekoh, Rastafari Teach I Everything!!!

Ma sto ti nisi dosao na marihuana marsh?!?!?!

ne ozbiljno???





ma shalim se ;)